Radiat

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL

CUI: 35722498
CIF: 35722498
Reg. Com.: J2016002881406
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 februarie 2016 · 10 ani
Radiată din: 4 iunie 2026
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:37

Despre MENTEO BUSINESS SERVICES SRL

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).

In 2024, MENTEO BUSINESS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
6.912 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.854 RON
Casa & conturi bănci
1.058 RON
Capital propriu
6.410 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Avionului nr. 26, 14336
Detalii adresaBIROUL B

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Avionului nr. 26, 14336
Cod poștal: 14336
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Avionului nr. 26, 14336
Detalii
BIROUL B
Cod postal
14336
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
4 iunie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 04.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
16 mai 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.912 RON 6.912 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.912 RON 6.912 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.854 RON 5.854 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.058 RON 1.058 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 556 RON 556 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.410 RON 6.410 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.912RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.912 RON
Datorii totale556 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2021 3.145 -73,4% față de anul precedent 3.145 3.003 142 -98,6% față de anul precedent 58 -99,4% față de anul precedent 0 0
2020 11.810 -44,0% față de anul precedent 11.810 1.567 10.243 -32,6% față de anul precedent 9.889 -32,0% față de anul precedent 0 0
2019 21.078 +324,7% față de anul precedent 21.158 5.971 15.187 +1.177,3% față de anul precedent 14.551 +1.299,1% față de anul precedent 0 0
2018 4.963 +440,6% față de anul precedent 4.963 3.774 1.189 1.040 0 0
2017 918 -89,2% față de anul precedent 918 18.554 0 0 17.636 17.664
2016 8.479 8.479 9.889 0 0 1.410 1.664

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 6.912 6.912 0 5.854 1.058
2023 0 6.912 6.912 0 5.854 1.058
2022 0 6.912 6.912 0 5.854 1.058
2021 0 9.111 9.111 0 158 8.953
2020 0 8.194 8.194 0 5.028 3.166
2019 0 4.787 4.787 0 1.994 2.793
2018 0 3.431 3.431 0 1.355 2.076
2017 0 501 501 0 0 501
2016 126 2.534 2.660 0 0 2.534

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 556 0,0% față de anul precedent 6.410 Neraportat 0
2023 556 0,0% față de anul precedent 6.410 Neraportat 0
2022 556 -79,8% față de anul precedent 6.410 Neraportat 0
2021 2.756 +35,5% față de anul precedent 6.410 Neraportat 0
2020 2.034 -76,3% față de anul precedent 6.352 Neraportat 0
2019 8.577 -50,8% față de anul precedent -3.537 Neraportat 0
2018 17.429 -13,7% față de anul precedent -18.088 Neraportat 0
2017 20.189 +319,3% față de anul precedent -19.128 Neraportat 0
2016 4.815 -1.464 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 21404/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
556 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
556 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
556 RON -79.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.145 RON. Profit: 58 RON

Cifra de afaceri: 3.145 RON. Profit: 58 RON

Cifra de afaceri
3.145 RON -73.37% față de anul precedent
Profit net
58 RON -99.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.756 RON +35.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.810 RON. Profit: 9.889 RON

Cifra de afaceri: 11.810 RON. Profit: 9.889 RON

Cifra de afaceri
11.810 RON -43.97% față de anul precedent
Profit net
9.889 RON -32.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.034 RON -76.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 21.078 RON. Profit: 14.551 RON

Cifra de afaceri: 21.078 RON. Profit: 14.551 RON

Cifra de afaceri
21.078 RON +324.7% față de anul precedent
Profit net
14.551 RON +1299.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.577 RON -50.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.963 RON. Profit: 1.040 RON

Cifra de afaceri: 4.963 RON. Profit: 1.040 RON

Cifra de afaceri
4.963 RON +440.63% față de anul precedent
Profit net
1.040 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.429 RON -13.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
918 RON -89.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.664 RON
Angajati
0
Datorii
20.189 RON +319.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 8.479 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.479 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.479 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.664 RON
Angajati
0
Datorii
4.815 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMENTEO BUSINESS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.062026Radiere · Buletin 21404/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
MENTEO BUSINESS SERVICES SRL
CUI
35722498
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
04.06.2026
Registrul Comerțului
J2016002881406
EUID
ROONRC.J2016002881406
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada AVIONULUI, Nr. 26, BIROUL B, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
452277
Data încheierii
04.06.2026
Număr dosar
2199491
Data dosarului
31.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ecaterina Ene
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 21404/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8559, Municipiul Bucureşti

SHAPE ROBOTICS ROMANIA S.R.L.
CUI: 37732242CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.109.448 RON
Profit
26.220.062 RON
Angajati
14
CLAIM EXPERT SERVICES S.R.L.
CUI: 24814049CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.523.519 RON
Profit
792.155 RON
Angajati
271
ASCENDIS CONSULTING SRL
CUI: 9398288CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.119.520 RON
Profit
6.016.254 RON
Angajati
18
VOCEA PARINTILOR SRL
CUI: 37618869CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.078.275 RON
Profit
4.348.424 RON
Angajati
88
ASIT SERVICES SRL
CUI: 12106146CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.468.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
ILBAH STUDIO SRL
CUI: 30983506CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.414.543 RON
Profit
1.345.348 RON
Angajati
33
SKILLAB ACADEMY S.R.L.
CUI: 48167349CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.975.431 RON
Profit
0 RON
Angajati
33
MASTERBROK S.A.
CUI: 30900810CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.888.910 RON
Profit
1.910.991 RON
Angajati
4
ECDL ROMANIA SA
CUI: 14541553CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.104.859 RON
Profit
1.822.079 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MENTEO BUSINESS SERVICES SRL?

CUI-ul MENTEO BUSINESS SERVICES SRL este 35722498.

Unde este sediul MENTEO BUSINESS SERVICES SRL?

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Avionului nr. 26, 14336, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MENTEO BUSINESS SERVICES SRL?

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MENTEO BUSINESS SERVICES SRL in 2024?

In 2024, MENTEO BUSINESS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MENTEO BUSINESS SERVICES SRL?

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat MENTEO BUSINESS SERVICES SRL in 2024?

MENTEO BUSINESS SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.