Activ Plătitor TVA

DISSAL SHOP SRL

CUI: 36075500
CIF: RO36075500
Reg. Com.: J35/1450/2016
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 mai 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:49

Despre DISSAL SHOP SRL

DISSAL SHOP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DISSAL SHOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.048 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.887 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.253 RON
Casa & conturi bănci
2.634 RON
Capital propriu
-22.602 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Salciei nr. 2, 300342
Detalii adresaCAM.1
Telefon0745077774

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Salciei nr. 2, 300342
Cod poștal: 300342
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Salciei nr. 2, 300342
Detalii
CAM.1
Cod postal
300342
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.05.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.048 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.048 RON 1.722 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.048 RON 1.722 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.048 RON 1.722 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.887 RON 7.961 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.887 RON 7.961 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.253 RON 3.066 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.634 RON 4.895 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 28.489 RON 28.516 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -22.602 RON -20.555 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.887RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

483,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.887 RON
Datorii totale28.489 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-383,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 2.048 0 0 2.048 2.048
2023 0 0 1.722 0 0 1.722 1.722
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 527 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 527 527
2021 564 564 277 287 270 0 0
2020 0 0 1.236 0 0 1.236 1.236
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.508 0 0 1.508 1.508
2018 1.618 -98,0% față de anul precedent 1.618 3.439 0 0 1.821 1.870
2017 79.838 +1.403,0% față de anul precedent 79.841 79.875 0 0 34 2.462
2016 5.312 5.312 16.852 0 0 11.540 11.699

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.887 5.887 0 3.253 2.634
2023 0 7.961 7.961 0 3.066 4.895
2022 0 4.683 4.683 0 2.968 1.715
2021 0 5.209 5.209 0 2.965 2.244
2020 0 3.610 3.610 0 3.092 518
2019 0 3.066 3.066 0 2.797 269
2018 0 2.769 2.769 0 2.585 184
2017 0 8.352 8.352 0 7.867 485
2016 357 1.908 2.265 0 0 1.908

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 28.489 -0,1% față de anul precedent -22.602 Neraportat 0
2023 28.516 +21,3% față de anul precedent -20.555 Neraportat 0
2022 23.516 0,0% față de anul precedent -18.833 Neraportat 0
2021 23.515 +6,0% față de anul precedent -18.306 Neraportat 0
2020 22.185 +8,7% față de anul precedent -18.575 Neraportat 0
2019 20.405 +9,7% față de anul precedent -17.339 Neraportat 0
2018 18.600 -16,6% față de anul precedent -15.831 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 22.313 +62,1% față de anul precedent -13.961 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 13.764 -11.499 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.048 RON
Angajati
0
Datorii
28.489 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.722 RON
Angajati
0
Datorii
28.516 RON +21.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
527 RON
Angajati
0
Datorii
23.516 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 564 RON. Profit: 270 RON

Cifra de afaceri: 564 RON. Profit: 270 RON

Cifra de afaceri
564 RON
Profit net
270 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.515 RON +6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.236 RON
Angajati
0
Datorii
22.185 RON +8.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.508 RON
Angajati
0
Datorii
20.405 RON +9.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.618 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.618 RON -97.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.870 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.600 RON -16.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 79.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.838 RON +1402.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.462 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.313 RON +62.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.312 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.312 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.312 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.699 RON
Angajati
1
Datorii
13.764 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDISSAL SHOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

DISSAL SHOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Timiş

FLORIN COL STORE SRL
CUI: 36046696CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Sânpetru Mare Com. Sânpetru Mare2016-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.649 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIVA CELEBRITY HAIR SRL
CUI: 36079642CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Belint Com. Belint2016-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HASSAINA EHM SRL
CUI: 36018130CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.066.518 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARSTIMARC PRO SRL
CUI: 36154310CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.258.215 RON
Profit
801.101 RON
Angajati
8

Alte firme din Timiş

AERIAGLORIS SRL
CUI: 36073321CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Checea Com. Checea2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.042 RON
Profit
2.706 RON
Angajati
1
ONMED TIMIŞOARA 2020 S.R.L.
CUI: 36077390CAEN: 7020
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.963 RON
Profit
111.371 RON
Angajati
0
GAP TIM 2015 SRL
CUI: 36063271CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.270 RON
Profit
26.057 RON
Angajati
0
ARHIBIOTIC TM SRL
CUI: 36082451CAEN: 7111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DOLOALIN - ADM SRL
CUI: 35987908CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.992 RON
Profit
8.722 RON
Angajati
0
MY MERADA HOUSE SRL
CUI: 36172953CAEN: 7311
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2016-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.131.213 RON
Profit
758.292 RON
Angajati
1
PERSONAL SHIELD SRL
CUI: 35155334CAEN: 8001
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.340.756 RON
Profit
550.904 RON
Angajati
59
DENIDAVMAT BEAUTY SRL
CUI: 36963540CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Hodoş Com. Brestovăţ2017-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PALM WORLDWIDE CAPITAL S.R.L.
CUI: 43252931CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2020-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.094.177 RON
Profit
628.139 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DISSAL SHOP SRL?

CUI-ul DISSAL SHOP SRL este 36075500.

Unde este sediul DISSAL SHOP SRL?

DISSAL SHOP SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Salciei nr. 2, 300342, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata DISSAL SHOP SRL?

DISSAL SHOP SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DISSAL SHOP SRL in 2024?

In 2024, DISSAL SHOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are DISSAL SHOP SRL?

DISSAL SHOP SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat DISSAL SHOP SRL in 2024?

DISSAL SHOP SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.048 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.