Activ

BREASTART SRL

CUI: 35887569
CIF: 35887569
Reg. Com.: J2016001334127
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:38

Despre BREASTART SRL

BREASTART SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BREASTART SRL a raportat o cifra de afaceri de 288.547 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+70.9%). Profitul net inregistrat a fost de 209.972 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 42.922 RON in 2016 la 288.547 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
288.547 RON
Venituri totale
295.541 RON
Cheltuieli totale
76.880 RON
Profit brut
218.661 RON
Profit net
209.972 RON
Marja profit net
72,77%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
248.897 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
224.376 RON
Casa & conturi bănci
24.521 RON
Capital propriu
179.271 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Moţilor nr. 71-73
Telefon0744662627

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Moţilor nr. 71-73
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Moţilor nr. 71-73
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
288.547 RON
Rezultat net
209.972 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 288.547 RON 168.828 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 295.541 RON 168.828 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 76.880 RON 43.259 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 218.661 RON 125.569 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 209.972 RON 123.913 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 248.897 RON 281.297 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 248.897 RON 281.297 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 224.376 RON 12.450 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 24.521 RON 268.847 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 69.626 RON 61.998 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 179.271 RON 219.299 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active248.897RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale248.897 RON
Datorii totale69.626 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
84,4 %Profit net / active totale
ROE
117,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 288.547 +70,9% față de anul precedent 295.541 76.880 218.661 +74,1% față de anul precedent 209.972 +69,5% față de anul precedent 0 0
2023 168.828 +430,9% față de anul precedent 168.828 43.259 125.569 +444,6% față de anul precedent 123.913 +449,9% față de anul precedent 0 0
2022 31.802 +5,4% față de anul precedent 31.802 8.745 23.057 -7,5% față de anul precedent 22.535 -6,1% față de anul precedent 0 0
2021 30.184 +11,9% față de anul precedent 30.184 5.269 24.915 +73,9% față de anul precedent 24.009 +77,5% față de anul precedent 0 0
2020 26.970 -7,9% față de anul precedent 26.970 12.640 14.330 -39,1% față de anul precedent 13.528 -40,3% față de anul precedent 0 0
2019 29.276 +203,4% față de anul precedent 29.276 5.753 23.523 22.645 0 0
2018 9.648 -73,8% față de anul precedent 9.648 11.473 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.825 2.115
2017 36.808 -14,2% față de anul precedent 36.824 27.913 8.911 -79,2% față de anul precedent 7.807 -81,3% față de anul precedent 0 0
2016 42.922 42.922 0 42.922 41.634 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 248.897 248.897 0 224.376 24.521
2023 0 281.297 281.297 0 12.450 268.847
2022 0 117.299 117.299 0 5.390 111.909
2021 0 152.840 152.840 0 0 152.840
2020 0 129.372 129.372 0 0 129.372
2019 0 125.527 125.527 0 0 125.527
2018 0 102.762 102.762 0 1.998 100.764
2017 0 104.959 104.959 0 0 104.959
2016 0 43.122 43.122 0 42.922 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 69.626 +12,3% față de anul precedent 179.271 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 61.998 +182,9% față de anul precedent 219.299 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 21.913 +119,4% față de anul precedent 95.386 Neraportat 1
2021 9.988 +1.788,1% față de anul precedent 142.852 Neraportat 0
2020 529 +148,4% față de anul precedent 128.843 Neraportat 0
2019 213 +131,5% față de anul precedent 125.314 Neraportat 0
2018 92 -47,1% față de anul precedent 102.670 Neraportat 0
2017 174 -86,5% față de anul precedent 104.785 Neraportat 0
2016 1.288 41.834 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DGDANIELA GRECEAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34982/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30101/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 288.547 RON. Profit: 209.972 RON

Cifra de afaceri: 288.547 RON. Profit: 209.972 RON

Cifra de afaceri
288.547 RON +70.91% față de anul precedent
Profit net
209.972 RON +69.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
69.626 RON +12.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 168.828 RON. Profit: 123.913 RON

Cifra de afaceri: 168.828 RON. Profit: 123.913 RON

Cifra de afaceri
168.828 RON +430.87% față de anul precedent
Profit net
123.913 RON +449.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.998 RON +182.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.802 RON. Profit: 22.535 RON

Cifra de afaceri: 31.802 RON. Profit: 22.535 RON

Cifra de afaceri
31.802 RON +5.36% față de anul precedent
Profit net
22.535 RON -6.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
21.913 RON +119.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 30.184 RON. Profit: 24.009 RON

Cifra de afaceri: 30.184 RON. Profit: 24.009 RON

Cifra de afaceri
30.184 RON +11.92% față de anul precedent
Profit net
24.009 RON +77.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.988 RON +1788.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.970 RON. Profit: 13.528 RON

