Activ Plătitor TVAe‑Factură

DAROSCART S.R.L.

CUI: 36177241
CIF: RO36177241
Reg. Com.: J2016000783326
CAEN: 1721
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:58

Despre DAROSCART S.R.L.

DAROSCART S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dârlos Com. Dârlos, judetul SIBIU, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton" (cod CAEN 1721), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAROSCART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.050.745 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.4%). Profitul net inregistrat a fost de 468.863 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 61.965 RON in 2016 la 2.050.745 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2023. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.050.745 RON
Venituri totale
2.092.538 RON
Cheltuieli totale
1.570.363 RON
Profit brut
522.175 RON
Profit net
468.863 RON
Marja profit net
22,86%
Active imobilizate
528.401 RON
Active circulante
629.110 RON
Stocuri
272.164 RON
Creanțe
179.624 RON
Casa & conturi bănci
177.322 RON
Capital propriu
773.830 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Sat Dârlos Com. Dârlos, 557090
Telefon0724335439

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Sat Dârlos Com. Dârlos, 557090
Cod poștal: 557090
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Sat Dârlos Com. Dârlos, 557090
Cod postal
557090
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.050.745 RON
Rezultat net
468.863 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.050.745 RON 1.792.166 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.092.538 RON 1.795.821 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.570.363 RON 1.395.077 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 522.175 RON 400.744 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 468.863 RON 385.478 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 528.401 RON 438.933 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 629.110 RON 313.038 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.157.511 RON 751.971 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 272.164 RON 86.688 RON
CreanțeSume de încasat 179.624 RON 90.068 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 177.322 RON 136.282 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 387.526 RON 229.492 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 773.830 RON 525.620 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.157.511RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.157.511 RON
Datorii totale387.526 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
40,5 %Profit net / active totale
ROE
60,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.050.745 +14,4% față de anul precedent 2.092.538 1.570.363 522.175 +30,3% față de anul precedent 468.863 +21,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.792.166 +22,9% față de anul precedent 1.795.821 1.395.077 400.744 +88,3% față de anul precedent 385.478 +92,3% față de anul precedent 0 0
2022 1.458.830 +40,5% față de anul precedent 1.463.598 1.250.751 212.847 +10,4% față de anul precedent 200.412 +9,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.038.592 +35,4% față de anul precedent 1.041.662 848.860 192.802 +64,4% față de anul precedent 183.635 +66,8% față de anul precedent 0 0
2020 766.884 -13,0% față de anul precedent 775.172 657.907 117.265 +100,5% față de anul precedent 110.083 +121,7% față de anul precedent 0 0
2019 881.380 +5,3% față de anul precedent 882.330 823.853 58.477 -48,5% față de anul precedent 49.653 -52,8% față de anul precedent 0 0
2018 837.298 +63,9% față de anul precedent 837.464 723.840 113.624 +1.681,8% față de anul precedent 105.251 +8.200,6% față de anul precedent 0 0
2017 510.843 +724,4% față de anul precedent 510.928 504.551 6.377 -11,0% față de anul precedent 1.268 -76,1% față de anul precedent 0 0
2016 61.965 61.965 54.802 7.163 5.304 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 528.401 629.110 1.157.511 272.164 179.624 177.322
2023 438.933 313.038 751.971 86.688 90.068 136.282
2022 396.258 249.378 645.636 128.360 73.261 47.757
2021 427.967 210.648 638.615 104.348 35.330 70.970
2020 404.459 166.109 570.568 60.364 67.139 38.606
2019 86.230 137.725 223.955 88.684 39.864 9.177
2018 106.202 199.094 305.296 73.541 65.111 60.442
2017 74.089 112.053 186.142 6.091 62.262 43.700
2016 9.045 94.564 103.609 34.023 36.208 24.333

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 387.526 +68,9% față de anul precedent 773.830 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2023 229.492 -43,5% față de anul precedent 525.620 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 406.038 -5,9% față de anul precedent 241.839 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 431.473 -6,4% față de anul precedent 209.849 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 461.125 +222,5% față de anul precedent 110.436 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 142.996 -26,9% față de anul precedent 80.959 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 195.680 +8,5% față de anul precedent 109.616 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 180.277 +83,8% față de anul precedent 6.772 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 98.105 5.504 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

7din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RDRĂZVAN DUMITRU ROŞIANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35059/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.050.745 RON. Profit: 468.863 RON

Cifra de afaceri: 2.050.745 RON. Profit: 468.863 RON

Cifra de afaceri
2.050.745 RON +14.43% față de anul precedent
Profit net
468.863 RON +21.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
387.526 RON +68.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.792.166 RON. Profit: 385.478 RON

Cifra de afaceri: 1.792.166 RON. Profit: 385.478 RON

Cifra de afaceri
1.792.166 RON +22.85% față de anul precedent
Profit net
385.478 RON +92.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
229.492 RON -43.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.458.830 RON. Profit: 200.412 RON

Cifra de afaceri: 1.458.830 RON. Profit: 200.412 RON

Cifra de afaceri
1.458.830 RON +40.46% față de anul precedent
Profit net
200.412 RON +9.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
406.038 RON -5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.038.592 RON. Profit: 183.635 RON

