Activ

GDC DENTAL S.R.L.

CUI: 35728199
CIF: 35728199
Reg. Com.: J40/2939/2016
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:20

Despre GDC DENTAL S.R.L.

GDC DENTAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GDC DENTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 51.745 RON, in scadere fata de anul precedent (-49.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.304 RON in 2016 la 51.745 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
51.745 RON
Venituri totale
51.746 RON
Cheltuieli totale
52.917 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.985 RON
Active circulante
5.105 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.105 RON
Capital propriu
5.897 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Obcina Mare nr. 4, 61593
Telefon0726449884

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Obcina Mare nr. 4, 61593
Cod poștal: 61593
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Obcina Mare nr. 4, 61593
Cod postal
61593
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
5 septembrie 2019
Data reactivare
8 noiembrie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
51.745 RON
Rezultat net
-2.723 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 51.745 RON 102.732 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 51.746 RON 102.733 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.917 RON 60.326 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 42.407 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 41.380 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.171 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.723 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.985 RON 7.422 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.105 RON 39.698 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.090 RON 47.120 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 11.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.105 RON 28.698 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.193 RON 5.500 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.897 RON 41.620 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.090RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.090 RON
Datorii totale5.193 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 51.745 -49,6% față de anul precedent 51.746 52.917 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.171 2.723
2023 102.732 +37,7% față de anul precedent 102.733 60.326 42.407 +5,0% față de anul precedent 41.380 +7,2% față de anul precedent 0 0
2022 74.595 -49,6% față de anul precedent 74.599 34.207 40.392 -69,8% față de anul precedent 38.605 -70,1% față de anul precedent 0 0
2021 147.878 +95,7% față de anul precedent 147.884 14.301 133.583 +115,9% față de anul precedent 129.146 +116,3% față de anul precedent 0 0
2020 75.568 +273,3% față de anul precedent 75.570 13.699 61.871 +863,0% față de anul precedent 59.704 +926,2% față de anul precedent 0 0
2019 20.241 +120,3% față de anul precedent 20.242 13.817 6.425 -29,8% față de anul precedent 5.818 -34,5% față de anul precedent 0 0
2018 9.190 9.190 33 9.157 8.882 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2016 2.304 2.304 1.959 345 276 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.985 5.105 11.090 0 0 5.105
2023 7.422 39.698 47.120 0 11.000 28.698
2022 8.858 33.147 42.005 0 0 33.147
2021 10.295 122.670 132.965 0 0 122.670
2020 0 77.289 77.289 0 300 76.989
2019 0 16.238 16.238 1.109 1.993 13.136
2018 0 9.633 9.633 0 3.170 6.463
2017 0 476 476 0 0 476
2016 0 485 485 0 0 485

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.193 -5,6% față de anul precedent 5.897 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.500 -86,8% față de anul precedent 41.620 Neraportat 1
2022 41.765 -40,4% față de anul precedent 240 Neraportat 0
2021 70.079 +303,8% față de anul precedent 62.886 Neraportat 0
2020 17.355 +1.532,6% față de anul precedent 59.934 Neraportat 0
2019 1.063 +286,6% față de anul precedent 15.175 Neraportat 0
2018 275 9.358 Neraportat 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 476 Neraportat 0
2016 9 476 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

63din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 51.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.745 RON -49.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.723 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.193 RON -5.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 102.732 RON. Profit: 41.380 RON

Cifra de afaceri: 102.732 RON. Profit: 41.380 RON

Cifra de afaceri
102.732 RON +37.72% față de anul precedent
Profit net
41.380 RON +7.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.500 RON -86.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 74.595 RON. Profit: 38.605 RON

Cifra de afaceri: 74.595 RON. Profit: 38.605 RON

Cifra de afaceri
74.595 RON -49.56% față de anul precedent
Profit net
38.605 RON -70.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.765 RON -40.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 147.878 RON. Profit: 129.146 RON

Cifra de afaceri: 147.878 RON. Profit: 129.146 RON

Cifra de afaceri
147.878 RON +95.69% față de anul precedent
Profit net
129.146 RON +116.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
70.079 RON +303.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 75.568 RON. Profit: 59.704 RON

Cifra de afaceri: 75.568 RON. Profit: 59.704 RON

Cifra de afaceri
75.568 RON +273.34% față de anul precedent
Profit net
59.704 RON +926.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.355 RON +1532.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.241 RON. Profit: 5.818 RON

Cifra de afaceri: 20.241 RON. Profit: 5.818 RON

Cifra de afaceri
20.241 RON +120.25% față de anul precedent
Profit net
5.818 RON -34.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.063 RON +286.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.190 RON. Profit: 8.882 RON

Cifra de afaceri: 9.190 RON. Profit: 8.882 RON

Cifra de afaceri
9.190 RON
Profit net
8.882 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
275 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.304 RON. Profit: 276 RON

Cifra de afaceri: 2.304 RON. Profit: 276 RON

Cifra de afaceri
2.304 RON
Profit net
276 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGDC DENTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GDC DENTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

PERIODOC S.R.L.
CUI: 48745396CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.807 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SEP CLINIC SRL
CUI: 18902138CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.525 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIHAELA C. DENTAL STUDIO SRL
CUI: 38475902CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.917 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LSDENT-ZAMBESTE S.R.L.
CUI: 45504008CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.395 RON
Profit
1.170 RON
Angajati
0
ANDODENT EXPERT SRL
CUI: 31790880CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HAPPY SMILE COMPANY SRL
CUI: 17356232CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

BIANCA NEAGU DENT SRL
CUI: 35715024CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.920 RON
Profit
221.164 RON
Angajati
1
DR DINU-ASDENTAL S.R.L.
CUI: 35732947CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.048 RON
Profit
100.749 RON
Angajati
1
LIXY DENT CONSULT SRL
CUI: 35714959CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.943 RON
Profit
33.372 RON
Angajati
1
PERIOMED BC S.R.L.
CUI: 35734786CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.680 RON
Profit
512.211 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MAGIC DESTINY TEAM SRL
CUI: 35728202CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.132 RON
Profit
3.088 RON
Angajati
0
FILLYS JEANS SRL
CUI: 35722471CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-02-29
fara e-Factura
NOVAMED SCAN SRL
CUI: 35728504CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PAM MANAGEMENT SRL
CUI: 35745050CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-03-03
fara e-Factura
LGN ELECTRIC STAS SRL
CUI: 35463814CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.600 RON
Profit
11.490 RON
Angajati
0
CESIAN SERVICES SRL
CUI: 35931974CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.224 RON
Profit
323.645 RON
Angajati
2
AUTOKEFF SRL
CUI: 33154146CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.058 RON
Profit
3.030 RON
Angajati
1
LOFAB ADIELA IMPEX SRL
CUI: 37646745CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GDC DENTAL S.R.L.?

CUI-ul GDC DENTAL S.R.L. este 35728199.

Unde este sediul GDC DENTAL S.R.L.?

GDC DENTAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Obcina Mare nr. 4, 61593, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GDC DENTAL S.R.L.?

GDC DENTAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GDC DENTAL S.R.L. in 2024?

In 2024, GDC DENTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 51.745 RON.

Cati angajati are GDC DENTAL S.R.L.?

GDC DENTAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GDC DENTAL S.R.L.?

GDC DENTAL S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat GDC DENTAL S.R.L. in 2024?

GDC DENTAL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.723 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.