Activ Plătitor TVA

PALAVOTI GROUP SRL

CUI: 35944249
CIF: RO35944249
Reg. Com.: J2016000980134
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 aprilie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:41

Despre PALAVOTI GROUP SRL

PALAVOTI GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Peştera Com. Peştera, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PALAVOTI GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.861.183 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+57.1%). Profitul net inregistrat a fost de 489.985 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 213.150 RON in 2016 la 3.861.183 RON in 2024. Datoriile raportate (14.561.802 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.861.183 RON
Venituri totale
5.239.882 RON
Cheltuieli totale
4.657.909 RON
Profit brut
581.973 RON
Profit net
489.985 RON
Marja profit net
12,69%
Active imobilizate
17.302.237 RON
Active circulante
7.002.019 RON
Stocuri
469.289 RON
Creanțe
6.106.404 RON
Casa & conturi bănci
426.326 RON
Capital propriu
4.147.769 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Peştera Com. Peştera, Str. Saidia nr. 1

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Peştera Com. Peştera, Str. Saidia nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Peştera Com. Peştera, Str. Saidia nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.04.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.861.183 RON
Rezultat net
489.985 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.861.183 RON 2.458.028 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.239.882 RON 4.499.269 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.657.909 RON 4.352.606 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 581.973 RON 146.663 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 489.985 RON 129.347 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.302.237 RON 16.987.187 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.002.019 RON 7.062.487 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 24.304.256 RON 24.049.674 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 469.289 RON 1.460.766 RON
CreanțeSume de încasat 6.106.404 RON 5.486.162 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 426.326 RON 115.559 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.561.802 RON 13.242.302 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.147.769 RON 4.015.217 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active24.304.256RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale24.304.256 RON
Datorii totale14.561.802 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,0 %Profit net / active totale
ROE
11,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.861.183 +57,1% față de anul precedent 5.239.882 4.657.909 581.973 +296,8% față de anul precedent 489.985 +278,8% față de anul precedent 0 0
2023 2.458.028 -25,2% față de anul precedent 4.499.269 4.352.606 146.663 -81,3% față de anul precedent 129.347 -83,0% față de anul precedent 0 0
2022 3.285.186 +47,2% față de anul precedent 4.956.894 4.171.643 785.251 -62,0% față de anul precedent 760.159 -62,5% față de anul precedent 0 0
2021 2.232.572 -4,9% față de anul precedent 5.918.869 3.852.866 2.066.003 +151,2% față de anul precedent 2.027.410 +153,7% față de anul precedent 0 0
2020 2.347.939 +0,3% față de anul precedent 2.847.836 2.025.486 822.350 +0,8% față de anul precedent 799.151 +0,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.341.292 -29,0% față de anul precedent 3.400.246 2.584.046 816.200 -61,7% față de anul precedent 795.122 -62,1% față de anul precedent 0 0
2018 3.299.076 +124,6% față de anul precedent 4.847.541 2.716.505 2.131.036 +122,4% față de anul precedent 2.097.428 +126,9% față de anul precedent 0 0
2017 1.469.217 +589,3% față de anul precedent 1.264.555 306.396 958.159 +368,5% față de anul precedent 924.532 +367,5% față de anul precedent 0 0
2016 213.150 412.101 207.593 204.508 197.774 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.302.237 7.002.019 24.304.256 469.289 6.106.404 426.326
2023 16.987.187 7.062.487 24.049.674 1.460.766 5.486.162 115.559
2022 6.890.143 16.976.018 23.866.161 1.198.014 13.939.545 1.838.459
2021 5.629.133 11.283.599 16.912.732 565.528 10.652.763 65.308
2020 6.401.510 8.022.434 14.423.944 423.536 7.414.225 184.673
2019 3.124.848 2.879.494 6.004.342 1.337.273 1.182.217 360.004
2018 2.932.497 2.079.078 5.011.575 1.346.265 272.980 459.833
2017 0 1.120.156 1.120.156 203.633 696.114 220.409
2016 0 406.086 406.086 322.733 0 83.353

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.561.802 +10,0% față de anul precedent 4.147.769 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2023 13.242.302 +12,3% față de anul precedent 4.015.217 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 11.794.309 +250,1% față de anul precedent 4.081.351 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2021 3.369.066 +87,6% față de anul precedent 4.874.280 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 1.795.818 -33,9% față de anul precedent 3.389.069 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 2.717.152 +19,2% față de anul precedent 3.295.578 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 2.280.119 +1.339,5% față de anul precedent 2.731.456 Neraportat 3
2017 158.400 -20,1% față de anul precedent 961.756 Neraportat 0
2016 198.312 207.774 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.861.183 RON. Profit: 489.985 RON

Cifra de afaceri: 3.861.183 RON. Profit: 489.985 RON

Cifra de afaceri
3.861.183 RON +57.08% față de anul precedent
Profit net
489.985 RON +278.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
14.561.802 RON +9.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.458.028 RON. Profit: 129.347 RON

Cifra de afaceri: 2.458.028 RON. Profit: 129.347 RON

Cifra de afaceri
2.458.028 RON -25.18% față de anul precedent
Profit net
129.347 RON -82.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
13.242.302 RON +12.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.285.186 RON. Profit: 760.159 RON

