Activități de secretariat și servicii suport
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:50
Despre PING ROB PREST SERV SRL
PING ROB PREST SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dobreşti Com. Dobreşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de secretariat și servicii suport" (cod CAEN 8210), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PING ROB PREST SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 960.871 RON, in crestere fata de anul precedent (+47.6%). Profitul net inregistrat a fost de 197.346 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 447.000 RON in 2016 la 960.871 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 960.871 RON
- Venituri totale
- 1.561.589 RON
- Cheltuieli totale
- 1.347.557 RON
- Profit brut
- 214.032 RON
- Profit net
- 197.346 RON
- Marja profit net
- 20,54%
- Active imobilizate
- 2.014.475 RON
- Active circulante
- 348.218 RON
- Stocuri
- 1.961 RON
- Creanțe
- 252.702 RON
- Casa & conturi bănci
- 93.555 RON
- Capital propriu
- 384.764 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Dobreşti Com. Dobreşti, 117365
- Cod postal
- 117365
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 10.06.2016
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 960.871 RON
- Rezultat net
- 197.346 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 960.871 RON | 650.986 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.561.589 RON | 920.263 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.347.557 RON | 1.007.858 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 214.032 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 197.346 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 87.595 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 87.595 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.014.475 RON | 2.799.025 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 348.218 RON | 3.177.837 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 2.362.693 RON | 5.976.862 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.961 RON | 1.961 RON |
| CreanțeSume de încasat | 252.702 RON | 3.109.384 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 93.555 RON | 66.492 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 467.073 RON | 3.436.903 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 384.764 RON | 437.418 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 8,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 51,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,75 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 16,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 960.871 +47,6% față de anul precedent | 1.561.589 | 1.347.557 | 214.032 | 197.346 | 0 | 0 |
| 2023 | 650.986 +4.627,6% față de anul precedent | 920.263 | 1.007.858 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 87.595 | 87.595 |
| 2022 | 13.770 -99,0% față de anul precedent | 16.135 | 14.803 | 1.332 -99,8% față de anul precedent | 981 -99,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.369.209 +140,1% față de anul precedent | 1.514.558 | 896.912 | 617.646 +140,9% față de anul precedent | 607.199 +141,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 570.229 -14,7% față de anul precedent | 625.809 | 369.402 | 256.407 +98,7% față de anul precedent | 251.458 +105,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 668.608 -31,2% față de anul precedent | 710.681 | 581.626 | 129.055 -57,7% față de anul precedent | 122.319 -58,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 971.930 +17,0% față de anul precedent | 972.886 | 667.613 | 305.273 -56,2% față de anul precedent | 295.554 -57,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 830.730 +85,9% față de anul precedent | 830.850 | 133.374 | 697.476 +65,7% față de anul precedent | 689.169 +65,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 447.000 | 447.000 | 26.000 | 421.000 | 416.530 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.014.475 | 348.218 | 2.362.693 | 1.961 | 252.702 | 93.555 |
| 2023 | 2.799.025 | 3.177.837 | 5.976.862 | 1.961 | 3.109.384 | 66.492 |
| 2022 | 8.440 | 528.615 | 537.055 | 19.609 | 504.245 | 4.761 |
| 2021 | 12.261 | 1.552.959 | 1.565.220 | 254.481 | 1.296.448 | 2.030 |
| 2020 | 87.360 | 241.822 | 329.182 | 1.698 | 159.295 | 80.829 |
| 2019 | 236.080 | 297.971 | 534.051 | 1.026 | 265.159 | 31.786 |
| 2018 | 348.347 | 270.252 | 618.599 | 1.026 | 96.018 | 173.208 |
| 2017 | 18.850 | 709.312 | 728.162 | 2.861 | 186.181 | 520.270 |
| 2016 | 0 | 435.069 | 435.069 | 0 | 56.717 | 378.352 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 467.073 -86,4% față de anul precedent | 384.764 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 3.436.903 +28.441,0% față de anul precedent | 437.418 | Neraportat | 3 |
