Activ Plătitor TVA

ERYN IMAGE SRL

CUI: 35667601
CIF: RO35667601
Reg. Com.: J27/183/2016
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 18:06

Despre ERYN IMAGE SRL

ERYN IMAGE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Turtureşti Com. Girov, judetul NEAMŢ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ERYN IMAGE SRL a raportat o cifra de afaceri de 595.729 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 38.063 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.138 RON in 2016 la 595.729 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
595.729 RON
Venituri totale
595.729 RON
Cheltuieli totale
550.587 RON
Profit brut
45.142 RON
Profit net
38.063 RON
Marja profit net
6,39%
Active imobilizate
10.197 RON
Active circulante
150.861 RON
Stocuri
56.356 RON
Creanțe
44.516 RON
Casa & conturi bănci
49.989 RON
Capital propriu
144.077 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Turtureşti Com. Girov, Str. Înv. Gheorghe Popovici nr. 117, 617221
Telefon0746548543

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Turtureşti Com. Girov, Str. Înv. Gheorghe Popovici nr. 117, 617221
Cod poștal: 617221
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Turtureşti Com. Girov, Str. Înv. Gheorghe Popovici nr. 117, 617221
Cod postal
617221
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
595.729 RON
Rezultat net
38.063 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 595.729 RON 526.102 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 595.729 RON 531.032 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 550.587 RON 510.265 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 45.142 RON 20.767 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 38.063 RON 17.454 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.197 RON 14.903 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 150.861 RON 125.816 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 161.058 RON 140.719 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 56.356 RON 57.285 RON
CreanțeSume de încasat 44.516 RON 44.679 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 49.989 RON 23.852 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.981 RON 15.486 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 144.077 RON 125.233 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active161.058RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale161.058 RON
Datorii totale16.981 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,6 %Profit net / active totale
ROE
26,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 595.729 +13,2% față de anul precedent 595.729 550.587 45.142 +117,4% față de anul precedent 38.063 +118,1% față de anul precedent 0 0
2023 526.102 +40,5% față de anul precedent 531.032 510.265 20.767 +935,2% față de anul precedent 17.454 0 0
2022 374.359 +15,5% față de anul precedent 374.359 372.353 2.006 -94,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.176
2021 324.055 +27,1% față de anul precedent 324.055 288.217 35.838 +3,0% față de anul precedent 31.869 +16,7% față de anul precedent 0 0
2020 255.003 +6,3% față de anul precedent 255.636 220.848 34.788 +11,5% față de anul precedent 27.317 +13,8% față de anul precedent 0 0
2019 239.959 +74,9% față de anul precedent 239.959 208.752 31.207 +81,0% față de anul precedent 24.008 +82,8% față de anul precedent 0 0
2018 137.171 +4,1% față de anul precedent 137.171 119.925 17.246 +8,4% față de anul precedent 13.131 +9,9% față de anul precedent 0 0
2017 131.750 +228,2% față de anul precedent 131.750 115.846 15.904 +260,0% față de anul precedent 11.951 +271,8% față de anul precedent 0 0
2016 40.138 40.138 35.720 4.418 3.214 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.197 150.861 161.058 56.356 44.516 49.989
2023 14.903 125.816 140.719 57.285 44.679 23.852
2022 0 114.556 114.556 45.301 35.102 34.153
2021 0 124.113 124.113 77.713 30.205 16.195
2020 0 99.382 99.382 61.654 31.302 6.426
2019 0 84.365 84.365 45.384 34.625 4.356
2018 0 51.464 51.464 35.856 14.997 611
2017 0 37.565 37.565 25.724 10.125 1.716
2016 84 18.012 18.096 9.180 5.562 3.270

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.981 +9,7% față de anul precedent 144.077 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 15.486 +128,5% față de anul precedent 125.233 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.777 -55,3% față de anul precedent 107.779 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 15.158 -32,0% față de anul precedent 108.955 Neraportat 1
2020 22.295 -35,6% față de anul precedent 77.087 Neraportat 0
2019 34.595 +34,5% față de anul precedent 49.770 Neraportat 0
2018 25.729 +3,1% față de anul precedent 25.735 Neraportat 0
2017 24.961 +70,0% față de anul precedent 12.604 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 14.682 3.414 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 595.729 RON. Profit: 38.063 RON

Cifra de afaceri: 595.729 RON. Profit: 38.063 RON

Cifra de afaceri
595.729 RON +13.23% față de anul precedent
Profit net
38.063 RON +118.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
16.981 RON +9.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 526.102 RON. Profit: 17.454 RON

