Activ

ART WOOD WATCH S.R.L.

CUI: 35835489
CIF: 35835489
Reg. Com.: J08/2203/2021
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 martie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:20

Despre ART WOOD WATCH S.R.L.

ART WOOD WATCH S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şimon Com. Bran, judetul BRAŞOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ART WOOD WATCH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.197 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+200.8%). Profitul net inregistrat a fost de 4.386 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 4.276 RON in 2018 la 78.197 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
78.197 RON
Venituri totale
80.133 RON
Cheltuieli totale
74.968 RON
Profit brut
5.165 RON
Profit net
4.386 RON
Marja profit net
5,61%
Active imobilizate
7.853 RON
Active circulante
21.306 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.228 RON
Casa & conturi bănci
17.078 RON
Capital propriu
25.509 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Şimon Com. Bran, Str. Iancu Gonţea nr. 66, 507028

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Şimon Com. Bran, Str. Iancu Gonţea nr. 66, 507028
Cod poștal: 507028
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Şimon Com. Bran, Str. Iancu Gonţea nr. 66, 507028
Cod postal
507028
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 02.08.2021
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
27 februarie 2018
Data reactivare
11 iunie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
78.197 RON
Rezultat net
4.386 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 78.197 RON 26.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 80.133 RON 26.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 74.968 RON 5.224 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.165 RON 20.776 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.386 RON 17.299 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.853 RON 11.399 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.306 RON 13.510 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 29.159 RON 24.909 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 319 RON
CreanțeSume de încasat 4.228 RON 348 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.078 RON 12.843 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.650 RON 14.245 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.509 RON 16.623 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active29.159RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale29.159 RON
Datorii totale3.650 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,0 %Profit net / active totale
ROE
17,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 78.197 +200,8% față de anul precedent 80.133 74.968 5.165 -75,1% față de anul precedent 4.386 -74,7% față de anul precedent 0 0
2023 26.000 26.000 5.224 20.776 17.299 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.033 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.033 2.033
2021 3.194 -37,3% față de anul precedent 3.195 2.478 717 +56,2% față de anul precedent 620 +102,6% față de anul precedent 0 0
2020 5.093 -63,3% față de anul precedent 5.093 4.634 459 -90,9% față de anul precedent 306 -93,4% față de anul precedent 0 0
2019 13.859 +224,1% față de anul precedent 14.001 8.951 5.050 4.634 0 0
2018 4.276 4.475 8.702 0 0 4.227 4.356

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.853 21.306 29.159 0 4.228 17.078
2023 11.399 13.510 24.909 319 348 12.843
2022 0 869 869 319 348 202
2021 0 2.354 2.354 1.975 348 31
2020 0 5.180 5.180 2.908 1.176 1.096
2019 0 5.404 5.404 3.898 220 1.286
2018 0 8.995 8.995 6.450 1.028 1.517

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.650 -74,4% față de anul precedent 25.509 Neraportat 0
2023 14.245 +89,9% față de anul precedent 16.623 Neraportat 0
2022 7.503 +7,9% față de anul precedent -675 Neraportat 0
2021 6.955 -33,1% față de anul precedent 1.358 Neraportat 0
2020 10.400 -4,9% față de anul precedent 739 Neraportat 0
2019 10.930 -17,2% față de anul precedent 433 Neraportat 0
2018 13.196 -4.201 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 78.197 RON. Profit: 4.386 RON

Cifra de afaceri: 78.197 RON. Profit: 4.386 RON

Cifra de afaceri
78.197 RON +200.76% față de anul precedent
Profit net
4.386 RON -74.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.650 RON -74.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.000 RON. Profit: 17.299 RON

Cifra de afaceri: 26.000 RON. Profit: 17.299 RON

Cifra de afaceri
26.000 RON
Profit net
17.299 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.245 RON +89.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.033 RON
Angajati
0
Datorii
7.503 RON +7.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.194 RON. Profit: 620 RON

