Activ Plătitor TVA

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.

CUI: 35998419
CIF: RO35998419
Reg. Com.: J2016000885059
CAEN: 9329
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 22 aprilie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:25

Despre VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Sat Chişlaz Com. Chişlaz, judetul BIHOR, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. a raportat o cifra de afaceri de 422.086 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.155 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 234.856 RON in 2017 la 422.086 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Are 5 publicatii in Monitorul Oficial al Romaniei (ONRC) inregistrate de-a lungul timpului. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
422.086 RON
Venituri totale
586.086 RON
Cheltuieli totale
581.489 RON
Profit brut
4.597 RON
Profit net
1.155 RON
Marja profit net
0,27%
Active imobilizate
7.103 RON
Active circulante
274.336 RON
Stocuri
4.382 RON
Creanțe
215.917 RON
Casa & conturi bănci
54.037 RON
Capital propriu
194.343 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Chişlaz Com. Chişlaz, CHIŞLAZ nr. 250, 417180
Telefon0740150082

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Chişlaz Com. Chişlaz, CHIŞLAZ nr. 250, 417180
Cod poștal: 417180
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Chişlaz Com. Chişlaz, CHIŞLAZ nr. 250, 417180
Cod postal
417180
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.04.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Marghita
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
2 iunie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
422.086 RON
Rezultat net
1.155 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 422.086 RON 464.422 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 586.086 RON 464.422 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 581.489 RON 449.311 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.597 RON 15.111 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.155 RON 11.724 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.103 RON 24.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 274.336 RON 250.536 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 281.439 RON 274.919 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.382 RON 61.753 RON
CreanțeSume de încasat 215.917 RON 143.375 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 54.037 RON 45.408 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87.096 RON 81.732 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 194.343 RON 193.187 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active281.439RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale281.439 RON
Datorii totale87.096 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,4 %Profit net / active totale
ROE
0,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 422.086 -9,1% față de anul precedent 586.086 581.489 4.597 -69,6% față de anul precedent 1.155 -90,2% față de anul precedent 0 0
2023 464.422 -10,7% față de anul precedent 464.422 449.311 15.111 +43,3% față de anul precedent 11.724 +11,2% față de anul precedent 0 0
2022 520.106 +12,4% față de anul precedent 619.850 609.306 10.544 -69,0% față de anul precedent 10.544 -69,0% față de anul precedent 0 0
2021 462.792 +160,0% față de anul precedent 487.792 453.741 34.051 34.051 0 0
2020 178.011 -37,7% față de anul precedent 178.011 256.224 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 78.213 78.213
2019 285.500 +2,7% față de anul precedent 319.816 312.498 7.318 7.005 0 0
2018 278.106 +18,4% față de anul precedent 278.106 326.859 0 0 48.753 48.753
2017 234.856 234.856 323.157 0 0 88.301 88.301

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.103 274.336 281.439 4.382 215.917 54.037
2023 24.383 250.536 274.919 61.753 143.375 45.408
2022 60.858 164.004 224.862 41 163.727 236
2021 90.110 28.316 118.426 5.843 16.543 5.930
2020 109.899 37.879 147.778 0 0 37.879
2019 142.423 102.538 244.961 82.477 8.638 11.423
2018 11.332 76.296 87.628 9.808 6.405 60.083
2017 14.841 110.846 125.687 14.901 13.206 82.739

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87.096 +6,6% față de anul precedent 194.343 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2023 81.732 +88,3% față de anul precedent 193.187 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2022 43.398 -41,8% față de anul precedent 181.464 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 74.507 +256,3% față de anul precedent 170.919 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 20.910 -30,0% față de anul precedent 136.868 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 29.879 +36,8% față de anul precedent 215.082 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 21.837 +96,0% față de anul precedent 65.791 Neraportat 4
2017 11.143 114.544 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DGDAN GHINTEadministratorNeraportatăNeraportată
GBGEORGE-DORIN BEZIîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 5 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21289/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19414/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15710/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15579/2026notificări de interzicere/remediere deficienţe privind activitaţile la sediu

notificări de interzicere/remediere deficienţe privind activitaţile la sediu

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14459/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 422.086 RON. Profit: 1.155 RON

