Activ

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL

CUI: 36048816
CIF: 36048816
Reg. Com.: J08/1031/2016
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 mai 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:40

Despre BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Săcele, judetul BRAŞOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 70.950 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.0%). Profitul net inregistrat a fost de 15.518 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.489 RON in 2016 la 70.950 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
70.950 RON
Venituri totale
70.950 RON
Cheltuieli totale
54.867 RON
Profit brut
16.083 RON
Profit net
15.518 RON
Marja profit net
21,87%
Active imobilizate
2.300 RON
Active circulante
56.427 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.431 RON
Casa & conturi bănci
48.996 RON
Capital propriu
53.961 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Str. Al. I. Lapedatu nr. 7, 505600
Detalii adresaBIROUL 3
Telefon0741118088

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Str. Al. I. Lapedatu nr. 7, 505600
Cod poștal: 505600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Str. Al. I. Lapedatu nr. 7, 505600
Detalii
BIROUL 3
Cod postal
505600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.05.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
70.950 RON
Rezultat net
15.518 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 70.950 RON 120.211 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 70.950 RON 122.211 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 54.867 RON 52.963 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.083 RON 69.248 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.518 RON 68.107 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.300 RON 3.500 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.427 RON 66.388 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 58.727 RON 69.888 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.431 RON 9.704 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 48.996 RON 56.684 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 38.766 RON 1.445 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 53.961 RON 76.443 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active58.727RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale58.727 RON
Datorii totale38.766 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,4 %Profit net / active totale
ROE
28,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 70.950 -41,0% față de anul precedent 70.950 54.867 16.083 -76,8% față de anul precedent 15.518 -77,2% față de anul precedent 0 0
2023 120.211 -3,2% față de anul precedent 122.211 52.963 69.248 -44,4% față de anul precedent 68.107 -44,3% față de anul precedent 0 0
2022 124.124 +9,0% față de anul precedent 133.803 9.222 124.581 +12,1% față de anul precedent 122.238 +12,3% față de anul precedent 0 0
2021 113.875 +36,6% față de anul precedent 113.875 2.689 111.186 +36,5% față de anul precedent 108.860 +36,7% față de anul precedent 0 0
2020 83.345 +14,2% față de anul precedent 83.345 1.881 81.464 +16,1% față de anul precedent 79.615 +16,5% față de anul precedent 0 0
2019 72.975 +41,5% față de anul precedent 72.975 2.804 70.171 +34,1% față de anul precedent 68.332 +34,6% față de anul precedent 0 0
2018 51.570 +167,1% față de anul precedent 57.570 5.252 52.318 +177,5% față de anul precedent 50.771 +177,8% față de anul precedent 0 0
2017 19.310 +103,5% față de anul precedent 19.310 453 18.857 +115,6% față de anul precedent 18.278 +116,0% față de anul precedent 0 0
2016 9.489 9.489 742 8.747 8.463 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.300 56.427 58.727 0 7.431 48.996
2023 3.500 66.388 69.888 0 9.704 56.684
2022 0 145.853 145.853 0 4.195 141.658
2021 0 217.595 217.595 0 8.290 209.305
2020 0 162.747 162.747 0 4.965 157.782
2019 0 109.631 109.631 0 1.330 108.301
2018 0 69.422 69.422 0 2.526 66.896
2017 0 27.977 27.977 0 5.465 22.512
2016 0 9.770 9.770 0 2.420 7.350

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 38.766 +2.582,8% față de anul precedent 53.961 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.445 +838,3% față de anul precedent 76.443 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 154 -72,2% față de anul precedent 145.699 Neraportat 1
2021 554 -2,1% față de anul precedent 217.041 Neraportat 0
2020 566 +0,2% față de anul precedent 162.181 Neraportat 0
2019 565 -94,3% față de anul precedent 109.066 Neraportat 0
2018 9.988 +864,1% față de anul precedent 59.434 Neraportat 0
2017 1.036 -6,4% față de anul precedent 26.941 Neraportat 0
2016 1.107 8.663 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 70.950 RON. Profit: 15.518 RON

Cifra de afaceri: 70.950 RON. Profit: 15.518 RON

Cifra de afaceri
70.950 RON -40.98% față de anul precedent
Profit net
15.518 RON -77.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.766 RON +2582.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 120.211 RON. Profit: 68.107 RON

