Activ Plătitor TVAe‑Factură

AUTODEM SERV SRL

CUI: 36129368
CIF: RO36129368
Reg. Com.: J2016000715040
CAEN: 7711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:29

Despre AUTODEM SERV SRL

AUTODEM SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare" (cod CAEN 7711), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTODEM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 461.331 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.0%). Profitul net inregistrat a fost de 40.883 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 17.094 RON in 2017 la 461.331 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
461.331 RON
Venituri totale
599.392 RON
Cheltuieli totale
548.194 RON
Profit brut
51.198 RON
Profit net
40.883 RON
Marja profit net
8,86%
Active imobilizate
382.764 RON
Active circulante
18.383 RON
Stocuri
1.096 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
17.287 RON
Capital propriu
47.753 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Digul Bârnat nr. 5, 600349

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Digul Bârnat nr. 5, 600349
Cod poștal: 600349
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Digul Bârnat nr. 5, 600349
Cod postal
600349
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
461.331 RON
Rezultat net
40.883 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 461.331 RON 443.750 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 599.392 RON 527.677 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 548.194 RON 656.203 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.198 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.883 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 128.526 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 132.918 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 382.764 RON 593.879 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.383 RON 49.481 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 401.147 RON 643.360 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.096 RON 7.023 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 12.472 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.287 RON 29.986 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 353.394 RON 636.490 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.753 RON 6.870 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active401.147RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

88,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale401.147 RON
Datorii totale353.394 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,2 %Profit net / active totale
ROE
85,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
11,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 461.331 +4,0% față de anul precedent 599.392 548.194 51.198 40.883 0 0
2023 443.750 -5,1% față de anul precedent 527.677 656.203 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 128.526 132.918
2022 467.810 +62,3% față de anul precedent 598.939 515.028 83.911 +91,3% față de anul precedent 70.927 +102,1% față de anul precedent 0 0
2021 288.185 +154,8% față de anul precedent 298.516 254.650 43.866 35.099 0 0
2020 113.111 -1,1% față de anul precedent 199.075 205.092 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.017 10.707
2019 114.403 +220,2% față de anul precedent 135.590 114.280 21.310 +21,9% față de anul precedent 17.281 +7,1% față de anul precedent 0 0
2018 35.732 +109,0% față de anul precedent 45.732 28.255 17.477 +53,7% față de anul precedent 16.132 +48,6% față de anul precedent 0 0
2017 17.094 17.094 5.725 11.369 10.856 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 382.764 18.383 401.147 1.096 0 17.287
2023 593.879 49.481 643.360 7.023 12.472 29.986
2022 675.932 40.389 716.321 12.602 13.760 14.027
2021 485.471 8.920 494.391 0 7.155 1.765
2020 239.977 61.402 301.379 0 48.012 13.390
2019 277.495 35.389 312.884 0 2.963 32.426
2018 5.125 23.262 28.387 0 0 23.262
2017 26.582 12.754 39.336 675 0 12.079

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 353.394 -44,5% față de anul precedent 47.753 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 636.490 +10,4% față de anul precedent 6.870 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 576.533 +35,5% față de anul precedent 139.788 Neraportat 1
2021 425.530 +59,0% față de anul precedent 68.861 Neraportat 0
2020 267.617 -0,3% față de anul precedent 33.762 Neraportat 0
2019 268.415 +22.286,6% față de anul precedent 44.469 Neraportat 0
2018 1.199 -95,8% față de anul precedent 27.188 Neraportat 0
2017 28.280 11.056 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

48din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RMRADU MIHAI RĂILEANUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32185/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 461.331 RON. Profit: 40.883 RON

Cifra de afaceri: 461.331 RON. Profit: 40.883 RON

Cifra de afaceri
461.331 RON +3.96% față de anul precedent
Profit net
40.883 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
353.394 RON -44.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 443.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 443.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
443.750 RON -5.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
132.918 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
636.490 RON +10.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 467.810 RON. Profit: 70.927 RON

Cifra de afaceri: 467.810 RON. Profit: 70.927 RON

Cifra de afaceri
467.810 RON +62.33% față de anul precedent
Profit net
70.927 RON +102.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
576.533 RON +35.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 288.185 RON. Profit: 35.099 RON

