Activ Plătitor TVA

NADI OIL SRL

CUI: 36196391
CIF: RO36196391
Reg. Com.: J23/2439/2016
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:40

Despre NADI OIL SRL

NADI OIL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NADI OIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 149.640 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.0%). Profitul net inregistrat a fost de 27.818 RON. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 153.920 RON in 2016 la 149.640 RON in 2024. Datoriile raportate (316.497 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
149.640 RON
Venituri totale
149.640 RON
Cheltuieli totale
116.599 RON
Profit brut
33.041 RON
Profit net
27.818 RON
Marja profit net
18,59%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
788.575 RON
Stocuri
743.412 RON
Creanțe
45.085 RON
Casa & conturi bănci
78 RON
Capital propriu
472.078 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, Şos. Orhideelor nr. 17, 77144
Detalii adresaConstrucţia C2 (spaţiu comercial), Cvartal 3, Parcela 37

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, Şos. Orhideelor nr. 17, 77144
Cod poștal: 77144
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, Şos. Orhideelor nr. 17, 77144
Detalii
Construcţia C2 (spaţiu comercial), Cvartal 3, Parcela 37
Cod postal
77144
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
149.640 RON
Rezultat net
27.818 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 149.640 RON 123.653 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 149.640 RON 123.653 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 116.599 RON 122.004 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.041 RON 1.649 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 27.818 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON -52 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 788.575 RON 667.078 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 788.575 RON 667.026 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 743.412 RON 594.656 RON
CreanțeSume de încasat 45.085 RON 70.250 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 78 RON 2.172 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 316.497 RON 222.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 472.078 RON 444.259 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active788.575RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

40,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale788.575 RON
Datorii totale316.497 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,5 %Profit net / active totale
ROE
5,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
59,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 149.640 +21,0% față de anul precedent 149.640 116.599 33.041 +1.903,7% față de anul precedent 27.818 0 0
2023 123.653 -63,6% față de anul precedent 123.653 122.004 1.649 -95,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 6
2022 339.681 -16,6% față de anul precedent 339.682 306.418 33.264 -65,2% față de anul precedent 25.589 -69,8% față de anul precedent 0 0
2021 407.276 +47,5% față de anul precedent 408.303 312.800 95.503 +25,2% față de anul precedent 84.723 +27,3% față de anul precedent 0 0
2020 276.094 -37,4% față de anul precedent 330.894 254.591 76.303 -5,7% față de anul precedent 66.573 -12,9% față de anul precedent 0 0
2019 440.834 -3,1% față de anul precedent 440.834 359.955 80.879 -4,3% față de anul precedent 76.467 -4,4% față de anul precedent 0 0
2018 454.867 +1,7% față de anul precedent 456.394 371.907 84.487 -11,7% față de anul precedent 79.982 -12,7% față de anul precedent 0 0
2017 447.455 +190,7% față de anul precedent 447.455 351.731 95.724 +186,8% față de anul precedent 91.578 +202,3% față de anul precedent 0 0
2016 153.920 153.920 120.545 33.375 30.297 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 788.575 788.575 743.412 45.085 78
2023 -52 667.078 667.026 594.656 70.250 2.172
2022 100.398 544.633 645.031 442.844 100.755 1.034
2021 0 535.963 535.963 401.352 123.343 11.268
2020 0 545.585 545.585 431.249 114.294 42
2019 234.489 419.477 653.966 347.891 26.194 45.392
2018 278.898 299.819 578.717 248.701 40.030 11.088
2017 73.463 197.346 270.809 177.998 680 18.668
2016 0 102.519 102.519 59.969 200 42.350

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 316.497 +42,1% față de anul precedent 472.078 Neraportat 0
2023 222.767 +11,0% față de anul precedent 444.259 Neraportat 0
2022 200.766 +71,2% față de anul precedent 444.265 Neraportat 0
2021 117.286 -44,8% față de anul precedent 418.677 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 212.310 -45,2% față de anul precedent 333.275 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 387.265 -5,6% față de anul precedent 266.701 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 410.135 +155,5% față de anul precedent 168.582 Neraportat 2
2017 160.557 +122,9% față de anul precedent 110.252 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 72.022 30.497 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 149.640 RON. Profit: 27.818 RON

Cifra de afaceri: 149.640 RON. Profit: 27.818 RON

Cifra de afaceri
149.640 RON +21.02% față de anul precedent
Profit net
27.818 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
316.497 RON +42.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 123.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 123.653 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
123.653 RON -63.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6 RON
Angajati
0
Datorii
222.767 RON +10.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 339.681 RON. Profit: 25.589 RON

Cifra de afaceri: 339.681 RON. Profit: 25.589 RON

Cifra de afaceri
339.681 RON -16.6% față de anul precedent
Profit net
25.589 RON -69.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
200.766 RON +71.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 407.276 RON. Profit: 84.723 RON