Cifra de afaceri: 120.211 RON. Profit: 68.107 RON

Cifra de afaceri
120.211 RON -3.15% față de anul precedent
Profit net
68.107 RON -44.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.445 RON +838.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 124.124 RON. Profit: 122.238 RON

Cifra de afaceri: 124.124 RON. Profit: 122.238 RON

Cifra de afaceri
124.124 RON +9% față de anul precedent
Profit net
122.238 RON +12.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
154 RON -72.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 113.875 RON. Profit: 108.860 RON

Cifra de afaceri: 113.875 RON. Profit: 108.860 RON

Cifra de afaceri
113.875 RON +36.63% față de anul precedent
Profit net
108.860 RON +36.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
554 RON -2.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 83.345 RON. Profit: 79.615 RON

Cifra de afaceri: 83.345 RON. Profit: 79.615 RON

Cifra de afaceri
83.345 RON +14.21% față de anul precedent
Profit net
79.615 RON +16.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
566 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 72.975 RON. Profit: 68.332 RON

Cifra de afaceri: 72.975 RON. Profit: 68.332 RON

Cifra de afaceri
72.975 RON +41.51% față de anul precedent
Profit net
68.332 RON +34.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
565 RON -94.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 51.570 RON. Profit: 50.771 RON

Cifra de afaceri: 51.570 RON. Profit: 50.771 RON

Cifra de afaceri
51.570 RON +167.06% față de anul precedent
Profit net
50.771 RON +177.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.988 RON +864.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 19.310 RON. Profit: 18.278 RON

Cifra de afaceri: 19.310 RON. Profit: 18.278 RON

Cifra de afaceri
19.310 RON +103.5% față de anul precedent
Profit net
18.278 RON +115.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.036 RON -6.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.489 RON. Profit: 8.463 RON

Cifra de afaceri: 9.489 RON. Profit: 8.463 RON

Cifra de afaceri
9.489 RON
Profit net
8.463 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.107 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEPRIME MEDIA & EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Braşov

OCC STUDIOS SRL
CUI: 37915355CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.080 RON
Profit
7.891 RON
Angajati
0
CHC ADVERTISING SRL
CUI: 37015434CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ART SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49785321CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.875 RON
Profit
10.930 RON
Angajati
1
GOYEAH S.R.L.
CUI: 43309337CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.896 RON
Profit
9.527 RON
Angajati
1
STELLAR COMS S.R.L.
CUI: 50920049CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.272 RON
Profit
58.408 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Braşov

YUMA STUDIO SRL
CUI: 36035697CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-05-03
fara e-Factura
EVOLUTIV BRAND SERVICE SRL
CUI: 36168553CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Sat Boholţ Com. Beclean2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AKTUALIS FAMILY SRL
CUI: 36035336CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.194 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SIX ELEVEN AGENCY SRL
CUI: 36306850CAEN: 7311
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

COLOR MART ARIA SRL
CUI: 36048778CAEN: 4771
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.091 RON
Profit
6.091 RON
Angajati
1
FINE CUISINE SRL
CUI: 36054532CAEN: 8559
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.500 RON
Profit
55.810 RON
Angajati
0
F.C. V & A CONSULTING SRL
CUI: 36035379CAEN: 7490
Activ
BRAŞOV, Orş. Rupea2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROPE SOLUTION S.R.L.
CUI: 36067290CAEN: 7120
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2016-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.150 RON
Profit
360.489 RON
Angajati
1
CUSTOM CUISINE SRL
CUI: 35948089CAEN: 8559
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.483 RON
Profit
13.606 RON
Angajati
1
STABIL IZODECOR SRL
CUI: 36154230CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA NĂSTUREI S.R.L.
CUI: 34854563CAEN: 5510
Activ
BRAŞOV, Sat Bran Com. Bran2015-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.991 RON
Profit
27.917 RON
Angajati
1
CONRALE SOFTWARE SRL
CUI: 37016871CAEN: 6201
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2017-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.183 RON
Profit
152.460 RON
Angajati
1
SABIN MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 15195776CAEN: 6202
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIRAI UNIVERSE S.R.L.
CUI: 44801817CAEN: 5829
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2021-08-26
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL?

CUI-ul BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL este 36048816.

Unde este sediul BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL?

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Str. Al. I. Lapedatu nr. 7, 505600, Mun. Săcele, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL?

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL in 2024?

In 2024, BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 70.950 RON.

Cati angajati are BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL?

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL?

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL in 2024?

BEPRIME MEDIA & EVENTS SRL a inregistrat un profit net de 15.518 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.