Cifra de afaceri: 526.102 RON. Profit: 17.454 RON

Cifra de afaceri
526.102 RON +40.53% față de anul precedent
Profit net
17.454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.486 RON +128.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 374.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 374.359 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
374.359 RON +15.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.176 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.777 RON -55.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 324.055 RON. Profit: 31.869 RON

Cifra de afaceri: 324.055 RON. Profit: 31.869 RON

Cifra de afaceri
324.055 RON +27.08% față de anul precedent
Profit net
31.869 RON +16.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.158 RON -32.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 255.003 RON. Profit: 27.317 RON

Cifra de afaceri: 255.003 RON. Profit: 27.317 RON

Cifra de afaceri
255.003 RON +6.27% față de anul precedent
Profit net
27.317 RON +13.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.295 RON -35.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 239.959 RON. Profit: 24.008 RON

Cifra de afaceri: 239.959 RON. Profit: 24.008 RON

Cifra de afaceri
239.959 RON +74.93% față de anul precedent
Profit net
24.008 RON +82.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.595 RON +34.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 137.171 RON. Profit: 13.131 RON

Cifra de afaceri: 137.171 RON. Profit: 13.131 RON

Cifra de afaceri
137.171 RON +4.11% față de anul precedent
Profit net
13.131 RON +9.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.729 RON +3.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 131.750 RON. Profit: 11.951 RON

Cifra de afaceri: 131.750 RON. Profit: 11.951 RON

Cifra de afaceri
131.750 RON +228.24% față de anul precedent
Profit net
11.951 RON +271.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
24.961 RON +70.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 40.138 RON. Profit: 3.214 RON

Cifra de afaceri: 40.138 RON. Profit: 3.214 RON

Cifra de afaceri
40.138 RON
Profit net
3.214 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
14.682 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataERYN IMAGE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sat Turtureşti Com. Girov (NEAMŢ)

ERYN IMAGE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sat Turtureşti Com. Girov (NEAMŢ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4639, Neamţ

ALMA PACKING SRL
CUI: 26428478CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2010-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.717.436 RON
Profit
17.402 RON
Angajati
4
TRADE MARK SRL
CUI: 17510381CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2005-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.805 RON
Profit
8.653 RON
Angajati
1
ALGERON DISTINCT COM SRL
CUI: 36394755CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Sat Roznov Orş. Roznov2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.766.186 RON
Profit
145.634 RON
Angajati
1
OCTAVEL EXPRESS SRL
CUI: 35860652CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2016-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.079 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SASHA DISTRIBUTION SRL
CUI: 12847700CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2000-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.745.282 RON
Profit
66.772 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Neamţ

MEDITERANEAN FOOD DELIVERY SRL
CUI: 31917616CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2013-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.506.109 RON
Profit
48.548 RON
Angajati
7
DELIOS CAFFE & PUB SRL
CUI: 29317660CAEN: 4639
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2011-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.818.886 RON
Profit
844.195 RON
Angajati
0

Alte firme din Neamţ

AMY MOTIV SRL-D
CUI: 35667539CAEN: 1413
Activ
NEAMŢ, Sat Agapia Com. Agapia2016-02-17
fara e-Factura
GHERGUT ALESIA SRL
CUI: 35667610CAEN: 4690
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.656 RON
Profit
485 RON
Angajati
2
RECKO SHOP OFFICIAL S.R.L.
CUI: 35645441CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Dulceşti Com. Dulceşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROUTILAJE PROFESIONALE SRL
CUI: 35697343CAEN: 4661
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.284.427 RON
Profit
159.428 RON
Angajati
1
LKWALY EXPRESS SRL
CUI: 35346385CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2015-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.493 RON
Angajati
0
NORD CONTECH SRL
CUI: 35936165CAEN: 4120
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.346 RON
Profit
7.195 RON
Angajati
0
ETNIMOD SRL
CUI: 30925130CAEN: 4616
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2012-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.184 RON
Profit
29.294 RON
Angajati
0
RCC TRANS ROŞU S.R.L.
CUI: 38461583CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.178 RON
Profit
544 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ERYN IMAGE SRL?

CUI-ul ERYN IMAGE SRL este 35667601.

Unde este sediul ERYN IMAGE SRL?

ERYN IMAGE SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Turtureşti Com. Girov, Str. Înv. Gheorghe Popovici nr. 117, 617221, Sat Turtureşti Com. Girov, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata ERYN IMAGE SRL?

ERYN IMAGE SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ERYN IMAGE SRL in 2024?

In 2024, ERYN IMAGE SRL a raportat o cifra de afaceri de 595.729 RON.

Ce activitate are ERYN IMAGE SRL?

ERYN IMAGE SRL are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ERYN IMAGE SRL in 2024?

ERYN IMAGE SRL a inregistrat un profit net de 38.063 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.