Activ Plătitor TVA

LUCALIA INVESTIŢII SRL

CUI: 35991577
CIF: RO35991577
Reg. Com.: J35/1264/2016
CAEN: 4110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 aprilie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:51

Despre LUCALIA INVESTIŢII SRL

LUCALIA INVESTIŢII SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Recaş, judetul TIMIŞ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4110). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUCALIA INVESTIŢII SRL a raportat o cifra de afaceri de 167.097 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+55.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (7.019.700 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
167.097 RON
Venituri totale
167.097 RON
Cheltuieli totale
231.492 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.594.108 RON
Active circulante
737.714 RON
Stocuri
2.359 RON
Creanțe
226.196 RON
Casa & conturi bănci
509.159 RON
Capital propriu
-687.878 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Orş. Recaş, Str. Florilor nr. 3, 307340
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Orş. Recaş, Str. Florilor nr. 3, 307340
Cod poștal: 307340
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Orş. Recaş, Str. Florilor nr. 3, 307340
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
307340
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.04.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
167.097 RON
Rezultat net
-64.395 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 167.097 RON 107.795 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 167.097 RON 107.795 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 231.492 RON 212.790 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 64.395 RON 104.995 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 64.395 RON 104.995 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.594.108 RON 5.701.091 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 737.714 RON 654.848 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 6.331.822 RON 6.355.939 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.359 RON 37.923 RON
CreanțeSume de încasat 226.196 RON 95.508 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 509.159 RON 521.417 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.019.700 RON 6.979.423 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -687.878 RON -623.484 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active6.331.822RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

110,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale6.331.822 RON
Datorii totale7.019.700 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-10,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 167.097 +55,0% față de anul precedent 167.097 231.492 0 0 64.395 64.395
2023 107.795 -24,5% față de anul precedent 107.795 212.790 0 0 104.995 104.995
2022 142.764 +11,8% față de anul precedent 142.981 159.696 0 0 16.715 21.004
2021 127.668 +25,4% față de anul precedent 127.668 188.887 0 0 61.219 65.049
2020 101.807 -40,3% față de anul precedent 101.807 227.812 0 0 126.005 128.924
2019 170.490 +314,9% față de anul precedent 170.490 347.590 0 0 177.100 182.215
2018 41.088 41.088 157.658 0 0 116.570 117.803
2017 0 0 622 0 0 622 622
2016 0 0 3.071 0 0 3.071 3.071

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.594.108 737.714 6.331.822 2.359 226.196 509.159
2023 5.701.091 654.848 6.355.939 37.923 95.508 521.417
2022 4.109.593 898.938 5.008.531 0 58.721 840.217
2021 4.253.624 776.138 5.029.762 0 79.642 696.496
2020 4.327.391 759.215 5.086.606 0 86.562 672.653
2019 4.247.573 958.327 5.205.900 195.710 106.112 656.505
2018 4.230.718 1.137.412 5.368.130 169.604 848.834 118.974
2017 3.242.789 718.083 3.960.872 17.673 624.713 75.697
2016 1.609.784 555.479 2.165.263 124 316.150 239.205

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.019.700 +0,6% față de anul precedent -687.878 Neraportat 0
2023 6.979.423 +26,3% față de anul precedent -623.484 Neraportat 0
2022 5.527.198 0,0% față de anul precedent -518.489 Neraportat 0
2021 5.527.246 +0,2% față de anul precedent -497.484 Neraportat 0
2020 5.519.041 +0,2% față de anul precedent -432.435 Neraportat 0
2019 5.509.412 +0,4% față de anul precedent -303.512 Neraportat 0
2018 5.489.427 +38,5% față de anul precedent -121.297 Neraportat 0
2017 3.964.365 +82,9% față de anul precedent -3.493 Neraportat 0
2016 2.168.134 -2.871 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 167.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.097 RON +55.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.395 RON
Angajati
0
Datorii
7.019.700 RON +0.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 107.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.795 RON -24.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
104.995 RON
Angajati
0
Datorii
6.979.423 RON +26.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 142.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 142.764 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
142.764 RON +11.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.004 RON
Angajati
0
Datorii
5.527.198 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 127.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 127.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
127.668 RON +25.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.049 RON
Angajati
0
Datorii
5.527.246 RON +0.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 101.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.807 RON -40.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
128.924 RON
Angajati
0
Datorii
5.519.041 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 170.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 170.490 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
170.490 RON +314.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
182.215 RON
Angajati
0
Datorii
5.509.412 RON +0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 41.088 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.088 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.088 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
117.803 RON
Angajati
0
Datorii
5.489.427 RON +38.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
622 RON
Angajati
0
Datorii
3.964.365 RON +82.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.071 RON
Angajati
0
Datorii
2.168.134 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCALIA INVESTIŢII SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Orş. Recaş (TIMIŞ)

LUCALIA INVESTIŢII SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4110 in Orş. Recaş (TIMIŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4110, Timiş

DALIANA S.R.L.
CUI: 47786177CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.034 RON
Profit
13.914 RON
Angajati
1
ROLANDCO DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 30949164CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.244 RON
Profit
110.649 RON
Angajati
1
RAVIO HOME BUILDING SRL
CUI: 38056220CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.781 RON
Profit
71.674 RON
Angajati
1
MXS INVESTMENTS S.R.L.
CUI: 50251122CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Orş. Recaş2024-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FIXLAND-CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45489838CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2022-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.224 RON
Profit
9.069 RON
Angajati
0
SOLAND INT S.R.L.
CUI: 39657937CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.702 RON
Profit
12.036 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4110, Timiş

ZEKE GROUP&CO SRL
CUI: 36213190CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.845 RON
Profit
12.147 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

EDES KINDER CLUB S.R.L.
CUI: 35987983CAEN: 8891
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.872 RON
Profit
8.228 RON
Angajati
3
ELIS BUCEGI SRL
CUI: 35991593CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2016-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.677.464 RON
Profit
922.241 RON
Angajati
2
ISO CREPI SRL
CUI: 35982862CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.956 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
DAB IT FACTORY SRL
CUI: 35993233CAEN: 4740
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2016-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.864.442 RON
Profit
845.051 RON
Angajati
7
MAM G.S.M. SRL
CUI: 35908572CAEN: 4778
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.762 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIVA CELEBRITY HAIR SRL
CUI: 36079642CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Belint Com. Belint2016-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOCAN AMANET SRL
CUI: 36890473CAEN: 6492
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2017-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.029.518 RON
Profit
394.358 RON
Angajati
1
MAXIVET SRL
CUI: 18422962CAEN: 7500
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MAXI CARWASH S.R.L.
CUI: 43182569CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Liebling Com. Liebling2020-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUCALIA INVESTIŢII SRL?

CUI-ul LUCALIA INVESTIŢII SRL este 35991577.

Unde este sediul LUCALIA INVESTIŢII SRL?

LUCALIA INVESTIŢII SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Orş. Recaş, Str. Florilor nr. 3, 307340, Orş. Recaş, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata LUCALIA INVESTIŢII SRL?

LUCALIA INVESTIŢII SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUCALIA INVESTIŢII SRL in 2024?

In 2024, LUCALIA INVESTIŢII SRL a raportat o cifra de afaceri de 167.097 RON.

Ce activitate are LUCALIA INVESTIŢII SRL?

LUCALIA INVESTIŢII SRL are codul CAEN principal 4110.

Ce profit a inregistrat LUCALIA INVESTIŢII SRL in 2024?

LUCALIA INVESTIŢII SRL a inregistrat o pierdere neta de 64.395 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.