Cifra de afaceri: 422.086 RON. Profit: 1.155 RON

Cifra de afaceri
422.086 RON -9.12% față de anul precedent
Profit net
1.155 RON -90.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
87.096 RON +6.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 464.422 RON. Profit: 11.724 RON

Cifra de afaceri: 464.422 RON. Profit: 11.724 RON

Cifra de afaceri
464.422 RON -10.71% față de anul precedent
Profit net
11.724 RON +11.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
81.732 RON +88.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 520.106 RON. Profit: 10.544 RON

Cifra de afaceri: 520.106 RON. Profit: 10.544 RON

Cifra de afaceri
520.106 RON +12.38% față de anul precedent
Profit net
10.544 RON -69.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
43.398 RON -41.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 462.792 RON. Profit: 34.051 RON

Cifra de afaceri: 462.792 RON. Profit: 34.051 RON

Cifra de afaceri
462.792 RON +159.98% față de anul precedent
Profit net
34.051 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
74.507 RON +256.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 178.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 178.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
178.011 RON -37.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
78.213 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.910 RON -30.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 285.500 RON. Profit: 7.005 RON

Cifra de afaceri: 285.500 RON. Profit: 7.005 RON

Cifra de afaceri
285.500 RON +2.66% față de anul precedent
Profit net
7.005 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
29.879 RON +36.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 278.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 278.106 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
278.106 RON +18.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.753 RON
Angajati
4
Datorii
21.837 RON +95.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 234.856 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 234.856 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
234.856 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
88.301 RON
Angajati
0
Datorii
11.143 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVAMOŞLAZ TRAVEL S.A. (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 9329 in Sat Chişlaz Com. Chişlaz (BIHOR)

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 9329 in Sat Chişlaz Com. Chişlaz (BIHOR)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

5 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.062026Mentiune · Buletin 21289/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.
CUI
35998419
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.06.2026
Registrul Comerțului
J2016000885059
EUID
ROONRC.J2016000885059
Sediu
Sat Chişlaz, Comuna Chişlaz, Jud. Bihor, Nr. 250
Județ
Bihor
Număr încheiere
447471
Data încheierii
03.06.2026
Număr dosar
2157952
Data dosarului
27.05.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Cecilia Dorobăţ

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 01 din 20.04.2026 la contractul de comodat
Vezi Buletinul ONRC nr. 21289/2026 (PDF)
21.052026Mentiune · Buletin 19414/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, retragere acţionari persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 26.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.
CUI
35998419
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J5/885/2016
EUID
ROONRC.J5/885/2016
Sediu
Sat Chişlaz, Comuna Chişlaz, Jud. Bihor, Nr. 250
Județ
Bihor
Număr încheiere
410067
Data încheierii
20.05.2026
Număr dosar
1725599
Data dosarului
28.04.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Ovidiu Cojocaru

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 26.03.2026
  • Act adiţional nr. 01 din 20.04.2026 la contractul de comodat , Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1725599 din 28.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19414/2026 (PDF)
27.042026Mentiune · Buletin 15710/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.
CUI
35998419
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.04.2026
Registrul Comerțului
J5/885/2016
EUID
ROONRC.J5/885/2016
Sediu
Jud. Bihor, Sat Chişlaz, Comuna Chişlaz, Nr. 250
Județ
Bihor
Număr încheiere
338423
Data încheierii
24.04.2026
Număr dosar
1582037
Data dosarului
17.04.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Claudia Elena Ignat

