Inactiv

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.

CUI: 36030258
CIF: 36030258
Reg. Com.: J2016006340400
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 aprilie 2016 · 10 ani
Inactivă din: 1 iulie 2025
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 14:40

Despre CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din iulie 2025).

In 2024, CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
19.091 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
21.779 RON
Active circulante
1.016.508 RON
Stocuri
4.319 RON
Creanțe
986.567 RON
Casa & conturi bănci
25.622 RON
Capital propriu
-111.606 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ing. Zablovschi nr. 10, 11313
Detalii adresaBIROUL 1
Telefon0762133411

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ing. Zablovschi nr. 10, 11313
Cod poștal: 11313
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ing. Zablovschi nr. 10, 11313
Detalii
BIROUL 1
Cod postal
11313
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 27.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
15 iulie 2016 - 8 martie 2021

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
1 iulie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-19.091 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 20.100 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 79.817 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 19.091 RON 59.105 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 20.712 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 16.639 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.091 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 19.091 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.779 RON 37.911 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.016.508 RON 988.752 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.038.287 RON 1.026.663 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.319 RON 4.860 RON
CreanțeSume de încasat 986.567 RON 957.282 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.622 RON 26.610 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.122.625 RON 1.091.911 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -111.606 RON -92.516 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.038.287RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.038.287 RON
Datorii totale1.122.625 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-10,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 19.091 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.091 19.091
2023 20.100 -67,4% față de anul precedent 79.817 59.105 20.712 16.639 0 0
2022 61.629 -98,4% față de anul precedent 90.525 305.029 0 0 214.504 216.965
2021 3.920.109 +270,6% față de anul precedent 4.562.614 4.891.773 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 329.159 360.280
2020 1.057.901 +104,5% față de anul precedent 1.223.803 1.051.249 172.554 +10,8% față de anul precedent 162.778 +5,0% față de anul precedent 0 0
2019 517.213 +139,3% față de anul precedent 518.084 362.273 155.811 +8,7% față de anul precedent 155.097 +13,4% față de anul precedent 0 0
2018 216.100 +978,6% față de anul precedent 216.251 72.949 143.302 +722,7% față de anul precedent 136.816 +713,6% față de anul precedent 0 0
2017 20.036 20.036 2.618 17.418 16.817 0 0
2016 0 0 3.649 0 0 3.649 3.649

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.779 1.016.508 1.038.287 4.319 986.567 25.622
2023 37.911 988.752 1.026.663 4.860 957.282 26.610
2022 125.648 973.730 1.099.378 4.860 491.893 476.977
2021 170.372 1.156.516 1.326.888 112.960 471.854 571.702
2020 192.743 1.187.849 1.380.592 372.164 433.504 382.181
2019 43.215 475.975 519.190 34.572 95.008 346.395
2018 0 198.424 198.424 17.147 27.557 153.720
2017 0 23.754 23.754 0 829 22.925
2016 0 183 183 0 47 136

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.122.625 +2,8% față de anul precedent -111.606 Neraportat 0
2023 1.091.911 -7,6% față de anul precedent -92.516 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 1.181.265 -1,0% față de anul precedent -109.155 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2021 1.193.533 +34,5% față de anul precedent 107.800 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2020 887.174 +333,8% față de anul precedent 468.080 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 204.496 +514,6% față de anul precedent 305.302 Neraportat 1
2018 33.271 +221,0% față de anul precedent 150.204 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 10.366 +185,4% față de anul precedent 13.388 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 3.632 -3.449 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GCGHEORGHE COZMAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9278/2026prelungire valabilitate acte sediu social, modificare durată mandat persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.091 RON
Angajati
0
Datorii
1.122.625 RON +2.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.100 RON. Profit: 16.639 RON

Cifra de afaceri: 20.100 RON. Profit: 16.639 RON

Cifra de afaceri
20.100 RON -67.39% față de anul precedent
Profit net
16.639 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.091.911 RON -7.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.629 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.629 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.629 RON -98.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
216.965 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
1.181.265 RON -1.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.920.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.920.109 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.920.109 RON +270.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
360.280 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
1.193.533 RON +34.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.057.901 RON. Profit: 162.778 RON

Cifra de afaceri: 1.057.901 RON. Profit: 162.778 RON

Cifra de afaceri
1.057.901 RON +104.54% față de anul precedent
Profit net
162.778 RON +4.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
887.174 RON +333.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 517.213 RON. Profit: 155.097 RON

Cifra de afaceri: 517.213 RON. Profit: 155.097 RON

Cifra de afaceri
517.213 RON +139.34% față de anul precedent
Profit net
155.097 RON +13.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
204.496 RON +514.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 216.100 RON. Profit: 136.816 RON

Cifra de afaceri: 216.100 RON. Profit: 136.816 RON

Cifra de afaceri
216.100 RON +978.56% față de anul precedent
Profit net
136.816 RON +713.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
33.271 RON +220.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 20.036 RON. Profit: 16.817 RON

Cifra de afaceri: 20.036 RON. Profit: 16.817 RON

Cifra de afaceri
20.036 RON
Profit net
16.817 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.366 RON +185.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.649 RON
Angajati
1
Datorii
3.632 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.032026Mentiune · Buletin 9278/2026prelungire valabilitate acte sediu social, modificare durată mandat persoane împuternicite

prelungire valabilitate acte sediu social; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.03.2026

Companie
CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.
CUI
36030258
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.03.2026
Registrul Comerțului
J2016006340400
EUID
ROONRC.J2016006340400
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada ING. ZABLOVSCHI, Nr. 10, BIROUL 1
Județ
București
Număr încheiere
198047
Data încheierii
09.03.2026
Număr dosar
947579
Data dosarului
03.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Nicoleta Teodorescu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Contract de închiriere nr. 1011 din 17.02.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9278/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4639, Municipiul Bucureşti

METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL
CUI: 8119423CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1996-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.914.547.569 RON
Profit
22.535.561 RON
Angajati
3900
NESTLE ROMÂNIA SRL
CUI: 8184502CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.539.907.542 RON
Profit
107.949.597 RON
Angajati
622
MARATHON DISTRIBUTION GROUP SRL
CUI: 3379619CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.134.160.675 RON
Profit
63.473.550 RON
Angajati
765
P.P. DISTRIBUTORS - ROMANIA SRL
CUI: 20602965CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.700.169 RON
Profit
49.339.713 RON
Angajati
102
DE SILVA EXCLUSIV SRL
CUI: 25156995CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
383.652.013 RON
Profit
49.914.572 RON
Angajati
127
ELGEKA - FERFELIS ROMANIA SA
CUI: 4071993CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
358.884.609 RON
Profit
7.042.141 RON
Angajati
308
GOLDEN PROVIDER DISTRIBUTION SRL
CUI: 28016198CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.919.628 RON
Profit
17.848.239 RON
Angajati
44
BARILLA ROMANIA S.R.L.
CUI: 44815219CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.248.676 RON
Profit
4.334.562 RON
Angajati
3
NATURALIS SRL
CUI: 17622580CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.710.941 RON
Profit
23.486.316 RON
Angajati
21
NUOVO GUSTI SRL
CUI: 34486003CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.825.734 RON
Profit
4.378.499 RON
Angajati
26

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.?

CUI-ul CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. este 36030258.

Unde este sediul CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.?

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Ing. Zablovschi nr. 10, 11313, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.?

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. in 2024?

In 2024, CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L.?

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. in 2024?

CRAFTBEER DISTRIBUTIE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 19.091 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.