Cifra de afaceri: 407.276 RON. Profit: 84.723 RON

Cifra de afaceri
407.276 RON +47.51% față de anul precedent
Profit net
84.723 RON +27.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
117.286 RON -44.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 276.094 RON. Profit: 66.573 RON

Cifra de afaceri: 276.094 RON. Profit: 66.573 RON

Cifra de afaceri
276.094 RON -37.37% față de anul precedent
Profit net
66.573 RON -12.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
212.310 RON -45.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 440.834 RON. Profit: 76.467 RON

Cifra de afaceri: 440.834 RON. Profit: 76.467 RON

Cifra de afaceri
440.834 RON -3.09% față de anul precedent
Profit net
76.467 RON -4.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
387.265 RON -5.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 454.867 RON. Profit: 79.982 RON

Cifra de afaceri: 454.867 RON. Profit: 79.982 RON

Cifra de afaceri
454.867 RON +1.66% față de anul precedent
Profit net
79.982 RON -12.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
410.135 RON +155.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 447.455 RON. Profit: 91.578 RON

Cifra de afaceri: 447.455 RON. Profit: 91.578 RON

Cifra de afaceri
447.455 RON +190.71% față de anul precedent
Profit net
91.578 RON +202.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
160.557 RON +122.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 153.920 RON. Profit: 30.297 RON

Cifra de afaceri: 153.920 RON. Profit: 30.297 RON

Cifra de afaceri
153.920 RON
Profit net
30.297 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
72.022 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNADI OIL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci (ILFOV)

NADI OIL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci (ILFOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Ilfov

BEN FLOR IMPEX S.R.L.
CUI: 14773340CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Com. Domneşti2002-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.094 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RADYM CONSTRUCT SRL
CUI: 23152210CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Lipia Com. Gruiu2008-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SIMOVAL BUTIC SRL
CUI: 29443901CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni2011-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.137 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BAY BYSCUIT GROUP SRL
CUI: 26863056CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2010-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.180 RON
Profit
24.418 RON
Angajati
0
GENERAL MARIO DECISIV 26 SRL
CUI: 37537861CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Vidra Com. Vidra2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.245 RON
Profit
18.190 RON
Angajati
0
ANY PROD ALIM 98 SRL
CUI: 10254553CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari1998-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Ilfov

SLAV SHOP SRL
CUI: 36196324CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Buriaş Com. Periş2016-06-13
fara e-Factura
BODYFLOR INVEST SRL
CUI: 36224203CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Şindriliţa Com. Găneasa2016-06-21
fara e-Factura
ANTONIA FASHION HOUSE S.R.L.
CUI: 36158860CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2016-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
LUCA SARAFOGLU SRL
CUI: 36236828CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.233 RON
Profit
5.383 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

EMPEROR SOURCING SERVICES SRL
CUI: 36196383CAEN: 7810
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.067.776 RON
Profit
735.652 RON
Angajati
1
GARDENA METAL PREST S.R.L.
CUI: 36198562CAEN: 4776
Activ
ILFOV, Sat Olteni Com. Clinceni2016-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.350 RON
Profit
33.164 RON
Angajati
3
SEPROTPREST ACTIV SRL
CUI: 36190402CAEN: 7490
Activ
ILFOV, Com. Cernica2016-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.670 RON
Profit
36.530 RON
Angajati
1
FLAGI PAPER PREST S.R.L.
CUI: 36200379CAEN: 1722
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2016-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LCB ACCOUNTING SERVICES S.R.L.
CUI: 36137433CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.184 RON
Profit
19.928 RON
Angajati
1
LUK SAFE TRADE SRL
CUI: 36246325CAEN: 6420
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2016-06-27
fara e-Factura
MĂTĂSICA SRL
CUI: 35476504CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Izvorani Com. Ciolpani2016-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.718 RON
Profit
48.747 RON
Angajati
1
LUCKY TREND SRL
CUI: 24452690CAEN: 6810
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2008-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
M&A ELECTRIC CONCEPT S.R.L.
CUI: 41958184CAEN: 4712
Activ
ILFOV, Sat Pasărea Com. Brăneşti2019-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.709 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NADI OIL SRL?

CUI-ul NADI OIL SRL este 36196391.

Unde este sediul NADI OIL SRL?

NADI OIL SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, Şos. Orhideelor nr. 17, 77144, Sat Micşuneştii Mari Com. Nuci, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata NADI OIL SRL?

NADI OIL SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NADI OIL SRL in 2024?

In 2024, NADI OIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 149.640 RON.

Ce activitate are NADI OIL SRL?

NADI OIL SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat NADI OIL SRL in 2024?

NADI OIL SRL a inregistrat un profit net de 27.818 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.