Activ

EXPERT MEDFIZ SRL

CUI: 35753125
CIF: 35753125
Reg. Com.: J36/94/2016
CAEN: 8699
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 martie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:52

Despre EXPERT MEDFIZ SRL

EXPERT MEDFIZ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Turcoaia Com. Turcoaia, judetul TULCEA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EXPERT MEDFIZ SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.900 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-89.7%). Profitul net inregistrat a fost de 39.773 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.400 RON in 2016 la 47.900 RON in 2024. Datoriile raportate (404.036 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.900 RON
Venituri totale
47.900 RON
Cheltuieli totale
836 RON
Profit brut
47.064 RON
Profit net
39.773 RON
Marja profit net
83,03%
Active imobilizate
733 RON
Active circulante
448.728 RON
Stocuri
185 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
448.543 RON
Capital propriu
45.425 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, Str. Pescarilor nr. 24, 827230
Detalii adresacamera nr.1
Telefon0743052259

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, Str. Pescarilor nr. 24, 827230
Cod poștal: 827230
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, Str. Pescarilor nr. 24, 827230
Detalii
camera nr.1
Cod postal
827230
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.03.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.900 RON
Rezultat net
39.773 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.900 RON 465.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.900 RON 465.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 836 RON 341 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 47.064 RON 464.959 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 39.773 RON 390.566 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 733 RON 733 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 448.728 RON 473.342 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 449.461 RON 474.075 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 185 RON 185 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 402.400 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 448.543 RON 70.757 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 404.036 RON 68.423 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 45.425 RON 405.652 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active449.461RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

89,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale449.461 RON
Datorii totale404.036 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,8 %Profit net / active totale
ROE
87,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
10,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.900 -89,7% față de anul precedent 47.900 836 47.064 -89,9% față de anul precedent 39.773 -89,8% față de anul precedent 0 0
2023 465.300 465.300 341 464.959 390.566 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 543 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 543 543
2021 14.200 -85,5% față de anul precedent 14.228 348 13.880 -85,7% față de anul precedent 13.460 -85,8% față de anul precedent 0 0
2020 97.600 +199,4% față de anul precedent 97.600 371 97.229 +207,4% față de anul precedent 94.553 +207,9% față de anul precedent 0 0
2019 32.600 -8,7% față de anul precedent 32.600 974 31.626 -10,5% față de anul precedent 30.708 -10,5% față de anul precedent 0 0
2018 35.700 +46,6% față de anul precedent 35.700 360 35.340 +46,5% față de anul precedent 34.305 +46,6% față de anul precedent 0 0
2017 24.360 +19,4% față de anul precedent 24.360 229 24.131 +23,0% față de anul precedent 23.400 +23,1% față de anul precedent 0 0
2016 20.400 20.400 784 19.616 19.004 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 733 448.728 449.461 185 0 448.543
2023 733 473.342 474.075 185 402.400 70.757
2022 733 114.410 115.143 185 0 114.225
2021 733 116.697 117.430 185 1.324 115.188
2020 733 103.237 103.970 185 1.108 101.944
2019 733 108.873 109.606 185 0 108.688
2018 733 78.244 78.977 185 78.059 0
2017 733 44.402 45.135 185 360 43.857
2016 733 20.883 21.616 185 3.000 17.698

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 404.036 +490,5% față de anul precedent 45.425 Neraportat 0
2023 68.423 -31,6% față de anul precedent 405.652 Neraportat 0
2022 100.056 +5.458,7% față de anul precedent 15.087 Neraportat 0
2021 1.800 0,0% față de anul precedent 115.630 Neraportat 0
2020 1.800 -9,5% față de anul precedent 102.170 Neraportat 0
2019 1.989 -3,8% față de anul precedent 107.617 Neraportat 0
2018 2.068 -18,3% față de anul precedent 76.909 Neraportat 0
2017 2.531 +4,9% față de anul precedent 42.604 Neraportat 0
2016 2.412 19.204 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.900 RON. Profit: 39.773 RON

Cifra de afaceri: 47.900 RON. Profit: 39.773 RON

Cifra de afaceri
47.900 RON -89.71% față de anul precedent
Profit net
39.773 RON -89.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
404.036 RON +490.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 465.300 RON. Profit: 390.566 RON

Cifra de afaceri: 465.300 RON. Profit: 390.566 RON

Cifra de afaceri
465.300 RON
Profit net
390.566 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
68.423 RON -31.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
543 RON
Angajati
0
Datorii
100.056 RON +5458.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 14.200 RON. Profit: 13.460 RON

Cifra de afaceri: 14.200 RON. Profit: 13.460 RON

Cifra de afaceri
14.200 RON -85.45% față de anul precedent
Profit net
13.460 RON -85.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.800 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 97.600 RON. Profit: 94.553 RON