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 01 din 15.04.2026 la contractul de comodat
Vezi Buletinul ONRC nr. 15710/2026 (PDF)
24.042026Mentiune · Buletin 15579/2026notificări de interzicere/remediere deficienţe privind activitaţile la sediu

notificări de interzicere/remediere deficienţe privind activitaţile la sediu

Companie
VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.
CUI
35998419
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.04.2026
Registrul Comerțului
J5/885/2016
EUID
ROONRC.J5/885/2016
Sediu
Jud. Bihor, Sat Chişlaz, Comuna Chişlaz, Nr. 250
Județ
Bihor
Număr încheiere
337102
Data încheierii
24.04.2026
Număr dosar
1622441
Data dosarului
21.04.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Raluca-Ana Cetean

Subiecte

notificări de interzicere/remediere deficienţe privind activitaţile la sediu

Documente menționate

  • Proces verbal nr. 305 din 05.04.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 15579/2026 (PDF)
17.042026Mentiune · Buletin 14459/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, retragere acţionari persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 26.03.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.
CUI
35998419
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.04.2026
Registrul Comerțului
J5/885/2016
EUID
ROONRC.J5/885/2016
Sediu
Jud. Bihor, Sat Chişlaz, Comuna Chişlaz, Nr. 250
Județ
Bihor
Număr încheiere
314786
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1352133
Data dosarului
30.03.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Daniela Balint

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere acţionari persoane juridice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1352133 din 30.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a acţionarilor nr. 01 din 26.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14459/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Bihor

GRUND FOREST SCHOOL S.R.L.
CUI: 47217686CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.034 RON
Profit
109.879 RON
Angajati
3
VILLAGEPARTY SRL
CUI: 34895881CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Urvind Com. Lugaşu de Jos2015-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.659 RON
Profit
252.851 RON
Angajati
1
VASPO PREST SRL
CUI: 5707968CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
472.545 RON
Profit
161.054 RON
Angajati
2
GALLEON EXPERT SRL
CUI: 37442010CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Niuved Com. Tămăşeu2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KOKOLOSH S.R.L.
CUI: 39908338CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Haieu Com. Sânmartin2018-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.246.037 RON
Profit
94.123 RON
Angajati
8
VIP STAGE S.R.L.
CUI: 40193474CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.930 RON
Profit
89.766 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Bihor

CAII DIN VALE SRL
CUI: 35927914CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Betfia Com. Sânmartin2016-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.048 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROMOTAX EVENTS SRL
CUI: 36029890CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACTIV SOUND S.R.L.
CUI: 35316872CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.321 RON
Profit
8.092 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

EBGS EDU SRL
CUI: 35994484CAEN: 7211
Activ
BIHOR, Sat Buduslău Com. Buduslău2016-04-21
fara e-Factura
ART SOUND SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 35998516CAEN: 9002
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2016-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.360 RON
Profit
61.427 RON
Angajati
1
ATELIER CHANTILLY SRL
CUI: 36011639CAEN: 1421
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMASTAR FOREST COMPANY SRL
CUI: 35900285CAEN: 9039
Activ
BIHOR, Sat Budureasa Com. Budureasa2016-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BABY & BEAUTY SRL
CUI: 36118873CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Sat Săcueni Orş. Săcueni2016-05-24
fara e-Factura
DEXION BEST S.R.L.
CUI: 34754106CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.943.571 RON
Profit
1.163 RON
Angajati
36
LAZĂR TRANSPED SRL
CUI: 37154785CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Dobricioneşti Com. Măgeşti2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.268.746 RON
Profit
953.010 RON
Angajati
6
TAMICRIS TOURS S.R.L.
CUI: 15149419CAEN: 7912
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2003-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.747 RON
Profit
36.129 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.?

CUI-ul VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. este 35998419.

Unde este sediul VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.?

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Chişlaz Com. Chişlaz, CHIŞLAZ nr. 250, 417180, Sat Chişlaz Com. Chişlaz, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.?

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. in 2024?

In 2024, VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. a raportat o cifra de afaceri de 422.086 RON.

Cati angajati are VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.?

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are VAMOŞLAZ TRAVEL S.A.?

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. in 2024?

VAMOŞLAZ TRAVEL S.A. a inregistrat un profit net de 1.155 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
5 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.