Cifra de afaceri: 3.285.186 RON. Profit: 760.159 RON

Cifra de afaceri
3.285.186 RON +47.15% față de anul precedent
Profit net
760.159 RON -62.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
11.794.309 RON +250.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.232.572 RON. Profit: 2.027.410 RON

Cifra de afaceri: 2.232.572 RON. Profit: 2.027.410 RON

Cifra de afaceri
2.232.572 RON -4.91% față de anul precedent
Profit net
2.027.410 RON +153.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
3.369.066 RON +87.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.347.939 RON. Profit: 799.151 RON

Cifra de afaceri: 2.347.939 RON. Profit: 799.151 RON

Cifra de afaceri
2.347.939 RON +0.28% față de anul precedent
Profit net
799.151 RON +0.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.795.818 RON -33.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.341.292 RON. Profit: 795.122 RON

Cifra de afaceri: 2.341.292 RON. Profit: 795.122 RON

Cifra de afaceri
2.341.292 RON -29.03% față de anul precedent
Profit net
795.122 RON -62.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.717.152 RON +19.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.299.076 RON. Profit: 2.097.428 RON

Cifra de afaceri: 3.299.076 RON. Profit: 2.097.428 RON

Cifra de afaceri
3.299.076 RON +124.55% față de anul precedent
Profit net
2.097.428 RON +126.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
2.280.119 RON +1339.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.469.217 RON. Profit: 924.532 RON

Cifra de afaceri: 1.469.217 RON. Profit: 924.532 RON

Cifra de afaceri
1.469.217 RON +589.29% față de anul precedent
Profit net
924.532 RON +367.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
158.400 RON -20.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 213.150 RON. Profit: 197.774 RON

Cifra de afaceri: 213.150 RON. Profit: 197.774 RON

Cifra de afaceri
213.150 RON
Profit net
197.774 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
198.312 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPALAVOTI GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Peştera Com. Peştera (CONSTANŢA)

PALAVOTI GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Peştera Com. Peştera (CONSTANŢA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Constanţa

AGRO DIMAS SRL
CUI: 16331760CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.888.351 RON
Profit
64.979 RON
Angajati
6
MARTAS IMPEX SRL
CUI: 3387034CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Negureni Com. Băneasa1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.846.964 RON
Profit
88.336 RON
Angajati
9
HERMANOS ROMTOP S.R.L.
CUI: 16779234CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Topraisar Com. Topraisar2004-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.901.967 RON
Profit
1.801.775 RON
Angajati
3
MIGALUC COM SRL
CUI: 12559317CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2000-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.838.197 RON
Profit
349.713 RON
Angajati
5
AGRECOM SRL
CUI: 12113330CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Crucea Com. Crucea1999-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.344.676 RON
Profit
1.695.697 RON
Angajati
3
PINO STAR SRL
CUI: 7896847CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari1995-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.567.341 RON
Profit
257.959 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Constanţa

PRO AGRO INTERN SRL
CUI: 35930740CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Tuzla Com. Tuzla2016-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
B&C AGRO FARM SRL
CUI: 35948097CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Loc. Remus Opreanu Mun. Medgidia2016-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.590 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGRO COS-TIN LEADER SRL
CUI: 35895421CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.986 RON
Profit
152.741 RON
Angajati
2
AGRO BECHEANU SRL
CUI: 35990032CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Lanurile Com. Bărăganu2016-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.661.275 RON
Profit
447.441 RON
Angajati
5

Alte firme din Constanţa

CRIDA TURISM SRL
CUI: 35944230CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.046 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARS BEAUTY SALON SRL
CUI: 35930707CAEN: 9602
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.505 RON
Profit
7.702 RON
Angajati
1
VĂDUVA FOOD SRL
CUI: 35955116CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2016-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
818.553 RON
Profit
125.761 RON
Angajati
5
X BOLT CONECTION SRL
CUI: 35855290CAEN: 3314
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2016-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.409 RON
Profit
223.178 RON
Angajati
1
CREATIVE COMMON SENSE SRL
CUI: 36055716CAEN: 6201
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
508.309 RON
Profit
336.280 RON
Angajati
1
MENADENTAL SRL-D
CUI: 34678114CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-06-22
fara e-Factura
FINESSE ART HOME SRL
CUI: 37007997CAEN: 1392
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.198 RON
Profit
6.632 RON
Angajati
2
AUTOCOMO SRL
CUI: 15154865CAEN: 4671
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.585.481 RON
Profit
213.177 RON
Angajati
22

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PALAVOTI GROUP SRL?

CUI-ul PALAVOTI GROUP SRL este 35944249.

Unde este sediul PALAVOTI GROUP SRL?

PALAVOTI GROUP SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Peştera Com. Peştera, Str. Saidia nr. 1, Sat Peştera Com. Peştera, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata PALAVOTI GROUP SRL?

PALAVOTI GROUP SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PALAVOTI GROUP SRL in 2024?

In 2024, PALAVOTI GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.861.183 RON.

Cati angajati are PALAVOTI GROUP SRL?

PALAVOTI GROUP SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are PALAVOTI GROUP SRL?

PALAVOTI GROUP SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat PALAVOTI GROUP SRL in 2024?

PALAVOTI GROUP SRL a inregistrat un profit net de 489.985 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.