Cifra de afaceri: 1.038.592 RON. Profit: 183.635 RON

Cifra de afaceri
1.038.592 RON +35.43% față de anul precedent
Profit net
183.635 RON +66.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
431.473 RON -6.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 766.884 RON. Profit: 110.083 RON

Cifra de afaceri: 766.884 RON. Profit: 110.083 RON

Cifra de afaceri
766.884 RON -12.99% față de anul precedent
Profit net
110.083 RON +121.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
461.125 RON +222.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 881.380 RON. Profit: 49.653 RON

Cifra de afaceri: 881.380 RON. Profit: 49.653 RON

Cifra de afaceri
881.380 RON +5.26% față de anul precedent
Profit net
49.653 RON -52.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
142.996 RON -26.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 837.298 RON. Profit: 105.251 RON

Cifra de afaceri: 837.298 RON. Profit: 105.251 RON

Cifra de afaceri
837.298 RON +63.91% față de anul precedent
Profit net
105.251 RON +8200.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
195.680 RON +8.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 510.843 RON. Profit: 1.268 RON

Cifra de afaceri: 510.843 RON. Profit: 1.268 RON

Cifra de afaceri
510.843 RON +724.41% față de anul precedent
Profit net
1.268 RON -76.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
180.277 RON +83.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 61.965 RON. Profit: 5.304 RON

Cifra de afaceri: 61.965 RON. Profit: 5.304 RON

Cifra de afaceri
61.965 RON
Profit net
5.304 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
98.105 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAROSCART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1721 in Sat Dârlos Com. Dârlos (SIBIU)

DAROSCART S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1721 in Sat Dârlos Com. Dârlos (SIBIU)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.092026Mentiune · Buletin 35059/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
DAROSCART S.R.L.
CUI
36177241
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.09.2026
Registrul Comerțului
J32/783/2016
EUID
ROONRC.J32/783/2016
Sediu
Sat Dârlos, Comuna Dârlos, Jud. Sibiu, Nr. 132A
Județ
Sibiu
Număr încheiere
744563
Data încheierii
22.09.2026
Număr dosar
3428337
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Sibiu
Registrator
Adrian-Dumitru Solomon

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3428337 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35059/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1721, Sibiu

AMCART SRL
CUI: 12704972CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2000-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.183.007 RON
Profit
761.093 RON
Angajati
6
DECOLANT SRL
CUI: 16240450CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.938.402 RON
Profit
24.852 RON
Angajati
14
DIADA PACK SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40375379CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2019-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.569.243 RON
Profit
240.416 RON
Angajati
12
DURPACK S.R.L.
CUI: 35910890CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.795.904 RON
Profit
296.855 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1721, Sibiu

PAPER CRAFT SRL
CUI: 36717023CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.241.364 RON
Profit
272.116 RON
Angajati
4
GUILLIN ROMANIA S.R.L.
CUI: 19129376CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Sat Şura Mică Com. Şura Mică2006-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.010.679 RON
Profit
0 RON
Angajati
37
LAVNIC PACK S.R.L.
CUI: 39720635CAEN: 1721
Activ
SIBIU, Sat Sadu Com. Sadu2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.289 RON
Profit
2.350 RON
Angajati
1

Alte firme din Sibiu

MOBIL SCAN SRL
CUI: 36177233CAEN: 4782
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PAUL TIL SRL
CUI: 36177268CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Tilişca Com. Tilişca2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.366 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEMPERSO PERSONALLEASING SRL
CUI: 36167361CAEN: 7820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.057.254 RON
Profit
60.058 RON
Angajati
19
CESA PLAN SRL
CUI: 36183090CAEN: 6820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.455 RON
Profit
225.088 RON
Angajati
1
STARSIB PRODUCTION SRL
CUI: 36338666CAEN: 6310
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.970 RON
Profit
34.453 RON
Angajati
1
NET ENGINEERING RO SRL
CUI: 34136954CAEN: 7112
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2015-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.637.790 RON
Profit
45.462 RON
Angajati
11
WEBSTOCK S.R.L.
CUI: 37839320CAEN: 6201
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2017-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UMBRELLA TOURS S.R.L.
CUI: 49323462CAEN: 7912
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2023-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.163 RON
Profit
6.413 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAROSCART S.R.L.?

CUI-ul DAROSCART S.R.L. este 36177241.

Unde este sediul DAROSCART S.R.L.?

DAROSCART S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Sat Dârlos Com. Dârlos, 557090, Sat Dârlos Com. Dârlos, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata DAROSCART S.R.L.?

DAROSCART S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAROSCART S.R.L. in 2024?

In 2024, DAROSCART S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.050.745 RON.

Cati angajati are DAROSCART S.R.L.?

DAROSCART S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are DAROSCART S.R.L.?

DAROSCART S.R.L. are codul CAEN principal 1721 (Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton).

Ce profit a inregistrat DAROSCART S.R.L. in 2024?

DAROSCART S.R.L. a inregistrat un profit net de 468.863 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.