Activ

JOHN DEER HUNTING SRL

CUI: 36195809
CIF: 36195809
Reg. Com.: J35/1734/2016
CAEN: 9319
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități sportive n.c.a

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:09

Despre JOHN DEER HUNTING SRL

JOHN DEER HUNTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități sportive n.c.a" (cod CAEN 9319), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JOHN DEER HUNTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
519 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
127 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
127 RON
Capital propriu
-2.173 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Joseph Gabriel nr. 3, 300154
Detalii adresaCAMERA 3
Telefon0744299567

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Joseph Gabriel nr. 3, 300154
Cod poștal: 300154
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Joseph Gabriel nr. 3, 300154
Detalii
CAMERA 3
Cod postal
300154
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-519 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 519 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 519 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 519 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 519 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 127 RON 127 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 127 RON 646 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 127 RON 127 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.300 RON 2.300 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.173 RON -1.654 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active127RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.811,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale127 RON
Datorii totale2.300 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.711,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 519 0 0 519 519
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 1.854 0 0 1.854 1.854
2016 0 0 1.854 0 0 1.854 1.854

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 127 127 0 0 127
2023 519 127 646 0 0 127
2022 519 127 646 0 0 127
2021 519 127 646 0 0 127
2020 519 127 646 0 0 127
2019 519 127 646 0 0 127
2018 519 127 646 0 0 127
2017 519 127 646 0 0 127
2016 519 127 646 0 0 127

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.300 0,0% față de anul precedent -2.173 Neraportat 0
2023 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2022 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2021 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2020 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2019 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2018 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2017 2.300 0,0% față de anul precedent -1.654 Neraportat 0
2016 2.300 -1.654 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
519 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.854 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.854 RON
Angajati
0
Datorii
2.300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJOHN DEER HUNTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

JOHN DEER HUNTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9319, Timiş

MAG TEHNICA M.S. SRL
CUI: 36011760CAEN: 9319
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
890.860 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SIGHTRUNNING SRL
CUI: 36563242CAEN: 9319
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2016-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.771 RON
Profit
89.802 RON
Angajati
0
ROBFITNESS TM SRL
CUI: 35904660CAEN: 9319
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

STYRIA IMOBILIARE SRL
CUI: 36195795CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.974 RON
Profit
2.724.014 RON
Angajati
0
SINNERS PROJECTS AT S.R.L.
CUI: 36195850CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Orş. Jimbolia2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.693 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PERSONALITATE ALFA EVENTS SRL
CUI: 36187482CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.338 RON
Profit
777.072 RON
Angajati
1
ANMARTRAD 2016 SRL
CUI: 36206088CAEN: 7430
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIV RR AGRO SRL
CUI: 36113680CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Ciacova Orş. Ciacova2016-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIMBLAG GIS SRL
CUI: 36275460CAEN: 7112
Activ
TIMIŞ, Sat Parţa Com. Parţa2016-07-04
fara e-Factura
BUSINESS VLAD UNIC SRL
CUI: 35268520CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Nădrag Com. Nădrag2015-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STĂVĂRACHE DANIEL A&A SRL
CUI: 37078165CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.100 RON
Profit
13.197 RON
Angajati
1
AUTOMOBILE FOCSA SRL
CUI: 18670801CAEN: 4781
Activ
TIMIŞ, Sat Hitiaş Com. Racoviţa2006-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.374.165 RON
Profit
106.275 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JOHN DEER HUNTING SRL?

CUI-ul JOHN DEER HUNTING SRL este 36195809.

Unde este sediul JOHN DEER HUNTING SRL?

JOHN DEER HUNTING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Joseph Gabriel nr. 3, 300154, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata JOHN DEER HUNTING SRL?

JOHN DEER HUNTING SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JOHN DEER HUNTING SRL in 2024?

In 2024, JOHN DEER HUNTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are JOHN DEER HUNTING SRL?

JOHN DEER HUNTING SRL are codul CAEN principal 9319 (Alte activități sportive n.c.a).

Ce profit a inregistrat JOHN DEER HUNTING SRL in 2024?

JOHN DEER HUNTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 519 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.