Activ

SOPHIES CLUB SRL

CUI: 36276083
CIF: 36276083
Reg. Com.: J2016009138408
CAEN: 8552
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iulie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:06

Despre SOPHIES CLUB SRL

SOPHIES CLUB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SOPHIES CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 290.988 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.3%). Profitul net inregistrat a fost de 183.362 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 79.470 RON in 2016 la 290.988 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
290.988 RON
Venituri totale
292.145 RON
Cheltuieli totale
105.873 RON
Profit brut
186.272 RON
Profit net
183.362 RON
Marja profit net
63,01%
Active imobilizate
1.803 RON
Active circulante
334.558 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
167.808 RON
Casa & conturi bănci
166.750 RON
Capital propriu
183.602 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Carol Knappe nr. 57, 11506
Detalii adresaCAMERA NR. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Carol Knappe nr. 57, 11506
Cod poștal: 11506
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Carol Knappe nr. 57, 11506
Detalii
CAMERA NR. 1
Cod postal
11506
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.07.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
290.988 RON
Rezultat net
183.362 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 290.988 RON 284.520 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 292.145 RON 284.520 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 105.873 RON 125.159 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 186.272 RON 159.361 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 183.362 RON 156.516 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.803 RON 2.864 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 334.558 RON 156.335 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 336.361 RON 159.199 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 612 RON
CreanțeSume de încasat 167.808 RON 7.441 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 166.750 RON 148.282 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 150.357 RON 2.443 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 183.602 RON 156.756 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active336.361RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale336.361 RON
Datorii totale150.357 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
54,5 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 290.988 +2,3% față de anul precedent 292.145 105.873 186.272 +16,9% față de anul precedent 183.362 +17,2% față de anul precedent 0 0
2023 284.520 -4,2% față de anul precedent 284.520 125.159 159.361 -7,2% față de anul precedent 156.516 -7,2% față de anul precedent 0 0
2022 296.933 +5,3% față de anul precedent 296.933 125.281 171.652 +7,5% față de anul precedent 168.683 +7,5% față de anul precedent 0 0
2021 281.902 +3,2% față de anul precedent 325.538 165.851 159.687 +3,2% față de anul precedent 156.867 +3,6% față de anul precedent 0 0
2020 273.089 -6,1% față de anul precedent 273.089 118.322 154.767 -12,7% față de anul precedent 151.429 -11,5% față de anul precedent 0 0
2019 290.879 +46,5% față de anul precedent 290.879 113.546 177.333 +35,9% față de anul precedent 171.118 +37,4% față de anul precedent 0 0
2018 198.616 -6,1% față de anul precedent 198.617 68.122 130.495 +28,0% față de anul precedent 124.509 +26,3% față de anul precedent 0 0
2017 211.526 +166,2% față de anul precedent 211.532 109.549 101.983 +240,3% față de anul precedent 98.587 +237,9% față de anul precedent 0 0
2016 79.470 79.470 49.500 29.970 29.175 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.803 334.558 336.361 0 167.808 166.750
2023 2.864 156.335 159.199 612 7.441 148.282
2022 4.714 166.639 171.353 0 148.679 17.960
2021 2.800 157.900 160.700 11.364 8.723 137.813
2020 4.791 156.585 161.376 0 12.053 144.532
2019 8.562 172.573 181.135 0 12.915 159.658
2018 13.182 132.882 146.064 0 35.506 97.376
2017 10.089 146.917 157.006 0 14.860 132.057
2016 899 41.603 42.502 30 11.725 29.848

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 150.357 +6.054,6% față de anul precedent 183.602 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 2.443 +0,5% față de anul precedent 156.756 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 2.430 -32,4% față de anul precedent 168.923 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 3.593 -63,0% față de anul precedent 157.107 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 9.707 -0,7% față de anul precedent 151.669 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 9.777 -54,1% față de anul precedent 171.358 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 21.315 -26,6% față de anul precedent 124.749 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 29.044 +121,3% față de anul precedent 127.962 Neraportat 3 -72,7% față de anul precedent
2016 13.127 29.375 Neraportat 11

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

13din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 290.988 RON. Profit: 183.362 RON

Cifra de afaceri: 290.988 RON. Profit: 183.362 RON

Cifra de afaceri
290.988 RON +2.27% față de anul precedent
Profit net
183.362 RON +17.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
150.357 RON +6054.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 284.520 RON. Profit: 156.516 RON

Cifra de afaceri: 284.520 RON. Profit: 156.516 RON

Cifra de afaceri
284.520 RON -4.18% față de anul precedent
Profit net
156.516 RON -7.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.443 RON +0.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.933 RON. Profit: 168.683 RON