Cifra de afaceri: 26.970 RON. Profit: 13.528 RON

Cifra de afaceri
26.970 RON -7.88% față de anul precedent
Profit net
13.528 RON -40.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
529 RON +148.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.276 RON. Profit: 22.645 RON

Cifra de afaceri: 29.276 RON. Profit: 22.645 RON

Cifra de afaceri
29.276 RON +203.44% față de anul precedent
Profit net
22.645 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
213 RON +131.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.648 RON -73.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.115 RON
Angajati
0
Datorii
92 RON -47.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 36.808 RON. Profit: 7.807 RON

Cifra de afaceri: 36.808 RON. Profit: 7.807 RON

Cifra de afaceri
36.808 RON -14.24% față de anul precedent
Profit net
7.807 RON -81.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
174 RON -86.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.922 RON. Profit: 41.634 RON

Cifra de afaceri: 42.922 RON. Profit: 41.634 RON

Cifra de afaceri
42.922 RON
Profit net
41.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.288 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBREASTART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

BREASTART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.092026Mentiune · Buletin 34982/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 001 din data: 06.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BREASTART SRL
CUI
35887569
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.09.2026
Registrul Comerțului
J12/1334/2016
EUID
ROONRC.J12/1334/2016
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Calea Moţilor, Nr. 71-73, Ap. 9
Județ
Cluj
Număr încheiere
742256
Data încheierii
21.09.2026
Număr dosar
3422344
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Silviu-Corneliu Munteanu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 001 din 06.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34982/2026 (PDF)
11.082026Mentiune · Buletin 30101/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 06.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BREASTART SRL
CUI
35887569
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J12/1334/2016
EUID
ROONRC.J12/1334/2016
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Calea Moţilor, Nr. 71-73, Ap. 9
Județ
Cluj
Număr încheiere
629667
Data încheierii
10.08.2026
Număr dosar
2845050
Data dosarului
17.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Amalia Cimpu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 06.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 17.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30101/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Cluj

HEMIMMUN CONSULT S.R.L.
CUI: 38829090CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.756 RON
Profit
122.978 RON
Angajati
1
ONCOLOG GRIGORE DENISA S.R.L.
CUI: 42069805CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.347 RON
Profit
110.462 RON
Angajati
2
SANTA RITA MEDICAL S.R.L.
CUI: 39687385CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.870 RON
Profit
136.072 RON
Angajati
1
RC FIZIOMED SRL
CUI: 15298810CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.341 RON
Profit
171.800 RON
Angajati
1
STAN MED CONSULT S.R.L.
CUI: 39783161CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.093 RON
Profit
242.000 RON
Angajati
0
NEUROFIZIOLOGIA S.R.L.
CUI: 38775977CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.158 RON
Profit
8.408 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Cluj

FETUS GIN SRL
CUI: 35872762CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.978 RON
Profit
309.820 RON
Angajati
1
PRIMAESTETICA SRL
CUI: 35902600CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-04-01
fara e-Factura
M MED SRL
CUI: 35872746CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.175 RON
Profit
503.743 RON
Angajati
1
ONCOSUPORT SRL
CUI: 35955531CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.562 RON
Profit
23.050 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

JOHN SEE SRL
CUI: 35887534CAEN: 9001
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.650 RON
Profit
11.092 RON
Angajati
0
LET US MAKE UP SRL
CUI: 35887593CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FORTUM PREST S.R.L.
CUI: 35879442CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.850 RON
Profit
17.047 RON
Angajati
1
ARCADIAN DENT SRL
CUI: 35893897CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.535 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEMES CAR S.R.L.
CUI: 35947989CAEN: 4511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.626.829 RON
Profit
316.273 RON
Angajati
1
PICIU TAXI SRL
CUI: 35274190CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Dej2015-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PETER GOLDMAN SRL
CUI: 26249065CAEN: 4779
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2009-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.723.032 RON
Profit
71.995 RON
Angajati
6
LĂZĂREAN LSD S.R.L.
CUI: 41015971CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.697 RON
Profit
35 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BREASTART SRL?

CUI-ul BREASTART SRL este 35887569.

Unde este sediul BREASTART SRL?

BREASTART SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Cal. Moţilor nr. 71-73, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata BREASTART SRL?

BREASTART SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BREASTART SRL in 2024?

In 2024, BREASTART SRL a raportat o cifra de afaceri de 288.547 RON.

Cati angajati are BREASTART SRL?

BREASTART SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BREASTART SRL?

BREASTART SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat BREASTART SRL in 2024?

BREASTART SRL a inregistrat un profit net de 209.972 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.