Activ Plătitor TVA

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.

CUI: 35915030
CIF: RO35915030
Reg. Com.: J2016004961407
CAEN: 6290
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:58

Despre MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei" (cod CAEN 6290), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 457.874 RON, in crestere fata de anul precedent (+40.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 85.669 RON in 2016 la 457.874 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
457.874 RON
Venituri totale
459.351 RON
Cheltuieli totale
472.912 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
99.530 RON
Active circulante
67.126 RON
Stocuri
4.924 RON
Creanțe
23.489 RON
Casa & conturi bănci
38.713 RON
Capital propriu
-5.370 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 115, 21597

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 115, 21597
Cod poștal: 21597
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 115, 21597
Cod postal
21597
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
457.874 RON
Rezultat net
-27.340 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 457.874 RON 326.999 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 459.351 RON 327.060 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 472.912 RON 404.181 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 13.561 RON 77.121 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.340 RON 79.999 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 99.530 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 67.126 RON 50.175 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.656 RON 50.175 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.924 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 23.489 RON 21.048 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.713 RON 29.127 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 172.026 RON 21.423 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.370 RON 28.752 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.656RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

103,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.656 RON
Datorii totale172.026 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 457.874 +40,0% față de anul precedent 459.351 472.912 0 0 13.561 27.340
2023 326.999 -28,2% față de anul precedent 327.060 404.181 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 77.121 79.999
2022 455.707 -5,3% față de anul precedent 456.016 422.248 33.768 -79,1% față de anul precedent 29.758 -81,0% față de anul precedent 0 0
2021 480.998 +119,6% față de anul precedent 482.300 321.087 161.213 156.394 0 0
2020 219.024 -63,4% față de anul precedent 219.933 421.626 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 201.693 203.702
2019 598.498 +107,5% față de anul precedent 600.130 503.708 96.422 -37,1% față de anul precedent 90.426 -39,2% față de anul precedent 0 0
2018 288.385 +171,3% față de anul precedent 288.403 135.195 153.208 +61,0% față de anul precedent 148.830 +61,8% față de anul precedent 0 0
2017 106.287 +24,1% față de anul precedent 106.340 11.151 95.189 +15,5% față de anul precedent 91.999 +15,3% față de anul precedent 0 0
2016 85.669 85.669 3.281 82.388 79.818 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 99.530 67.126 166.656 4.924 23.489 38.713
2023 0 50.175 50.175 0 21.048 29.127
2022 1.743 150.087 151.830 1.700 18.179 130.208
2021 5.924 163.491 169.415 0 20.483 143.008
2020 10.105 46.015 56.120 0 39.898 6.117
2019 14.287 229.906 244.193 27.634 42.736 159.536
2018 0 285.559 285.559 430 64.346 220.783
2017 0 179.240 179.240 423 46.551 132.266
2016 0 87.788 87.788 0 38.318 49.470

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 172.026 +703,0% față de anul precedent -5.370 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 21.423 -50,3% față de anul precedent 28.752 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 43.079 +44,0% față de anul precedent 108.751 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 29.922 -59,0% față de anul precedent 139.493 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 73.021 +137,7% față de anul precedent -16.901 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 30.720 -52,4% față de anul precedent 213.473 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 64.512 +818,6% față de anul precedent 221.047 Neraportat 1
2017 7.023 -7,2% față de anul precedent 172.217 Neraportat 0
2016 7.570 80.218 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EEEMILIA ELENA ALBERTadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30775/2026prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 457.874 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 457.874 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
457.874 RON +40.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.340 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
172.026 RON +703% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 326.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 326.999 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
326.999 RON -28.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
79.999 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.423 RON -50.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 455.707 RON. Profit: 29.758 RON

Cifra de afaceri: 455.707 RON. Profit: 29.758 RON

Cifra de afaceri
455.707 RON -5.26% față de anul precedent
Profit net
29.758 RON -80.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
43.079 RON +43.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 480.998 RON. Profit: 156.394 RON

Cifra de afaceri: 480.998 RON. Profit: 156.394 RON

Cifra de afaceri
480.998 RON +119.61% față de anul precedent
Profit net
156.394 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
29.922 RON -59.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 219.024 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
219.024 RON -63.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
203.702 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
73.021 RON +137.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 598.498 RON. Profit: 90.426 RON