Cifra de afaceri: 296.933 RON. Profit: 168.683 RON

Cifra de afaceri
296.933 RON +5.33% față de anul precedent
Profit net
168.683 RON +7.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.430 RON -32.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 281.902 RON. Profit: 156.867 RON

Cifra de afaceri: 281.902 RON. Profit: 156.867 RON

Cifra de afaceri
281.902 RON +3.23% față de anul precedent
Profit net
156.867 RON +3.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.593 RON -62.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 273.089 RON. Profit: 151.429 RON

Cifra de afaceri: 273.089 RON. Profit: 151.429 RON

Cifra de afaceri
273.089 RON -6.12% față de anul precedent
Profit net
151.429 RON -11.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.707 RON -0.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 290.879 RON. Profit: 171.118 RON

Cifra de afaceri: 290.879 RON. Profit: 171.118 RON

Cifra de afaceri
290.879 RON +46.45% față de anul precedent
Profit net
171.118 RON +37.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
9.777 RON -54.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 198.616 RON. Profit: 124.509 RON

Cifra de afaceri: 198.616 RON. Profit: 124.509 RON

Cifra de afaceri
198.616 RON -6.1% față de anul precedent
Profit net
124.509 RON +26.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
21.315 RON -26.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 211.526 RON. Profit: 98.587 RON

Cifra de afaceri: 211.526 RON. Profit: 98.587 RON

Cifra de afaceri
211.526 RON +166.17% față de anul precedent
Profit net
98.587 RON +237.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -72.73% față de anul precedent
Datorii
29.044 RON +121.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 79.470 RON. Profit: 29.175 RON

Cifra de afaceri: 79.470 RON. Profit: 29.175 RON

Cifra de afaceri
79.470 RON
Profit net
29.175 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11
Datorii
13.127 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSOPHIES CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SOPHIES CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8552, Municipiul Bucureşti

KULTENTERTAINMENTFF SRL
CUI: 37873853CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.059 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.054 RON
Profit
1.145 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.120 RON
Profit
208.058 RON
Angajati
1
TEDDYS KIDS SRL
CUI: 34309966CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.570 RON
Profit
168.355 RON
Angajati
1
BOGAL MUSIC SRL
CUI: 37965116CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.380 RON
Profit
1.833 RON
Angajati
2
LOVE OF LEARNING S.R.L.
CUI: 47770014CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8552, Municipiul Bucureşti

ACUMEN SERVICES SRL
CUI: 36266438CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.913 RON
Profit
60.776 RON
Angajati
1
SENEVI MEDI TEST SRL
CUI: 36333774CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.175 RON
Profit
14.585 RON
Angajati
0
PIANUL COPILARIEI SRL
CUI: 36222059CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.791 RON
Profit
31.857 RON
Angajati
1
BODYTUDE SRL
CUI: 36347745CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
592.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BDM TUNING S.R.L.
CUI: 36276059CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-07-04
fara e-Factura
KARIBAS S.R.L.
CUI: 36276091CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.952 RON
Profit
14.617 RON
Angajati
0
GREEN BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 36273796CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARIUS & VERA S.R.L.
CUI: 36276474CAEN: 4755
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.312 RON
Profit
1.878 RON
Angajati
2
MSB INSTAL SRL
CUI: 36248300CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-06-27
fara e-Factura
ABP HARMONY SRL
CUI: 36298812CAEN: 6612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.634.518 RON
Profit
222.656 RON
Angajati
25
AUTO DUPLEX TOUR SRL
CUI: 36055201CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-09
fara e-Factura
IMTE CONSTRUCT SRL
CUI: 36485403CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.684.902 RON
Profit
808.494 RON
Angajati
3
FAST FISCAL SOLUTIONS SRL
CUI: 38211170CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.227.962 RON
Profit
273.921 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SOPHIES CLUB SRL?

CUI-ul SOPHIES CLUB SRL este 36276083.

Unde este sediul SOPHIES CLUB SRL?

SOPHIES CLUB SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Carol Knappe nr. 57, 11506, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SOPHIES CLUB SRL?

SOPHIES CLUB SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SOPHIES CLUB SRL in 2024?

In 2024, SOPHIES CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 290.988 RON.

Cati angajati are SOPHIES CLUB SRL?

SOPHIES CLUB SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SOPHIES CLUB SRL?

SOPHIES CLUB SRL are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).

Ce profit a inregistrat SOPHIES CLUB SRL in 2024?

SOPHIES CLUB SRL a inregistrat un profit net de 183.362 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.