Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 04:54
Despre SUNTUNCOPAC SRL
SUNTUNCOPAC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul sportiv și recreațional" (cod CAEN 8551), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, SUNTUNCOPAC SRL a raportat o cifra de afaceri de 247.208 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.0%). Profitul net inregistrat a fost de 59.386 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.095 RON in 2016 la 247.208 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 247.208 RON
- Venituri totale
- 247.210 RON
- Cheltuieli totale
- 185.351 RON
- Profit brut
- 61.859 RON
- Profit net
- 59.386 RON
- Marja profit net
- 24,02%
- Active imobilizate
- 3.410 RON
- Active circulante
- 180.561 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 37.772 RON
- Casa & conturi bănci
- 142.789 RON
- Capital propriu
- 172.457 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 183
- Detalii
- etaj 2 + pod. camera nr.4
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.12.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 decembrie 2023)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 247.208 RON
- Rezultat net
- 59.386 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 247.208 RON | 294.209 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 247.210 RON | 314.245 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 185.351 RON | 289.811 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 61.859 RON | 24.434 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 59.386 RON | 21.141 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.410 RON | 4.263 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 180.561 RON | 130.846 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 183.971 RON | 135.109 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 3.925 RON |
| CreanțeSume de încasat | 37.772 RON | 17.473 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 142.789 RON | 109.448 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 12.950 RON | 23.474 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 172.457 RON | 113.071 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 32,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 34,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 13,94 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 93,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 247.208 -16,0% față de anul precedent | 247.210 | 185.351 | 61.859 +153,2% față de anul precedent | 59.386 +180,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 294.209 -1,7% față de anul precedent | 314.245 | 289.811 | 24.434 -85,0% față de anul precedent | 21.141 -86,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 299.132 +2,5% față de anul precedent | 308.929 | 146.280 | 162.649 +155,4% față de anul precedent | 156.228 +184,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 291.799 -2,6% față de anul precedent | 291.802 | 228.108 | 63.694 -48,2% față de anul precedent | 54.939 -52,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 299.710 +2,5% față de anul precedent | 299.715 | 176.797 | 122.918 -9,1% față de anul precedent | 116.739 -7,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 292.342 +14,7% față de anul precedent | 292.684 | 157.517 | 135.167 -29,2% față de anul precedent | 126.389 -31,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 254.860 +118,1% față de anul precedent | 254.875 | 64.040 | 190.835 +390,5% față de anul precedent | 183.189 +406,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 116.857 +165,0% față de anul precedent | 116.861 | 77.957 | 38.904 | 36.140 | 0 | 0 |
| 2016 | 44.095 | 44.096 | 54.560 | 0 | 0 | 10.464 | 11.775 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.410 | 180.561 | 183.971 | 0 | 37.772 | 142.789 |
| 2023 | 4.263 | 130.846 | 135.109 | 3.925 | 17.473 | 109.448 |
| 2022 | 18.796 | 208.818 | 227.614 | 2.059 | 160.941 | 45.818 |
| 2021 | 40.414 | 64.009 | 104.423 | 3.959 | 11.072 | 48.978 |
| 2020 | 56.994 | 123.882 | 180.876 | 0 | 9.364 | 114.518 |
| 2019 | 76.662 | 59.490 | 136.152 | 2.209 | 26.335 | 30.946 |
| 2018 | 0 | 237.875 | 237.875 | 5.447 | 28.007 | 204.421 |
| 2017 | 0 | 64.523 | 64.523 | 3.000 | 18.760 | 42.763 |
| 2016 | 312 | 36.250 | 36.562 | 3.020 | 11.113 | 22.117 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.950 -44,8% față de anul precedent | 172.457 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 23.474 +117,3% față de anul precedent | 113.071 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 10.804 +3.525,5% față de anul precedent | 218.246 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 298 -99,3% față de anul precedent | 104.125 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 42.218 +822,4% față de anul precedent | 138.658 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 4.577 -84,8% față de anul precedent | 134.143 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 30.121 -31,0% față de anul precedent | 207.754 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 43.670 -9,3% față de anul precedent | 24.565 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 48.137 | -11.575 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SASILVIA ANDREEA IONIŢĂ | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
12 repere. O singură cronologie.
Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30771/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 247.208 RON. Profit: 59.386 RON
Cifra de afaceri: 247.208 RON. Profit: 59.386 RON
- Cifra de afaceri
- 247.208 RON -15.98% față de anul precedent
- Profit net
- 59.386 RON +180.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.950 RON -44.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 294.209 RON. Profit: 21.141 RON
Cifra de afaceri: 294.209 RON. Profit: 21.141 RON
- Cifra de afaceri
- 294.209 RON -1.65% față de anul precedent
- Profit net
- 21.141 RON -86.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 23.474 RON +117.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.132 RON. Profit: 156.228 RON
Cifra de afaceri: 299.132 RON. Profit: 156.228 RON
- Cifra de afaceri
- 299.132 RON +2.51% față de anul precedent
- Profit net
- 156.228 RON +184.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.804 RON +3525.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 291.799 RON. Profit: 54.939 RON
Cifra de afaceri: 291.799 RON. Profit: 54.939 RON
- Cifra de afaceri
- 291.799 RON -2.64% față de anul precedent
- Profit net
- 54.939 RON -52.94% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 298 RON -99.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 299.710 RON. Profit: 116.739 RON
Cifra de afaceri: 299.710 RON. Profit: 116.739 RON
- Cifra de afaceri
- 299.710 RON +2.52% față de anul precedent
- Profit net
- 116.739 RON -7.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 42.218 RON +822.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 292.342 RON. Profit: 126.389 RON
Cifra de afaceri: 292.342 RON. Profit: 126.389 RON
- Cifra de afaceri
- 292.342 RON +14.71% față de anul precedent
- Profit net
- 126.389 RON -31.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 4.577 RON -84.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 254.860 RON. Profit: 183.189 RON
Cifra de afaceri: 254.860 RON. Profit: 183.189 RON
- Cifra de afaceri
- 254.860 RON +118.1% față de anul precedent
- Profit net
- 183.189 RON +406.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 30.121 RON -31.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 116.857 RON. Profit: 36.140 RON
Cifra de afaceri: 116.857 RON. Profit: 36.140 RON
- Cifra de afaceri
- 116.857 RON +165.01% față de anul precedent
- Profit net
- 36.140 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 43.670 RON -9.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 44.095 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.095 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.095 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.775 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 48.137 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSUNTUNCOPAC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8551 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
SUNTUNCOPAC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8551 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
17.082026Mentiune · Buletin 30771/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- SUNTUNCOPAC SRL
- CUI
- 36222083
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 17.08.2026
- Registrul Comerțului
- J40/8510/2016
- EUID
- ROONRC.J40/8510/2016
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Strada IZBICENI, Nr. 183, etaj 2 + pod, camera nr.4, Ap. 7
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 649772
- Data încheierii
- 17.08.2026
- Număr dosar
- 3086003
- Data dosarului
- 05.08.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Emilia Ciocea
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 26.07.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3086003 din 05.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8551, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8551, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SUNTUNCOPAC SRL?
CUI-ul SUNTUNCOPAC SRL este 36222083.
Unde este sediul SUNTUNCOPAC SRL?
SUNTUNCOPAC SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 183, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata SUNTUNCOPAC SRL?
SUNTUNCOPAC SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SUNTUNCOPAC SRL in 2024?
In 2024, SUNTUNCOPAC SRL a raportat o cifra de afaceri de 247.208 RON.
Cati angajati are SUNTUNCOPAC SRL?
SUNTUNCOPAC SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are SUNTUNCOPAC SRL?
SUNTUNCOPAC SRL are codul CAEN principal 8551 (Învățământ în domeniul sportiv și recreațional).
Ce profit a inregistrat SUNTUNCOPAC SRL in 2024?
SUNTUNCOPAC SRL a inregistrat un profit net de 59.386 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.