Activ Plătitor TVAe‑Factură

PRO EUROPA CONSULT SRL

CUI: 3572287
CIF: RO3572287
Reg. Com.: J1992001621320
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 martie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:44

Despre PRO EUROPA CONSULT SRL

PRO EUROPA CONSULT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRO EUROPA CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 342.085 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 192.685 RON in 2008 la 342.085 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
342.085 RON
Venituri totale
342.089 RON
Cheltuieli totale
404.930 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.356 RON
Active circulante
61.205 RON
Stocuri
53.064 RON
Creanțe
1.584 RON
Casa & conturi bănci
6.365 RON
Capital propriu
-16.926 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. Maramureşului nr. 3, 550062
Telefon0269225115

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. Maramureşului nr. 3, 550062
Cod poștal: 550062
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. Maramureşului nr. 3, 550062
Cod postal
550062
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.03.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2023)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
342.085 RON
Rezultat net
-68.320 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 342.085 RON 423.573 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 342.089 RON 468.406 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 404.930 RON 463.988 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 4.418 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 566 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 62.841 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 68.320 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.356 RON 8.667 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 61.205 RON 107.553 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 66.561 RON 116.220 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 53.064 RON 90.692 RON
CreanțeSume de încasat 1.584 RON 6.146 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.365 RON 10.715 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.617 RON 64.826 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -16.926 RON 51.394 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active66.561RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

125,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale66.561 RON
Datorii totale83.617 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-25,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 342.085 -19,2% față de anul precedent 342.089 404.930 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 62.841 68.320
2023 423.573 -5,0% față de anul precedent 468.406 463.988 4.418 -64,4% față de anul precedent 566 -93,2% față de anul precedent 0 0
2022 446.063 +12,7% față de anul precedent 446.037 433.622 12.415 +85,2% față de anul precedent 8.311 +192,4% față de anul precedent 0 0
2021 395.692 +32,8% față de anul precedent 405.694 398.992 6.702 2.842 0 0
2020 297.890 -20,1% față de anul precedent 305.062 324.065 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.003 20.821
2019 372.681 -3,4% față de anul precedent 372.697 339.206 33.491 -5,3% față de anul precedent 29.764 -5,5% față de anul precedent 0 0
2018 385.869 -8,0% față de anul precedent 385.901 350.548 35.353 +521,2% față de anul precedent 31.503 +2.304,8% față de anul precedent 0 0
2017 419.625 -7,2% față de anul precedent 438.130 432.439 5.691 -32,2% față de anul precedent 1.310 -65,3% față de anul precedent 0 0
2016 452.038 +12,2% față de anul precedent 462.144 453.752 8.392 -52,4% față de anul precedent 3.770 -72,4% față de anul precedent 0 0
2015 402.797 +2,6% față de anul precedent 420.560 402.914 17.646 +22,6% față de anul precedent 13.651 +15,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 392.694 -16,1% față de anul precedent 413.909 399.520 14.389 +906,9% față de anul precedent 11.833 +728,1% față de anul precedent 0 0
2013 467.967 -0,9% față de anul precedent 471.420 469.991 1.429 1.429 0 0
2012 472.057 +19,9% față de anul precedent 478.772 504.592 0 0 25.820 25.820
2011 393.700 +22,7% față de anul precedent 398.343 402.083 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.740 5.305
2010 320.859 +39,3% față de anul precedent 322.701 310.754 11.947 7.037 0 0
2009 230.279 +19,5% față de anul precedent 230.372 246.814 0 0 16.442 19.309
2008 192.685 196.972 197.732 0 0 760 1.785