Cifra de afaceri: 288.185 RON. Profit: 35.099 RON

Cifra de afaceri
288.185 RON +154.78% față de anul precedent
Profit net
35.099 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
425.530 RON +59.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.111 RON -1.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.707 RON
Angajati
0
Datorii
267.617 RON -0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 114.403 RON. Profit: 17.281 RON

Cifra de afaceri: 114.403 RON. Profit: 17.281 RON

Cifra de afaceri
114.403 RON +220.17% față de anul precedent
Profit net
17.281 RON +7.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
268.415 RON +22286.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 35.732 RON. Profit: 16.132 RON

Cifra de afaceri: 35.732 RON. Profit: 16.132 RON

Cifra de afaceri
35.732 RON +109.03% față de anul precedent
Profit net
16.132 RON +48.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.199 RON -95.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 17.094 RON. Profit: 10.856 RON

Cifra de afaceri: 17.094 RON. Profit: 10.856 RON

Cifra de afaceri
17.094 RON
Profit net
10.856 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.280 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTODEM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7711 in Mun. Bacău (BACĂU)

AUTODEM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7711 in Mun. Bacău (BACĂU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.082026Mentiune · Buletin 32185/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AUTODEM SERV SRL
CUI
36129368
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.08.2026
Registrul Comerțului
J4/715/2016
EUID
ROONRC.J4/715/2016
Sediu
Municipiul Bacău, Jud. Bacău, Strada DIGUL BÂRNAT, Nr. 5, Scara B, Etaj 4, Ap. 18
Județ
Bacău
Număr încheiere
679864
Data încheierii
28.08.2026
Număr dosar
3213871
Data dosarului
14.08.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Nicoleta Teodorescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărâre nr. 1 din 14.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32185/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7711, Bacău

SML RENTALS S.R.L.
CUI: 38705238CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Sat Lilieci Com. Hemeiuş2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.721 RON
Profit
76.989 RON
Angajati
2
DALEO RENT SRL
CUI: 32768598CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.861 RON
Profit
62.129 RON
Angajati
1
CSI AUTO COMPANY S.R.L.
CUI: 37335404CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.028 RON
Profit
23.903 RON
Angajati
1
AQUA & SOLE 2013 SRL
CUI: 31335065CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2013-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.278 RON
Profit
88.886 RON
Angajati
1
MOBILCAR LUK S.R.L.
CUI: 38685246CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Sat Gârleni Com. Gârleni2018-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.151 RON
Profit
17.773 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7711, Bacău

RENTKRAFT SRL
CUI: 34756999CAEN: 7711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.340.652 RON
Profit
292.208 RON
Angajati
3

Alte firme din Bacău

QWARIE EMEA SRL
CUI: 36129350CAEN: 9699
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.855 RON
Profit
1.991 RON
Angajati
1
GABI PACKING SRL
CUI: 36129414CAEN: 7020
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.996 RON
Profit
34.978 RON
Angajati
4
YOUR DOCTOR SRL
CUI: 36118008CAEN: 8623
Activ
BACĂU, Mun. Moineşti2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
693.312 RON
Profit
401.414 RON
Angajati
2
I.G. MOTIF STUDIO S.R.L.
CUI: 36157341CAEN: 7410
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2016-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.612 RON
Profit
1.659 RON
Angajati
1
ILLUSTRATESIR STUDIO SRL
CUI: 36343964CAEN: 4322
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2016-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.000 RON
Profit
157.619 RON
Angajati
1
IDANIS IMAGE SRL
CUI: 33753625CAEN: 9329
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-10-31
fara e-Factura
EMARKET PROJECT SRL
CUI: 37929288CAEN: 8130
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.510.880 RON
Profit
85.416 RON
Angajati
2
PRIMA QUALITA S.R.L.
CUI: 50910657CAEN: 4684
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2024-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTODEM SERV SRL?

CUI-ul AUTODEM SERV SRL este 36129368.

Unde este sediul AUTODEM SERV SRL?

AUTODEM SERV SRL are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Digul Bârnat nr. 5, 600349, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata AUTODEM SERV SRL?

AUTODEM SERV SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTODEM SERV SRL in 2024?

In 2024, AUTODEM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 461.331 RON.

Cati angajati are AUTODEM SERV SRL?

AUTODEM SERV SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AUTODEM SERV SRL?

AUTODEM SERV SRL are codul CAEN principal 7711 (Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare).

Ce profit a inregistrat AUTODEM SERV SRL in 2024?

AUTODEM SERV SRL a inregistrat un profit net de 40.883 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.