| 2022 | 12.042 -98,8% față de anul precedent | 525.013 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.041.188 +489,8% față de anul precedent | 524.032 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 176.548 -31,8% față de anul precedent | 152.634 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2019 | 258.665 -17,0% față de anul precedent | 275.386 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2018 | 311.762 +703,7% față de anul precedent | 306.837 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2017 | 38.793 +111,5% față de anul precedent | 689.369 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 18.339 | 416.730 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CRCONSTANTIN ROBERT PREDA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22102/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 960.871 RON. Profit: 197.346 RON
Cifra de afaceri: 960.871 RON. Profit: 197.346 RON
- Cifra de afaceri
- 960.871 RON +47.6% față de anul precedent
- Profit net
- 197.346 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 467.073 RON -86.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 650.986 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 650.986 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 650.986 RON +4627.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 87.595 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 3.436.903 RON +28440.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.770 RON. Profit: 981 RON
Cifra de afaceri: 13.770 RON. Profit: 981 RON
- Cifra de afaceri
- 13.770 RON -98.99% față de anul precedent
- Profit net
- 981 RON -99.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 12.042 RON -98.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.369.209 RON. Profit: 607.199 RON
Cifra de afaceri: 1.369.209 RON. Profit: 607.199 RON
- Cifra de afaceri
- 1.369.209 RON +140.12% față de anul precedent
- Profit net
- 607.199 RON +141.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.041.188 RON +489.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 570.229 RON. Profit: 251.458 RON
Cifra de afaceri: 570.229 RON. Profit: 251.458 RON
- Cifra de afaceri
- 570.229 RON -14.71% față de anul precedent
- Profit net
- 251.458 RON +105.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 176.548 RON -31.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 668.608 RON. Profit: 122.319 RON
Cifra de afaceri: 668.608 RON. Profit: 122.319 RON
- Cifra de afaceri
- 668.608 RON -31.21% față de anul precedent
- Profit net
- 122.319 RON -58.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 258.665 RON -17.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 971.930 RON. Profit: 295.554 RON
Cifra de afaceri: 971.930 RON. Profit: 295.554 RON
- Cifra de afaceri
- 971.930 RON +17% față de anul precedent
- Profit net
- 295.554 RON -57.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 311.762 RON +703.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 830.730 RON. Profit: 689.169 RON
Cifra de afaceri: 830.730 RON. Profit: 689.169 RON
- Cifra de afaceri
- 830.730 RON +85.85% față de anul precedent
- Profit net
- 689.169 RON +65.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 38.793 RON +111.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 447.000 RON. Profit: 416.530 RON
Cifra de afaceri: 447.000 RON. Profit: 416.530 RON
- Cifra de afaceri
- 447.000 RON
- Profit net
- 416.530 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 18.339 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPING ROB PREST SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Sat Dobreşti Com. Dobreşti (ARGEŞ)
PING ROB PREST SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Sat Dobreşti Com. Dobreşti (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
10.062026Mentiune · Buletin 22102/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- PING ROB PREST SERV SRL
- CUI
- 36191548
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 10.06.2026
- Registrul Comerțului
- J3/1075/2016
- EUID
- ROONRC.J3/1075/2016
- Sediu
- Sat Dobreşti, Comuna Dobreşti, Jud. Argeş, Nr. 110
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 463355
- Data încheierii
- 09.06.2026
- Număr dosar
- 2255653
- Data dosarului
- 04.06.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Raluca Adriana Dumitrescu
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Contract de comodat nr. 58 din 25.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8210, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8210, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PING ROB PREST SERV SRL?
CUI-ul PING ROB PREST SERV SRL este 36191548.
Unde este sediul PING ROB PREST SERV SRL?
PING ROB PREST SERV SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Dobreşti Com. Dobreşti, 117365, Sat Dobreşti Com. Dobreşti, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata PING ROB PREST SERV SRL?
PING ROB PREST SERV SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PING ROB PREST SERV SRL in 2024?
In 2024, PING ROB PREST SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 960.871 RON.
Cati angajati are PING ROB PREST SERV SRL?
PING ROB PREST SERV SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are PING ROB PREST SERV SRL?
PING ROB PREST SERV SRL are codul CAEN principal 8210 (Activități de secretariat și servicii suport).
Ce profit a inregistrat PING ROB PREST SERV SRL in 2024?
PING ROB PREST SERV SRL a inregistrat un profit net de 197.346 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.