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.356 61.205 66.561 53.064 1.584 6.365
2023 8.667 107.553 116.220 90.692 6.146 10.715
2022 3.048 134.981 138.029 105.675 9.660 19.646
2021 4.191 114.045 118.236 99.288 1.205 13.552
2020 0 119.922 119.922 95.417 2.103 22.402
2019 6.502 167.133 173.635 99.865 41.887 25.381
2018 7.150 122.823 129.973 86.660 3.036 33.127
2017 7.797 103.845 111.642 85.705 4.638 13.502
2016 9.054 129.497 138.551 112.531 1.493 15.473
2015 10.366 117.096 127.462 101.017 1.611 14.468
2014 11.679 110.746 122.425 88.148 6.114 16.484
2013 13.818 151.168 164.986 124.148 16.802 10.218
2012 6.345 152.307 158.652 116.612 9.887 25.808
2011 2.479 109.416 111.895 90.089 15.030 4.297
2010 3.202 77.418 80.620 60.246 4.801 12.371
2009 402 57.364 57.766 41.794 335 15.235
2008 402 40.765 41.167 23.914 11.723 5.128

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.617 +29,0% față de anul precedent -16.926 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 64.826 -25,7% față de anul precedent 51.394 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 87.201 +15,2% față de anul precedent 50.828 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 75.719 -5,6% față de anul precedent 42.517 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 80.246 -29,1% față de anul precedent 39.676 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 113.139 +14,0% față de anul precedent 60.496 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 99.241 -11,7% față de anul precedent 30.732 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2017 112.413 -20,1% față de anul precedent -771 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 140.632 +5,2% față de anul precedent -2.081 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 133.743 -5,8% față de anul precedent -5.851 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2014 141.926 -27,7% față de anul precedent -19.501 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2013 196.320 +2,4% față de anul precedent -31.334 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2012 191.707 +60,9% față de anul precedent -32.763 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2011 119.175 +44,3% față de anul precedent -6.943 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 82.604 +24,3% față de anul precedent -1.639 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 66.462 +117,7% față de anul precedent -8.675 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2008 30.533 10.634 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 342.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 342.085 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
342.085 RON -19.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.320 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
83.617 RON +28.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 423.573 RON. Profit: 566 RON

Cifra de afaceri: 423.573 RON. Profit: 566 RON

Cifra de afaceri
423.573 RON -5.04% față de anul precedent
Profit net
566 RON -93.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
64.826 RON -25.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 446.063 RON. Profit: 8.311 RON

Cifra de afaceri: 446.063 RON. Profit: 8.311 RON

Cifra de afaceri
446.063 RON +12.73% față de anul precedent
Profit net
8.311 RON +192.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
87.201 RON +15.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 395.692 RON. Profit: 2.842 RON

Cifra de afaceri: 395.692 RON. Profit: 2.842 RON

Cifra de afaceri
395.692 RON +32.83% față de anul precedent
Profit net
2.842 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
75.719 RON -5.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 297.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 297.890 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
297.890 RON -20.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.821 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
80.246 RON -29.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 372.681 RON. Profit: 29.764 RON

Cifra de afaceri: 372.681 RON. Profit: 29.764 RON

Cifra de afaceri
372.681 RON -3.42% față de anul precedent
Profit net
29.764 RON -5.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
113.139 RON +14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 385.869 RON. Profit: 31.503 RON

Cifra de afaceri: 385.869 RON. Profit: 31.503 RON

Cifra de afaceri
385.869 RON -8.04% față de anul precedent
Profit net
31.503 RON +2304.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
99.241 RON -11.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 419.625 RON. Profit: 1.310 RON

Cifra de afaceri: 419.625 RON. Profit: 1.310 RON

Cifra de afaceri
419.625 RON -7.17% față de anul precedent
Profit net
1.310 RON -65.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
112.413 RON -20.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 452.038 RON. Profit: 3.770 RON

Cifra de afaceri: 452.038 RON. Profit: 3.770 RON

Cifra de afaceri
452.038 RON +12.22% față de anul precedent
Profit net
3.770 RON -72.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
140.632 RON +5.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 402.797 RON. Profit: 13.651 RON

Cifra de afaceri: 402.797 RON. Profit: 13.651 RON

Cifra de afaceri
402.797 RON +2.57% față de anul precedent
Profit net
13.651 RON +15.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
133.743 RON -5.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 392.694 RON. Profit: 11.833 RON

