Activ

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 36168545
CIF: 36168545
Reg. Com.: F05/775/2016
CAEN: 4331
Formă: Necunoscut
Înființată: 6 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Lucrări de ipsoserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:29

Despre GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Borod Com. Borod, judetul BIHOR, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de ipsoserie" (cod CAEN 4331), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Borod Com. Borod, BOROD nr. 284, 417065
Telefon0755835600

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Borod Com. Borod, BOROD nr. 284, 417065
Cod poștal: 417065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Borod Com. Borod, BOROD nr. 284, 417065
Cod postal
417065
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 06.06.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2016 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2016
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4331 in Sat Borod Com. Borod (BIHOR)

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4331 in Sat Borod Com. Borod (BIHOR)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4331, Bihor

VEST GRUP RELAX SRL
CUI: 32747641CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
902.939 RON
Profit
50.323 RON
Angajati
13
RATGROUP SRL
CUI: 38301663CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Chiribiş Com. Tăuteu2017-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.051 RON
Profit
178.448 RON
Angajati
1
GABERSON PROCONS S.R.L.
CUI: 46822972CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Sălard Com. Sălard2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.995 RON
Profit
183.959 RON
Angajati
1
OVI EB-BAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49707072CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Poienii de Sus Com. Bunteşti2024-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.260 RON
Profit
82.589 RON
Angajati
2
CONDANE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41731164CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2019-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.118 RON
Profit
110.146 RON
Angajati
2
GABI BORZ S.R.L.
CUI: 20900180CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.500 RON
Profit
24.016 RON
Angajati
5
CRIS KYM DESIGN S.R.L.
CUI: 45337538CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Budureasa Com. Budureasa2021-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.796 RON
Profit
108.546 RON
Angajati
2
SAMIPSOS SRL
CUI: 32913310CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Alparea Com. Oşorhei2014-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.675 RON
Profit
77.582 RON
Angajati
1
KINGCRUSH CONSTRUCT SRL
CUI: 37112038CAEN: 4331
Activ
BIHOR, Sat Cefa Com. Cefa2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.228 RON
Profit
11.108 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 36168545.

Unde este sediul GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Sat Borod Com. Borod, BOROD nr. 284, 417065, Sat Borod Com. Borod, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Ce activitate are GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GÂRZ MĂRUŞCA AUREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4331 (Lucrări de ipsoserie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.