Activ

PUS TAB DANIEL SRL-D

CUI: 35887828
CIF: 35887828
Reg. Com.: J30/338/2016
CAEN: 4120
Formă: SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)
Înființată: 30 martie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:23

Despre PUS TAB DANIEL SRL-D

PUS TAB DANIEL SRL-D este o srl-d (societate cu raspundere limitata - debutant) cu sediul in Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, judetul SATU MARE, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PUS TAB DANIEL SRL-D a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
60.950 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
52.985 RON
Casa & conturi bănci
7.965 RON
Capital propriu
52.189 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, BÎRSĂU DE SUS nr. 189, 447037
Telefon0744766229

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, BÎRSĂU DE SUS nr. 189, 447037
Cod poștal: 447037
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, BÎRSĂU DE SUS nr. 189, 447037
Cod postal
447037
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 60.950 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 60.950 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 52.985 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.965 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.761 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.189 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active60.950RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale60.950 RON
Datorii totale8.761 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 37.830 +658,9% față de anul precedent 37.830 0 37.830 +658,9% față de anul precedent 37.584 +661,4% față de anul precedent 0 0
2021 4.985 -72,5% față de anul precedent 4.985 0 4.985 -72,5% față de anul precedent 4.936 -71,9% față de anul precedent 0 0
2020 18.135 18.135 0 18.135 17.591 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 2.820 0 0 2.820 2.820
2016 0 0 5.303 0 0 5.303 5.303

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 60.950 60.950 0 52.985 7.965
2022 0 60.950 60.950 0 55.965 4.985
2021 0 23.120 23.120 0 18.135 4.985
2020 0 18.135 18.135 0 18.135 0
2018 0 0 0 0 0 0
2017 0 199 199 0 0 199
2016 0 2.851 2.851 0 0 2.851

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.761 0,0% față de anul precedent 52.189 Neraportat 0
2022 8.761 +2,9% față de anul precedent 52.189 Neraportat 0
2021 8.514 +1,3% față de anul precedent 14.606 Neraportat 0
2020 8.403 +4,3% față de anul precedent 9.732 Neraportat 0
2018 8.059 -2,4% față de anul precedent -8.059 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 8.258 +1,3% față de anul precedent -8.059 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 8.154 -5.303 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.761 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 37.830 RON. Profit: 37.584 RON

Cifra de afaceri: 37.830 RON. Profit: 37.584 RON

Cifra de afaceri
37.830 RON +658.88% față de anul precedent
Profit net
37.584 RON +661.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.761 RON +2.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.985 RON. Profit: 4.936 RON

Cifra de afaceri: 4.985 RON. Profit: 4.936 RON

Cifra de afaceri
4.985 RON -72.51% față de anul precedent
Profit net
4.936 RON -71.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.514 RON +1.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.135 RON. Profit: 17.591 RON

Cifra de afaceri: 18.135 RON. Profit: 17.591 RON

Cifra de afaceri
18.135 RON
Profit net
17.591 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.403 RON +4.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.059 RON -2.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.820 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.258 RON +1.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.303 RON
Angajati
1
Datorii
8.154 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPUS TAB DANIEL SRL-D (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 4120 in Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău (SATU MARE)

PUS TAB DANIEL SRL-D (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 4120 in Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău (SATU MARE)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Satu Mare

OVI SFITLIC S.R.L.
CUI: 35751531CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Bocicău Com. Tarna Mare2016-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.016 RON
Profit
9.141 RON
Angajati
1
CSEDREG ISTI SRL
CUI: 35904376CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Bogdand Com. Bogdand2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GARDEN RESIDENCE FLORILOR SRL
CUI: 35705438CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Viile Satu Mare Com. Viile Satu Mare2016-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRUMM KRISTOF CONSTRUCTII SRL
CUI: 35923513CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Bogdand Com. Bogdand2016-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

NISOL ASIG SRL
CUI: 35887801CAEN: 6622
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.549 RON
Profit
45.098 RON
Angajati
1
NOVALAKE GLOBAL S.R.L.
CUI: 35904368CAEN: 6812
Activ
SATU MARE, Sat Cămărzana Com. Cămărzana2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.008.984 RON
Profit
99.688 RON
Angajati
0
RON IOAN TAXI S.R.L.
CUI: 35860083CAEN: 4933
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.689 RON
Profit
12.800 RON
Angajati
0
TENDINTA DE FLORI SRL
CUI: 35909373CAEN: 4622
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.601.129 RON
Profit
122.620 RON
Angajati
4
NORBERT MONTAJ SRL
CUI: 35629047CAEN: 4690
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REY NUTS REGINA FRUITS SRL
CUI: 36154728CAEN: 4631
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
522.830 RON
Profit
4.517 RON
Angajati
1
SILVIA CURIER SRL
CUI: 31685958CAEN: 5320
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2013-05-23
fara e-Factura
HAG QUICK CAFE S.R.L.
CUI: 38515462CAEN: 5630
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
438.697 RON
Profit
132.467 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PUS TAB DANIEL SRL-D?

CUI-ul PUS TAB DANIEL SRL-D este 35887828.

Unde este sediul PUS TAB DANIEL SRL-D?

PUS TAB DANIEL SRL-D are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, BÎRSĂU DE SUS nr. 189, 447037, Sat Bârsău de Sus Com. Bârsău, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata PUS TAB DANIEL SRL-D?

PUS TAB DANIEL SRL-D a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PUS TAB DANIEL SRL-D in 2024?

In 2024, PUS TAB DANIEL SRL-D a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PUS TAB DANIEL SRL-D?

PUS TAB DANIEL SRL-D are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat PUS TAB DANIEL SRL-D in 2024?

PUS TAB DANIEL SRL-D a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.