Activ e‑Factură

OTOMED RESEARCH SRL

CUI: 36120814
CIF: 36120814
Reg. Com.: J2016007341402
CAEN: 7210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 mai 2016 · 10 ani
Distribuie:

Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 13:13

Despre OTOMED RESEARCH SRL

OTOMED RESEARCH SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie" (cod CAEN 7210), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, OTOMED RESEARCH SRL a raportat o cifra de afaceri de 146.143 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 35.354 RON in 2016 la 146.143 RON in 2025.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
146.143 RON
Venituri totale
146.148 RON
Cheltuieli totale
204.454 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
40.651 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.526 RON
Casa & conturi bănci
35.125 RON
Capital propriu
39.283 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Armenească nr. 12, 21045
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Armenească nr. 12, 21045
Cod poștal: 21045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Armenească nr. 12, 21045
Detalii
PARTER
Cod postal
21045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.02.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
146.143 RON
Rezultat net
-58.306 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 146.143 RON 201.309 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 146.148 RON 201.309 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 204.454 RON 177.146 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 24.163 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 21.025 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 58.306 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 58.306 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 40.651 RON 123.947 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.651 RON 123.947 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.526 RON 90.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.125 RON 33.947 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.957 RON 32.334 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 39.283 RON 97.589 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active40.651RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

31,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.651 RON
Datorii totale12.957 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 146.143 -27,4% față de anul precedent 146.148 204.454 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 58.306 58.306
2024 201.309 -2,6% față de anul precedent 201.309 177.146 24.163 +34,1% față de anul precedent 21.025 +37,7% față de anul precedent 0 0
2023 206.568 +13,8% față de anul precedent 208.213 190.194 18.019 +75,3% față de anul precedent 15.264 +216,4% față de anul precedent 0 0
2022 181.574 +34,6% față de anul precedent 181.824 171.545 10.279 +8,1% față de anul precedent 4.824 -11,7% față de anul precedent 0 0
2021 134.928 -2,7% față de anul precedent 134.928 125.418 9.510 -40,9% față de anul precedent 5.462 -54,8% față de anul precedent 0 0
2020 138.671 -15,9% față de anul precedent 138.671 122.582 16.089 -55,2% față de anul precedent 12.070 -61,0% față de anul precedent 0 0
2019 164.900 +107,5% față de anul precedent 164.900 129.031 35.869 30.922 0 0
2018 79.464 +10,0% față de anul precedent 79.464 131.608 0 0 52.144 52.939
2017 72.269 +104,4% față de anul precedent 72.269 134.964 0 0 62.695 63.418
2016 35.354 35.354 52.138 0 0 16.784 17.491

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 40.651 40.651 0 5.526 35.125
2024 0 123.947 123.947 0 90.000 33.947
2023 0 103.220 103.220 0 84.695 18.525
2022 0 109.462 109.462 0 77.622 31.840
2021 0 79.364 79.364 0 52.671 26.693
2020 0 54.605 54.605 0 27.711 26.894
2019 0 39.318 39.318 0 0 39.318
2018 0 7.345 7.345 0 1.500 5.845
2017 0 6.518 6.518 0 2.250 4.268
2016 0 4.226 4.226 0 0 4.226

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 12.957 -59,9% față de anul precedent 39.283 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 32.334 -63,1% față de anul precedent 97.589 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 87.611 -19,7% față de anul precedent 16.355 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 109.072 +30,0% față de anul precedent 1.091 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 83.902 +30,0% față de anul precedent -3.733 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 64.524 +6,0% față de anul precedent -9.195 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 60.856 +1,8% față de anul precedent -21.276 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 59.777 -32,2% față de anul precedent -52.198 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 88.134 +293,1% față de anul precedent -80.709 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 22.421 -17.291 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10940/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 146.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.143 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.143 RON -27.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
58.306 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.957 RON -59.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 201.309 RON. Profit: 21.025 RON

Cifra de afaceri: 201.309 RON. Profit: 21.025 RON

Cifra de afaceri
201.309 RON -2.55% față de anul precedent
Profit net
21.025 RON +37.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.334 RON -63.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 206.568 RON. Profit: 15.264 RON

Cifra de afaceri: 206.568 RON. Profit: 15.264 RON

Cifra de afaceri
206.568 RON +13.77% față de anul precedent
Profit net
15.264 RON +216.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.611 RON -19.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 181.574 RON. Profit: 4.824 RON