Cifra de afaceri: 3.194 RON. Profit: 620 RON

Cifra de afaceri
3.194 RON -37.29% față de anul precedent
Profit net
620 RON +102.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.955 RON -33.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.093 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri: 5.093 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri
5.093 RON -63.25% față de anul precedent
Profit net
306 RON -93.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.400 RON -4.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.859 RON. Profit: 4.634 RON

Cifra de afaceri: 13.859 RON. Profit: 4.634 RON

Cifra de afaceri
13.859 RON +224.11% față de anul precedent
Profit net
4.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.930 RON -17.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.276 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.356 RON
Angajati
0
Datorii
13.196 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataART WOOD WATCH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Şimon Com. Bran (BRAŞOV)

ART WOOD WATCH S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Şimon Com. Bran (BRAŞOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Braşov

TENERYX GROUP S.R.L.
CUI: 48780903CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.832 RON
Profit
13.011 RON
Angajati
0
CLOVER EVENTS S.R.L.
CUI: 35362402CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.791 RON
Profit
8.699 RON
Angajati
1
VIXNAR DESIGN S.R.L.
CUI: 37898378CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.931 RON
Profit
20.711 RON
Angajati
1
JUMP OUT SRL
CUI: 34053190CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.900 RON
Profit
36.091 RON
Angajati
0
MIXPIXEL S.R.L.
CUI: 49810620CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.330 RON
Profit
5.627 RON
Angajati
0
SMART TOYS LAND S.R.L.
CUI: 44466984CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2021-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.852 RON
Profit
6.585 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Braşov

MILIŢIA ÎMBRĂCĂMINTE SRL
CUI: 35832121CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.931 RON
Profit
477 RON
Angajati
0
VARIANT IDEAS SRL
CUI: 35802236CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200.558 RON
Profit
146.225 RON
Angajati
1
MOA SMART BRAND S.R.L.
CUI: 35909845CAEN: 4791
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.275 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

POSTELNICU SOLUTIONS SRL
CUI: 35836840CAEN: 6622
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.444 RON
Profit
151.072 RON
Angajati
1
CENŢIU OANA BOUTIQUE SRL
CUI: 35832059CAEN: 5590
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.277 RON
Profit
151.707 RON
Angajati
1
BALVER TRANSPORT SRL
CUI: 35846380CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Sat Poiana Mărului Com. Poiana Mărului2016-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.118.246 RON
Profit
1.857.654 RON
Angajati
30
POIANA BRANISTEI SRL
CUI: 35744380CAEN: 5520
Activ
BRAŞOV, Sat Viştea de Sus Com. Viştea2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.000 RON
Profit
3.231 RON
Angajati
0
PUZZLETEAM TRAVEL SRL
CUI: 35942680CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Sat Fundata Com. Fundata2016-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.961 RON
Profit
55.364 RON
Angajati
1
L & IQ RECRUIT SRL
CUI: 34585708CAEN: 7820
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.983 RON
Profit
118.893 RON
Angajati
0
WINKLER EXPERT CONT S.R.L.
CUI: 14857646CAEN: 6920
Activ
BRAŞOV, Sat Mărgineni Com. Hârseni2002-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.574 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DARRIN AUTO&ASIG S.R.L.
CUI: 44614649CAEN: 6622
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2021-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.205 RON
Profit
41.765 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ART WOOD WATCH S.R.L.?

CUI-ul ART WOOD WATCH S.R.L. este 35835489.

Unde este sediul ART WOOD WATCH S.R.L.?

ART WOOD WATCH S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Şimon Com. Bran, Str. Iancu Gonţea nr. 66, 507028, Sat Şimon Com. Bran, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata ART WOOD WATCH S.R.L.?

ART WOOD WATCH S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ART WOOD WATCH S.R.L. in 2024?

In 2024, ART WOOD WATCH S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.197 RON.

Ce activitate are ART WOOD WATCH S.R.L.?

ART WOOD WATCH S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat ART WOOD WATCH S.R.L. in 2024?

ART WOOD WATCH S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.386 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.