Cifra de afaceri: 97.600 RON. Profit: 94.553 RON

Cifra de afaceri
97.600 RON +199.39% față de anul precedent
Profit net
94.553 RON +207.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.800 RON -9.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 32.600 RON. Profit: 30.708 RON

Cifra de afaceri: 32.600 RON. Profit: 30.708 RON

Cifra de afaceri
32.600 RON -8.68% față de anul precedent
Profit net
30.708 RON -10.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.989 RON -3.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 35.700 RON. Profit: 34.305 RON

Cifra de afaceri: 35.700 RON. Profit: 34.305 RON

Cifra de afaceri
35.700 RON +46.55% față de anul precedent
Profit net
34.305 RON +46.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.068 RON -18.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 24.360 RON. Profit: 23.400 RON

Cifra de afaceri: 24.360 RON. Profit: 23.400 RON

Cifra de afaceri
24.360 RON +19.41% față de anul precedent
Profit net
23.400 RON +23.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.531 RON +4.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 20.400 RON. Profit: 19.004 RON

Cifra de afaceri: 20.400 RON. Profit: 19.004 RON

Cifra de afaceri
20.400 RON
Profit net
19.004 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.412 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEXPERT MEDFIZ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Turcoaia Com. Turcoaia (TULCEA)

EXPERT MEDFIZ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Turcoaia Com. Turcoaia (TULCEA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Tulcea

IRIS LENS CLAR SRL
CUI: 35862548CAEN: 8699
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2016-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.060 RON
Profit
29.451 RON
Angajati
1
HEALING MOTION S.R.L.
CUI: 50442270CAEN: 8699
Activ
TULCEA, Sat Topolog Com. Topolog2024-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.634 RON
Profit
2.879 RON
Angajati
0
DAVIRA COMMUNITY S.R.L.
CUI: 46869142CAEN: 8699
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.415 RON
Profit
5.093 RON
Angajati
2
PETCRISSMED S.R.L.
CUI: 41187411CAEN: 8699
Activ
TULCEA, Orş. Babadag2019-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.549 RON
Profit
294 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Tulcea

ZAMFIRA SOFT S.R.L.
CUI: 39664683CAEN: 8699
Activ
TULCEA, Orş. Isaccea2018-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.551 RON
Profit
197.459 RON
Angajati
2

Alte firme din Tulcea

CLISCIOVA SRL
CUI: 35753087CAEN: 5590
Activ
TULCEA, Sat Murighiol Com. Murighiol2016-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.485 RON
Profit
130 RON
Angajati
1
RURAL ENGINEERING SRL
CUI: 35759365CAEN: 6391
Activ
TULCEA, Sat Mahmudia Com. Mahmudia2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.618 RON
Profit
60.265 RON
Angajati
0
TRAVEL DELTA STAR PRIMA SRL
CUI: 35653622CAEN: 9329
Activ
TULCEA, Orş. Sulina2016-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILIPK BEACH SRL
CUI: 35794508CAEN: 5030
Activ
TULCEA, Orş. Sulina2016-03-14
fara e-Factura
MARIGEROM CONSTRUCT SRL
CUI: 34965669CAEN: 4399
Activ
TULCEA, Sat Cerna Com. Cerna2015-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.369.092 RON
Profit
534.657 RON
Angajati
0
DAMAD BIOFARM SRL
CUI: 36260320CAEN: 0111
Activ
TULCEA, Sat Smârdan Com. Smârdan2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.758.186 RON
Profit
340.123 RON
Angajati
4
NEW CALORIC SISTEM SRL
CUI: 28234702CAEN: 4621
Activ
TULCEA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2011-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.540.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PANAITACHE IANIS ADRIANA S.R.L.
CUI: 40210990CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Sat Valea Teilor Com. Valea Teilor2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.593 RON
Profit
5.922 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EXPERT MEDFIZ SRL?

CUI-ul EXPERT MEDFIZ SRL este 35753125.

Unde este sediul EXPERT MEDFIZ SRL?

EXPERT MEDFIZ SRL are sediul in Romania, TULCEA, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, Str. Pescarilor nr. 24, 827230, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata EXPERT MEDFIZ SRL?

EXPERT MEDFIZ SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EXPERT MEDFIZ SRL in 2024?

In 2024, EXPERT MEDFIZ SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.900 RON.

Ce activitate are EXPERT MEDFIZ SRL?

EXPERT MEDFIZ SRL are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).

Ce profit a inregistrat EXPERT MEDFIZ SRL in 2024?

EXPERT MEDFIZ SRL a inregistrat un profit net de 39.773 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.