Cifra de afaceri: 181.574 RON. Profit: 4.824 RON

Cifra de afaceri
181.574 RON +34.57% față de anul precedent
Profit net
4.824 RON -11.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
109.072 RON +30% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 134.928 RON. Profit: 5.462 RON

Cifra de afaceri: 134.928 RON. Profit: 5.462 RON

Cifra de afaceri
134.928 RON -2.7% față de anul precedent
Profit net
5.462 RON -54.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.902 RON +30.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 138.671 RON. Profit: 12.070 RON

Cifra de afaceri: 138.671 RON. Profit: 12.070 RON

Cifra de afaceri
138.671 RON -15.91% față de anul precedent
Profit net
12.070 RON -60.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.524 RON +6.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 164.900 RON. Profit: 30.922 RON

Cifra de afaceri: 164.900 RON. Profit: 30.922 RON

Cifra de afaceri
164.900 RON +107.52% față de anul precedent
Profit net
30.922 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
60.856 RON +1.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 79.464 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.464 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.464 RON +9.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.939 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.777 RON -32.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 72.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.269 RON +104.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
63.418 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
88.134 RON +293.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 35.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.354 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.491 RON
Angajati
1
Datorii
22.421 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOTOMED RESEARCH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

OTOMED RESEARCH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.032026Mentiune · Buletin 10940/2026modificare dovada sediu social

modificare dovada sediu social, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
OTOMED RESEARCH SRL
CUI
36120814
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.03.2026
Registrul Comerțului
J2016007341402
EUID
ROONRC.J2016007341402
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada ARMENEASCĂ, Nr. 12, PARTER, Ap. 1
Județ
București
Număr încheiere
234070
Data încheierii
19.03.2026
Număr dosar
1139275
Data dosarului
16.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

modificare dovada sediu social

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1139275 din 16.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 10940/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7210, Municipiul Bucureşti

ALDI M - ASA SRL
CUI: 10572891CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.447 RON
Profit
59.789 RON
Angajati
1
GINGER CARE SRL
CUI: 35388640CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.109 RON
Profit
76.465 RON
Angajati
1
ONCO4LIFE SRL
CUI: 36035530CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.115 RON
Profit
9.242 RON
Angajati
1
MICROSCIENCE TECHNOLOGY SRL
CUI: 28626943CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.883 RON
Profit
61.140 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7210, Municipiul Bucureşti

DISSOS SRL
CUI: 36068031CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.604 RON
Profit
69.574 RON
Angajati
1
PROTO LAB SRL
CUI: 36193050CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.006.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
NEOGENOMICS SRL
CUI: 36215108CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-06-16
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SISTERS MARKET SRL
CUI: 36119798CAEN: 4727
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.358.346 RON
Profit
126.283 RON
Angajati
0
JOY EVENTS SRL
CUI: 36120822CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.407 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.000 RON
Profit
46.330 RON
Angajati
0
LEMONPIE SRL
CUI: 36121860CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
330.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SELITON SRL
CUI: 36097770CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.488.899 RON
Profit
1.288.245 RON
Angajati
1
PREMIUM PORC SIBIU SRL
CUI: 36140854CAEN: 0146
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.905.810 RON
Profit
3.016.374 RON
Angajati
57
TOP TEAM DRIVE SRL
CUI: 35903664CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.788 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TAITA CONSULTING SERV S.R.L.
CUI: 36341459CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.370 RON
Profit
3.574 RON
Angajati
2
ECLESIA ART IMPEX SRL
CUI: 33639524CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.002 RON
Profit
930 RON
Angajati
1
ACCOUNT SYSTEM PLUS SRL
CUI: 38079240CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OTOMED RESEARCH SRL?

CUI-ul OTOMED RESEARCH SRL este 36120814.

Unde este sediul OTOMED RESEARCH SRL?

OTOMED RESEARCH SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Armenească nr. 12, 21045, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata OTOMED RESEARCH SRL?

OTOMED RESEARCH SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OTOMED RESEARCH SRL in 2025?

In 2025, OTOMED RESEARCH SRL a raportat o cifra de afaceri de 146.143 RON.

Cati angajati are OTOMED RESEARCH SRL?

OTOMED RESEARCH SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are OTOMED RESEARCH SRL?

OTOMED RESEARCH SRL are codul CAEN principal 7210 (Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie).

Ce profit a inregistrat OTOMED RESEARCH SRL in 2025?

OTOMED RESEARCH SRL a inregistrat o pierdere neta de 58.306 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.