Activ

MAVI SUPPORT SRL

CUI: 36202485
CIF: 36202485
Reg. Com.: J2016008281406
CAEN: 4775
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:08

Despre MAVI SUPPORT SRL

MAVI SUPPORT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4775), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAVI SUPPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
24 RON
Cheltuieli totale
119 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-1.760 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Detalii adresaPARTER
Telefon0217452792

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Detalii
PARTER
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-95 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 24 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 119 RON 119 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 95 RON 119 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 95 RON 119 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.760 RON 1.665 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.760 RON -1.665 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale1.760 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 24 119 0 0 95 95
2023 0 0 119 0 0 119 119
2022 0 0 119 0 0 119 119
2021 0 0 119 0 0 119 119
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 364 0 0 364 364
2019 3.410 -41,9% față de anul precedent 3.410 4.709 0 0 1.299 1.402
2018 5.870 -53,5% față de anul precedent 5.870 7.059 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.189 1.339
2017 12.611 +39,0% față de anul precedent 13.282 11.878 1.404 +66,0% față de anul precedent 1.006 +69,9% față de anul precedent 0 0
2016 9.070 9.070 8.224 846 592 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0
2019 0 659 659 0 0 659
2018 0 2.079 2.079 1.095 0 984
2017 0 3.589 3.589 1.730 0 1.859
2016 511 2.106 2.617 1.317 0 789

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.760 +5,7% față de anul precedent -1.760 Neraportat 0
2023 1.665 +7,7% față de anul precedent -1.665 Neraportat 0
2022 1.546 +8,3% față de anul precedent -1.546 Neraportat 0
2021 1.427 +9,1% față de anul precedent -1.427 Neraportat 0
2020 1.308 -18,4% față de anul precedent -1.308 Neraportat 0
2019 1.603 -1,1% față de anul precedent -944 Neraportat 0
2018 1.621 -9,5% față de anul precedent 458 Neraportat 0
2017 1.792 -1,8% față de anul precedent 1.797 Neraportat 0
2016 1.825 792 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
I-IOANA - LUCIA MEIROŞUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21525/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20049/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
95 RON
Angajati
0
Datorii
1.760 RON +5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119 RON
Angajati
0
Datorii
1.665 RON +7.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119 RON
Angajati
0
Datorii
1.546 RON +8.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119 RON
Angajati
0
Datorii
1.427 RON +9.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
364 RON
Angajati
0
Datorii
1.308 RON -18.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.410 RON -41.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.402 RON
Angajati
0
Datorii
1.603 RON -1.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.870 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.870 RON -53.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.339 RON
Angajati
0
Datorii
1.621 RON -9.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.611 RON. Profit: 1.006 RON

Cifra de afaceri: 12.611 RON. Profit: 1.006 RON

Cifra de afaceri
12.611 RON +39.04% față de anul precedent
Profit net
1.006 RON +69.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.792 RON -1.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.070 RON. Profit: 592 RON

Cifra de afaceri: 9.070 RON. Profit: 592 RON

Cifra de afaceri
9.070 RON
Profit net
592 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.825 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAVI SUPPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4775 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MAVI SUPPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4775 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.062026Mentiune · Buletin 21525/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MAVI SUPPORT SRL
CUI
36202485
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.06.2026
Registrul Comerțului
J40/8281/2016
EUID
ROONRC.J40/8281/2016
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 65B, PARTER, Bl. E, Scara 2
Județ
București
Număr încheiere
450763
Data încheierii
04.06.2026
Număr dosar
2181497
Data dosarului
28.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Daniela Oprisan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 28.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2181497 din 28.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21525/2026 (PDF)
26.052026Mentiune · Buletin 20049/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
MAVI SUPPORT SRL
CUI
36202485
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J40/8281/2016
EUID
ROONRC.J40/8281/2016
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Prelungirea Ghencea, Nr. 65B, PARTER, Bl. E, Scara 2
Județ
București
Număr încheiere
420593
Data încheierii
25.05.2026
Număr dosar
2037786
Data dosarului
19.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Octaviana-Dorela Oniga

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 24.04.2026 la contract de comodat din 26.04.2016
Vezi Buletinul ONRC nr. 20049/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4775, Municipiul Bucureşti

AMELLY SHOP SRL
CUI: 36031628CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.209.073 RON
Profit
359.235 RON
Angajati
1
ANM ANMA COSMETICS SRL
CUI: 36321630CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.335.231 RON
Profit
107.484 RON
Angajati
7
AVS AUTO CONCEPT SRL
CUI: 35711260CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.869 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REVIVAL HAIR PROFESSIONAL S.R.L.
CUI: 36354106CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.278 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VIREO PROIECTARE SRL
CUI: 36202450CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.150 RON
Profit
82.204 RON
Angajati
1
DATA INTEGRATION CONSULTING SRL
CUI: 36202523CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.581.214 RON
Profit
424.731 RON
Angajati
3
LORD TRANSPORT SRL
CUI: 36198252CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.180.982 RON
Profit
541.176 RON
Angajati
4
THE POST-PRODUCTION OFFICE SRL
CUI: 36203839CAEN: 5912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.932 RON
Profit
143.216 RON
Angajati
1
PREDESCU & MEŞTERII SRL
CUI: 36182353CAEN: 4335
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CREATIVE JUNGLE SRL
CUI: 35996248CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.821 RON
Profit
153.290 RON
Angajati
1
ATELIER ATHANOR S.R.L.
CUI: 36405145CAEN: 9020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
S.P.E. GLOBAL ADVISORS SRL
CUI: 33789980CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.424 RON
Profit
12.416 RON
Angajati
1
TUDOMI HOUSE SRL
CUI: 37986569CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.745.584 RON
Profit
526.279 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAVI SUPPORT SRL?

CUI-ul MAVI SUPPORT SRL este 36202485.

Unde este sediul MAVI SUPPORT SRL?

MAVI SUPPORT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MAVI SUPPORT SRL?

MAVI SUPPORT SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAVI SUPPORT SRL in 2024?

In 2024, MAVI SUPPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MAVI SUPPORT SRL?

MAVI SUPPORT SRL are codul CAEN principal 4775 (Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Ce profit a inregistrat MAVI SUPPORT SRL in 2024?

MAVI SUPPORT SRL a inregistrat o pierdere neta de 95 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.