Activ

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.

CUI: 35778855
CIF: 35778855
Reg. Com.: J2016001033123
CAEN: 7330
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:17

Despre INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării" (cod CAEN 7330), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.779 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a scazut de la 47.666 RON in 2016 la 31.779 RON in 2024. Datoriile raportate (74.990 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.779 RON
Venituri totale
31.800 RON
Cheltuieli totale
70.969 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
98.643 RON
Active circulante
24.401 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
12.877 RON
Casa & conturi bănci
11.524 RON
Capital propriu
48.054 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 9, 400105

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 9, 400105
Cod poștal: 400105
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 9, 400105
Cod postal
400105
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.779 RON
Rezultat net
-39.169 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.779 RON 41.004 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.800 RON 106.204 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.969 RON 125.807 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 39.169 RON 19.603 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 39.169 RON 19.603 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 98.643 RON 118.654 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 24.401 RON 48.778 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 123.044 RON 167.432 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 12.877 RON 19.081 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.524 RON 29.697 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 74.990 RON 80.209 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 48.054 RON 87.223 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active123.044RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale123.044 RON
Datorii totale74.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.779 -22,5% față de anul precedent 31.800 70.969 0 0 39.169 39.169
2023 41.004 +143,0% față de anul precedent 106.204 125.807 0 0 19.603 19.603
2022 16.872 -79,5% față de anul precedent 16.917 51.379 0 0 34.462 34.968
2021 82.223 -51,9% față de anul precedent 82.679 97.927 0 0 15.248 17.423
2020 171.034 -42,7% față de anul precedent 172.612 180.362 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.750 12.881
2019 298.621 +0,7% față de anul precedent 298.854 183.809 115.045 +107,8% față de anul precedent 106.086 +128,4% față de anul precedent 0 0
2018 296.706 +267,4% față de anul precedent 297.812 242.456 55.356 46.454 0 0
2017 80.770 +69,5% față de anul precedent 80.799 81.193 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 394 2.610
2016 47.666 47.666 24.087 23.579 21.969 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 98.643 24.401 123.044 0 12.877 11.524
2023 118.654 48.778 167.432 0 19.081 29.697
2022 75.807 52.327 128.134 0 10.397 41.930
2021 109.475 73.023 182.498 0 7.198 65.825
2020 146.554 77.771 224.325 0 7.198 70.573
2019 38.292 146.494 184.786 0 95.589 50.905
2018 16.547 53.732 70.279 479 -3.777 57.030
2017 0 26.353 26.353 0 12.999 13.354
2016 0 30.134 30.134 0 0 30.134

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 74.990 -6,5% față de anul precedent 48.054 Neraportat 0
2023 80.209 +276,4% față de anul precedent 87.223 Neraportat 0
2022 21.308 -47,7% față de anul precedent 106.826 Neraportat 0
2021 40.703 -37,5% față de anul precedent 141.795 Neraportat 0
2020 65.107 +413,2% față de anul precedent 159.218 Neraportat 0
2019 12.687 +197,4% față de anul precedent 172.099 Neraportat 0
2018 4.266 -37,2% față de anul precedent 66.013 Neraportat 0
2017 6.794 -14,7% față de anul precedent 19.559 Neraportat 0
2016 7.965 22.169 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

78din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ABANA BODOCZIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3584/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.779 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.779 RON -22.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.169 RON
Angajati
0
Datorii
74.990 RON -6.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.004 RON +143.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.603 RON
Angajati
0
Datorii
80.209 RON +276.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.872 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.872 RON -79.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.968 RON
Angajati
0
Datorii
21.308 RON -47.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 82.223 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.223 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.223 RON -51.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.423 RON
Angajati
0
Datorii
40.703 RON -37.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 171.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 171.034 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
171.034 RON -42.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.881 RON
Angajati
0
Datorii
65.107 RON +413.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 298.621 RON. Profit: 106.086 RON

Cifra de afaceri: 298.621 RON. Profit: 106.086 RON

Cifra de afaceri
298.621 RON +0.65% față de anul precedent
Profit net
106.086 RON +128.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.687 RON +197.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 296.706 RON. Profit: 46.454 RON

Cifra de afaceri: 296.706 RON. Profit: 46.454 RON

Cifra de afaceri
296.706 RON +267.35% față de anul precedent
Profit net
46.454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.266 RON -37.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 80.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.770 RON +69.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.610 RON
Angajati
0
Datorii
6.794 RON -14.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 47.666 RON. Profit: 21.969 RON

Cifra de afaceri: 47.666 RON. Profit: 21.969 RON

Cifra de afaceri
47.666 RON
Profit net
21.969 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.965 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSIGHT COMMUNICATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7330 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.012026Mentiune · Buletin 3584/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.
CUI
35778855
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.01.2026
Registrul Comerțului
J12/1033/2016
EUID
ROONRC.J12/1033/2016
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada EDGAR QUINET, Nr. 2, Etaj 3, Ap. 59
Județ
Cluj
Număr încheiere
76549
Data încheierii
30.01.2026
Număr dosar
347427
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 26.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 347427 din 26.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3584/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7330, Cluj

INTEL POLITIK S.R.L.
CUI: 50781706CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.600 RON
Profit
33.260 RON
Angajati
0
HC PUBLIC RELATIONS SRL-D
CUI: 37036470CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.061 RON
Profit
15.014 RON
Angajati
1
PRIMA SOLUTION LTD S.R.L.
CUI: 50328153CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.000 RON
Profit
18.889 RON
Angajati
1
NEWS M CONSULT S.R.L.
CUI: 45247052CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
22.439 RON
Angajati
0
CLC MARKETING SRL
CUI: 18368979CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.051 RON
Profit
133.987 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7330, Cluj

K STREET CONSULTING LLC S.R.L.
CUI: 35765006CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.608 RON
Profit
62.492 RON
Angajati
0
EU - SHAPE CONSULTING S.R.L.
CUI: 36652714CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.174 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PREA PR POINTS SRL
CUI: 35657659CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.052 RON
Profit
71.977 RON
Angajati
1
PRO ADD PR SRL
CUI: 36704406CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.203 RON
Profit
65.543 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

ARIZONA RANCH SRL
CUI: 35778871CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.551 RON
Profit
21.678 RON
Angajati
2
CLASIC ART DESIGN SRL
CUI: 35770967CAEN: 4777
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.883 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
SIA BEAUTY S.R.L.
CUI: 35779354CAEN: 9602
Activ
CLUJ, Mun. Dej2016-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.800 RON
Profit
973 RON
Angajati
0
COREX SERVICII S.R.L.
CUI: 35837986CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.926 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NAPOCA ATMOSPHERE S.R.L.
CUI: 35160438CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.535 RON
Profit
188.107 RON
Angajati
2
AH MEDIA PRO SRL
CUI: 36361715CAEN: 7420
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
20.772 RON
Angajati
0
NSBC SRL
CUI: 25861243CAEN: 4613
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.000 RON
Profit
54.823 RON
Angajati
0
IACOB CONECT S.R.L.
CUI: 40897801CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.983 RON
Profit
4.668 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.?

CUI-ul INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. este 35778855.

Unde este sediul INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.?

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. 21 Decembrie 1989 nr. 9, 400105, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.?

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. in 2024?

In 2024, INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 31.779 RON.

Ce activitate are INSIGHT COMMUNICATION S.R.L.?

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. are codul CAEN principal 7330 (Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării).

Ce profit a inregistrat INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. in 2024?

INSIGHT COMMUNICATION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 39.169 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.