Cifra de afaceri: 598.498 RON. Profit: 90.426 RON

Cifra de afaceri
598.498 RON +107.53% față de anul precedent
Profit net
90.426 RON -39.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
30.720 RON -52.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 288.385 RON. Profit: 148.830 RON

Cifra de afaceri: 288.385 RON. Profit: 148.830 RON

Cifra de afaceri
288.385 RON +171.33% față de anul precedent
Profit net
148.830 RON +61.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
64.512 RON +818.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 106.287 RON. Profit: 91.999 RON

Cifra de afaceri: 106.287 RON. Profit: 91.999 RON

Cifra de afaceri
106.287 RON +24.07% față de anul precedent
Profit net
91.999 RON +15.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.023 RON -7.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 85.669 RON. Profit: 79.818 RON

Cifra de afaceri: 85.669 RON. Profit: 79.818 RON

Cifra de afaceri
85.669 RON
Profit net
79.818 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.570 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONDEN DENTAL STYLE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6290 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.082026Mentiune · Buletin 30775/2026prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

prelungire valabilitate acte sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.
CUI
35915030
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.08.2026
Registrul Comerțului
J40/4961/2016
EUID
ROONRC.J40/4961/2016
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua Pantelimon, Nr. 115, Bl. 400A, Scara 1, Etaj 6, Ap. 27
Județ
București
Număr încheiere
650063
Data încheierii
17.08.2026
Număr dosar
3083041
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Victoria Coman

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 21.07.2026 la contract de comodat din 22.07.2019, Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3083041 din 05.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 21.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30775/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

EBER SOFTWARE SRL
CUI: 34211835CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.880 RON
Profit
172.111 RON
Angajati
1
MARATHON TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 48681276CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.860 RON
Profit
393.701 RON
Angajati
1
BEYOND CLOUD S.R.L.
CUI: 47234067CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.141 RON
Profit
336.177 RON
Angajati
1
KRAFT STUDENT SERVICE SRL
CUI: 11655170CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1999-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.319 RON
Profit
309.231 RON
Angajati
1
SELMOR SOFTWARE S.R.L.
CUI: 41355167CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.418 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CS -SOFTWARE INTERNATIONAL SRL
CUI: 5247967CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1994-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
429.183 RON
Profit
159.444 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6290, Municipiul Bucureşti

FCI DEVELOPMENT SRL
CUI: 35873644CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
THE GUEST TECH S.R.L.
CUI: 35939641CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.378 RON
Profit
221.326 RON
Angajati
1
INFORMATIC SUPPORT SYSTEMS SRL
CUI: 35862203CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.300 RON
Profit
30.319 RON
Angajati
1
ITU TOP CONSULTING SRL
CUI: 36002517CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.556 RON
Profit
226.516 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BUDEŞ ŞI ASOCIAŢII SRL
CUI: 35915022CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.142 RON
Profit
49.478 RON
Angajati
2
AMI SMART STONE S.R.L.
CUI: 35915049CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.327.279 RON
Profit
41.867 RON
Angajati
0
NEW AGE DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI: 35912042CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONCOPLASTICA MED SRL
CUI: 35916710CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.630.729 RON
Profit
1.660.304 RON
Angajati
4
ROMAT PLAYGROUND S.R.L.
CUI: 35889993CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-31
fara e-Factura
HCK RAPID LOGISTIC SRL
CUI: 35937470CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.418 RON
Profit
61.554 RON
Angajati
1
RIFF MEDIA SRL
CUI: 35691286CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.000 RON
Profit
36.933 RON
Angajati
1
RODAJ AGENCY SRL
CUI: 36131171CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-05-26
fara e-Factura
CIC TRUCK TRANS SRL
CUI: 33382292CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.672.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.?

CUI-ul MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. este 35915030.

Unde este sediul MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.?

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 115, 21597, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.?

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. in 2024?

In 2024, MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 457.874 RON.

Cati angajati are MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.?

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MONDEN DENTAL STYLE S.R.L.?

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. are codul CAEN principal 6290 (Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei).

Ce profit a inregistrat MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. in 2024?

MONDEN DENTAL STYLE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 27.340 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.