Radiat

MXM IT SRL

CUI: 35907771
CIF: 35907771
Reg. Com.: J40/4895/2016
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 aprilie 2016 · 10 ani
Radiată din: 16 aprilie 2026
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:46

Despre MXM IT SRL

MXM IT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din aprilie 2026).

In 2024, MXM IT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
238 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
48.082 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
48.082 RON
Capital propriu
47.766 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Răuşeni nr. 5, 23355
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Răuşeni nr. 5, 23355
Cod poștal: 23355
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Răuşeni nr. 5, 23355
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
23355
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
16 aprilie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 16.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-238 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 238 RON 179 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 238 RON 179 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 238 RON 179 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.082 RON 48.320 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.082 RON 48.320 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.082 RON 48.320 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 316 RON 316 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.766 RON 48.004 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.082RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.082 RON
Datorii totale316 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
152,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 238 0 0 238 238
2023 0 0 179 0 0 179 179
2022 0 0 179 0 0 179 179
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 200 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 200 200
2020 3.540 -91,7% față de anul precedent 3.540 239 3.301 -82,6% față de anul precedent 3.196 -81,9% față de anul precedent 0 0
2019 42.826 -25,9% față de anul precedent 42.826 23.856 18.970 -24,0% față de anul precedent 17.685 -23,9% față de anul precedent 0 0
2018 57.759 -14,7% față de anul precedent 57.759 32.793 24.966 +185,8% față de anul precedent 23.233 +246,4% față de anul precedent 0 0
2017 67.687 +65,9% față de anul precedent 67.687 58.951 8.736 +307,7% față de anul precedent 6.707 +629,8% față de anul precedent 0 0
2016 40.795 40.795 38.652 2.143 919 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 48.082 48.082 0 0 48.082
2023 0 48.320 48.320 0 0 48.320
2022 0 50.999 50.999 0 0 50.999
2021 0 51.178 51.178 0 0 51.178
2020 0 51.378 51.378 0 0 51.378
2019 0 48.428 48.428 0 0 48.428
2018 0 30.898 30.898 205 0 30.693
2017 91 7.544 7.635 187 400 6.957
2016 231 2.296 2.527 2.234 0 62

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 316 0,0% față de anul precedent 47.766 Neraportat 0
2023 316 -0,3% față de anul precedent 48.004 Neraportat 0
2022 317 0,0% față de anul precedent 50.682 Neraportat 0
2021 317 0,0% față de anul precedent 50.861 Neraportat 0
2020 317 -43,7% față de anul precedent 51.061 Neraportat 0
2019 563 -21,6% față de anul precedent 47.865 Neraportat 0
2018 718 +4,4% față de anul precedent 30.180 Neraportat 0
2017 688 -51,1% față de anul precedent 6.947 Neraportat 0
2016 1.408 1.119 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MIMXM IT SRL prin VALENTIN VIOREL MAXIMadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 14180/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
238 RON
Angajati
0
Datorii
316 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
179 RON
Angajati
0
Datorii
316 RON -0.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
179 RON
Angajati
0
Datorii
317 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
200 RON
Angajati
0
Datorii
317 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.540 RON. Profit: 3.196 RON

Cifra de afaceri: 3.540 RON. Profit: 3.196 RON

Cifra de afaceri
3.540 RON -91.73% față de anul precedent
Profit net
3.196 RON -81.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
317 RON -43.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 42.826 RON. Profit: 17.685 RON

Cifra de afaceri: 42.826 RON. Profit: 17.685 RON

Cifra de afaceri
42.826 RON -25.85% față de anul precedent
Profit net
17.685 RON -23.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
563 RON -21.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 57.759 RON. Profit: 23.233 RON

Cifra de afaceri: 57.759 RON. Profit: 23.233 RON

Cifra de afaceri
57.759 RON -14.67% față de anul precedent
Profit net
23.233 RON +246.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
718 RON +4.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 67.687 RON. Profit: 6.707 RON

Cifra de afaceri: 67.687 RON. Profit: 6.707 RON

Cifra de afaceri
67.687 RON +65.92% față de anul precedent
Profit net
6.707 RON +629.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
688 RON -51.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 40.795 RON. Profit: 919 RON

Cifra de afaceri: 40.795 RON. Profit: 919 RON

Cifra de afaceri
40.795 RON
Profit net
919 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.408 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMXM IT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MXM IT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.042026Radiere · Buletin 14180/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
MXM IT SRL
CUI
35907771
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
16.04.2026
Registrul Comerțului
J40/4895/2016
EUID
ROONRC.J40/4895/2016
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada RĂUŞENI, Nr. 5, CAMERA 1, Bl. 17, Scara 2, Etaj 1, Ap. 17
Județ
București
Număr încheiere
306507
Data încheierii
15.04.2026
Număr dosar
1454438
Data dosarului
04.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ovidiu Cojocaru
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 14180/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Municipiul Bucureşti

NEXUS MOTORS & TECHNOLOGIES SRL
CUI: 35903079CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
500.175 RON
Profit
35.338 RON
Angajati
1
LARADEL FRUIT SRL
CUI: 35868249CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.765.269 RON
Profit
670.370 RON
Angajati
9
ELIDA BUSINESS SRL
CUI: 35934601CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
672.816 RON
Profit
284.680 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CAT FILM SRL
CUI: 35907763CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.217 RON
Profit
124.147 RON
Angajati
1
CATWALK STUDIO SRL
CUI: 35907844CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AW ADVISOR PARTNERS & CO S.R.L.
CUI: 35903842CAEN: 6499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
URBANIZERS HARNESS SRL
CUI: 35910165CAEN: 1419
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.844 RON
Profit
28.916 RON
Angajati
0
GADGET TRADE COMPANY SRL
CUI: 35882669CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.420 RON
Profit
65.343 RON
Angajati
1
MILO EXPERT CONSULTING SRL
CUI: 35931265CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.142 RON
Profit
190.739 RON
Angajati
1
TICKET TECHNOLOGIES SRL
CUI: 35697122CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
675.813 RON
Profit
82.010 RON
Angajati
1
CASA FARINA SRL
CUI: 33391851CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.169.721 RON
Profit
133.576 RON
Angajati
8
SIMPLE VENTURES SRL
CUI: 37785832CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-19
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MXM IT SRL?

CUI-ul MXM IT SRL este 35907771.

Unde este sediul MXM IT SRL?

MXM IT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Răuşeni nr. 5, 23355, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MXM IT SRL?

MXM IT SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MXM IT SRL in 2024?

In 2024, MXM IT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MXM IT SRL?

MXM IT SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat MXM IT SRL in 2024?

MXM IT SRL a inregistrat o pierdere neta de 238 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.