Cifra de afaceri: 392.694 RON. Profit: 11.833 RON

Cifra de afaceri
392.694 RON -16.09% față de anul precedent
Profit net
11.833 RON +728.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
141.926 RON -27.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 467.967 RON. Profit: 1.429 RON

Cifra de afaceri: 467.967 RON. Profit: 1.429 RON

Cifra de afaceri
467.967 RON -0.87% față de anul precedent
Profit net
1.429 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
196.320 RON +2.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 472.057 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 472.057 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
472.057 RON +19.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.820 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
191.707 RON +60.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 393.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 393.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
393.700 RON +22.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.305 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
119.175 RON +44.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 320.859 RON. Profit: 7.037 RON

Cifra de afaceri: 320.859 RON. Profit: 7.037 RON

Cifra de afaceri
320.859 RON +39.33% față de anul precedent
Profit net
7.037 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
82.604 RON +24.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 230.279 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 230.279 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
230.279 RON +19.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.309 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
66.462 RON +117.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 192.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 192.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
192.685 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.785 RON
Angajati
4
Datorii
30.533 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Sibiu

MT SHOW S.R.L.
CUI: 34994958CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Sat Haşag Com. Loamneş2015-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.164 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRINIPETR S.R.L.
CUI: 48057737CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari2023-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.740 RON
Profit
227.938 RON
Angajati
1
COPAL TOOLS SRL
CUI: 32855350CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2014-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.518 RON
Profit
23.221 RON
Angajati
1
AGRO DEUS S.R.L.
CUI: 49531846CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.548 RON
Profit
13.933 RON
Angajati
1
11 BZV SRL
CUI: 35106463CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2015-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.693 RON
Profit
373.689 RON
Angajati
1
SOLMEN UTILAJE SRL
CUI: 31807826CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Sat Porumbacu de Jos Com. Porumbacu de Jos2013-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.288 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Sibiu

G E C SRL
CUI: 798159CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
599.648 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DECIS S.R.L.
CUI: 5578995CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1994-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
751.202 RON
Profit
99.966 RON
Angajati
1
AGRO EFOS SRL
CUI: 8744740CAEN: 4778
Activ
SIBIU, Sat Miercurea Sibiului Orş. Miercurea Sibiului1996-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
999.539 RON
Profit
27.605 RON
Angajati
1

Alte firme din Sibiu

BIM SRL
CUI: 3572228CAEN: 2363
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.455.627 RON
Profit
1.570 RON
Angajati
4
EURO PATY SRL
CUI: 3572333CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr1993-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.796.468 RON
Profit
2.392.807 RON
Angajati
8
JACK POT SRL
CUI: 3500868CAEN: 5630
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-03-11
fara e-Factura
VAMA CUCULUI SRL
CUI: 2687130CAEN: 5610
Activ
SIBIU, Sat Cârţişoara Com. Cârţişoara1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.320 RON
Profit
6.243 RON
Angajati
0
ANCONA S.R.L.
CUI: 4408542CAEN: 4771
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1993-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.571 RON
Profit
71.981 RON
Angajati
1
COMTIB SRL
CUI: 12613866CAEN: 4649
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2000-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.852.865 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
KINGHOLZ S.R.L.
CUI: 40121974CAEN: 3100
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.101 RON
Profit
1.408 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRO EUROPA CONSULT SRL?

CUI-ul PRO EUROPA CONSULT SRL este 3572287.

Unde este sediul PRO EUROPA CONSULT SRL?

PRO EUROPA CONSULT SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. Maramureşului nr. 3, 550062, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata PRO EUROPA CONSULT SRL?

PRO EUROPA CONSULT SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRO EUROPA CONSULT SRL in 2024?

In 2024, PRO EUROPA CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 342.085 RON.

Cati angajati are PRO EUROPA CONSULT SRL?

PRO EUROPA CONSULT SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are PRO EUROPA CONSULT SRL?

PRO EUROPA CONSULT SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat PRO EUROPA CONSULT SRL in 2024?

PRO EUROPA CONSULT SRL a inregistrat o pierdere neta de 68.320 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.