Activ Plătitor TVA

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.

CUI: 36110918
CIF: RO36110918
Reg. Com.: J2018004767234
CAEN: 9313
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 mai 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități ale centrelor de fitness

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 08:24

Despre AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale centrelor de fitness" (cod CAEN 9313), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 347.558 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Datoriile raportate (499.696 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
347.558 RON
Venituri totale
347.561 RON
Cheltuieli totale
482.891 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
471.822 RON
Active circulante
22.781 RON
Stocuri
4.827 RON
Creanțe
11.697 RON
Casa & conturi bănci
6.257 RON
Capital propriu
-5.093 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Safirului nr. 32A, 77025
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Safirului nr. 32A, 77025
Cod poștal: 77025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Safirului nr. 32A, 77025
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
77025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 01.10.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
347.558 RON
Rezultat net
-140.382 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 347.558 RON 584.501 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 347.561 RON 584.509 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 482.891 RON 648.936 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 135.330 RON 64.427 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 140.382 RON 70.133 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 471.822 RON 475.588 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 22.781 RON 58.953 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 494.603 RON 534.541 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.827 RON 7.065 RON
CreanțeSume de încasat 11.697 RON 45.350 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.257 RON 6.538 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 499.696 RON 401.939 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.093 RON 135.289 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active494.603RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

101,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale494.603 RON
Datorii totale499.696 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 347.558 -40,5% față de anul precedent 347.561 482.891 0 0 135.330 140.382
2023 584.501 -1,9% față de anul precedent 584.509 648.936 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.427 70.133
2022 596.007 +94,7% față de anul precedent 596.007 481.936 114.071 +1.161,4% față de anul precedent 108.762 +1.718,2% față de anul precedent 0 0
2021 306.155 +32,4% față de anul precedent 306.172 297.129 9.043 +195,3% față de anul precedent 5.982 +484,2% față de anul precedent 0 0
2020 231.283 -35,5% față de anul precedent 252.723 249.661 3.062 1.024 0 0
2019 358.440 +12,8% față de anul precedent 358.560 386.073 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.513 31.107
2018 317.658 +75,2% față de anul precedent 417.708 405.269 12.439 8.262 0 0
2017 181.275 181.462 296.964 0 0 115.502 117.317
2016 0 0 16.052 0 0 16.052 16.052

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 471.822 22.781 494.603 4.827 11.697 6.257
2023 475.588 58.953 534.541 7.065 45.350 6.538
2022 415.278 146.975 562.253 59.846 48.398 38.731
2021 314.288 43.687 357.975 10.349 32.183 1.155
2020 311.130 31.134 342.264 22.376 7.955 803
2019 316.114 38.927 355.041 24.643 8.936 5.348
2018 352.078 26.639 378.717 25.562 493 584
2017 418.825 32.412 451.237 5.020 17.642 9.750
2016 52.083 241.439 293.522 0 10.000 231.439

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 499.696 +24,3% față de anul precedent -5.093 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 401.939 +18,4% față de anul precedent 135.289 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 339.353 +39,1% față de anul precedent 222.945 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 243.889 +5,7% față de anul precedent 114.183 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 230.760 -7,1% față de anul precedent 111.504 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2019 248.256 +3,1% față de anul precedent 106.785 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 240.825 -31,9% față de anul precedent 137.892 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2017 353.606 +350,0% față de anul precedent 97.631 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2016 78.574 214.948 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 347.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 347.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
347.558 RON -40.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
140.382 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
499.696 RON +24.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 584.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 584.501 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
584.501 RON -1.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
70.133 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
401.939 RON +18.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 596.007 RON. Profit: 108.762 RON

Cifra de afaceri: 596.007 RON. Profit: 108.762 RON

Cifra de afaceri
596.007 RON +94.67% față de anul precedent
Profit net
108.762 RON +1718.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
339.353 RON +39.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 306.155 RON. Profit: 5.982 RON

Cifra de afaceri: 306.155 RON. Profit: 5.982 RON

Cifra de afaceri
306.155 RON +32.37% față de anul precedent
Profit net
5.982 RON +484.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
243.889 RON +5.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 231.283 RON. Profit: 1.024 RON

Cifra de afaceri: 231.283 RON. Profit: 1.024 RON

Cifra de afaceri
231.283 RON -35.48% față de anul precedent
Profit net
1.024 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
230.760 RON -7.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 358.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 358.440 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
358.440 RON +12.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.107 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
248.256 RON +3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 317.658 RON. Profit: 8.262 RON

Cifra de afaceri: 317.658 RON. Profit: 8.262 RON

Cifra de afaceri
317.658 RON +75.24% față de anul precedent
Profit net
8.262 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
240.825 RON -31.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 181.275 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.275 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.275 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
117.317 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
353.606 RON +350.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.052 RON
Angajati
3
Datorii
78.574 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMA ATRACTIV GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9313 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9313 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9313, Ilfov

VICTORY GYM SRL
CUI: 33590528CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2014-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
356.999 RON
Profit
28.481 RON
Angajati
3
STAR SERV COM EXIM SRL
CUI: 4280884CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Orş. Buftea1993-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MY GYM DOMNESTI S.R.L.
CUI: 47889849CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.317 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ONLY FITNESS CLUB S.R.L.
CUI: 48931208CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.391 RON
Profit
174.983 RON
Angajati
2
SILVERGYM STUDIOS S.R.L.
CUI: 46311854CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2022-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.077 RON
Profit
9.949 RON
Angajati
2
VOGUE BODIES SRL
CUI: 37609780CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Piscu Com. Ciolpani2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.190 RON
Profit
16.630 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9313, Ilfov

MISTER SUN SRL
CUI: 36009086CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.964.693 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
FITNESS DESIGNER S.R.L.
CUI: 35975709CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2016-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.440 RON
Profit
1.973 RON
Angajati
0
AMERICANU SELECT SRL
CUI: 36340534CAEN: 9313
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2016-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.835 RON
Profit
5.469 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

DNK ADVISER SRL
CUI: 36109697CAEN: 6619
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2016-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.412 RON
Profit
28.204 RON
Angajati
1
MM INNOVA PARTNERS SRL
CUI: 36103406CAEN: 1722
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2016-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GLOBAL DRINKS S.R.L.
CUI: 36114987CAEN: 4639
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2016-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.698.162 RON
Profit
17.314 RON
Angajati
0
MOCOR FURNITURE SRL
CUI: 36032879CAEN: 3100
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.219.215 RON
Profit
608.598 RON
Angajati
97
GUNDUZ IMPEX S.R.L.
CUI: 36170510CAEN: 1071
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
640.385 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PASCAL EVENTS SRL
CUI: 35362119CAEN: 9039
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2015-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.950 RON
Profit
77.817 RON
Angajati
1
QUOTA AUDIT SRL
CUI: 24205054CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2008-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.301 RON
Profit
88.242 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.?

CUI-ul AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. este 36110918.

Unde este sediul AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.?

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Safirului nr. 32A, 77025, Orş. Bragadiru, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.?

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. in 2024?

In 2024, AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 347.558 RON.

Cati angajati are AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.?

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are AMA ATRACTIV GROUP S.R.L.?

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. are codul CAEN principal 9313 (Activități ale centrelor de fitness).

Ce profit a inregistrat AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. in 2024?

AMA ATRACTIV GROUP S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 140.382 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.