Activ Plătitor TVAe‑Factură

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.

CUI: 36306184
CIF: RO36306184
Reg. Com.: J2016002028353
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iulie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:47

Despre FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Chişoda Com. Giroc, judetul TIMIŞ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.122 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.800 RON in 2016 la 13.122 RON in 2024. Datoriile raportate (140.811 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.122 RON
Venituri totale
13.134 RON
Cheltuieli totale
47.910 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
84.884 RON
Active circulante
25.221 RON
Stocuri
973 RON
Creanțe
23.846 RON
Casa & conturi bănci
402 RON
Capital propriu
-30.706 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc, Str. Aleea cu plopi nr. 18, 307221
Detalii adresaET. ETAJ RETRAS

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc, Str. Aleea cu plopi nr. 18, 307221
Cod poștal: 307221
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc, Str. Aleea cu plopi nr. 18, 307221
Detalii
ET. ETAJ RETRAS
Cod postal
307221
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.07.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
3 martie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.122 RON
Rezultat net
-34.776 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.122 RON 24.556 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.134 RON 24.560 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 47.910 RON 27.570 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 34.776 RON 3.010 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 34.776 RON 3.010 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 84.884 RON 6.777 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25.221 RON 18.117 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 110.105 RON 24.894 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 973 RON 676 RON
CreanțeSume de încasat 23.846 RON 14.308 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 402 RON 3.133 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 140.811 RON 20.823 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -30.706 RON 4.071 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active110.105RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

127,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale110.105 RON
Datorii totale140.811 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-27,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.122 -46,6% față de anul precedent 13.134 47.910 0 0 34.776 34.776
2023 24.556 -53,1% față de anul precedent 24.560 27.570 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.010 3.010
2022 52.387 -14,6% față de anul precedent 52.532 44.147 8.385 -61,3% față de anul precedent 6.841 -65,9% față de anul precedent 0 0
2021 61.338 +312,5% față de anul precedent 61.341 39.687 21.654 +277,1% față de anul precedent 20.035 +278,0% față de anul precedent 0 0
2020 14.869 +83,1% față de anul precedent 14.869 9.127 5.742 +1.199,1% față de anul precedent 5.301 +2.577,3% față de anul precedent 0 0
2019 8.122 -38,7% față de anul precedent 8.122 7.680 442 -3,7% față de anul precedent 198 +224,6% față de anul precedent 0 0
2018 13.251 +33,5% față de anul precedent 13.251 12.792 459 -37,2% față de anul precedent 61 -85,9% față de anul precedent 0 0
2017 9.929 +254,6% față de anul precedent 9.929 9.198 731 +313,0% față de anul precedent 433 +365,6% față de anul precedent 0 0
2016 2.800 2.800 2.623 177 93 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 84.884 25.221 110.105 973 23.846 402
2023 6.777 18.117 24.894 676 14.308 3.133
2022 8.400 26.821 35.221 1.566 12.969 12.286
2021 3.090 63.824 66.914 0 15.362 48.462
2020 24 26.166 26.190 3.685 0 22.481
2019 0 1.710 1.710 0 172 1.538
2018 0 3.547 3.547 0 336 3.211
2017 0 802 802 0 3 799
2016 0 377 377 0 0 377

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 140.811 +576,2% față de anul precedent -30.706 Neraportat 0
2023 20.823 -26,0% față de anul precedent 4.071 Neraportat 0
2022 28.140 -30,7% față de anul precedent 7.081 Neraportat 0
2021 40.594 +103,9% față de anul precedent 26.320 Neraportat 0
2020 19.905 +2.641,7% față de anul precedent 6.285 Neraportat 0
2019 726 -73,7% față de anul precedent 984 Neraportat 0
2018 2.761 +3.532,9% față de anul precedent 786 Neraportat 0
2017 76 -9,5% față de anul precedent 726 Neraportat 0
2016 84 293 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MRMARIUS ROMEO BOGHEANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21293/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.122 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.122 RON -46.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.776 RON
Angajati
0
Datorii
140.811 RON +576.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 24.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.556 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.556 RON -53.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.010 RON
Angajati
0
Datorii
20.823 RON -26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.387 RON. Profit: 6.841 RON

Cifra de afaceri: 52.387 RON. Profit: 6.841 RON

Cifra de afaceri
52.387 RON -14.59% față de anul precedent
Profit net
6.841 RON -65.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.140 RON -30.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 61.338 RON. Profit: 20.035 RON

Cifra de afaceri: 61.338 RON. Profit: 20.035 RON

Cifra de afaceri
61.338 RON +312.52% față de anul precedent
Profit net
20.035 RON +277.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.594 RON +103.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.869 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri: 14.869 RON. Profit: 5.301 RON

Cifra de afaceri
14.869 RON +83.07% față de anul precedent
Profit net
5.301 RON +2577.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.905 RON +2641.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.122 RON. Profit: 198 RON

Cifra de afaceri: 8.122 RON. Profit: 198 RON

Cifra de afaceri
8.122 RON -38.71% față de anul precedent
Profit net
198 RON +224.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
726 RON -73.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 13.251 RON. Profit: 61 RON

Cifra de afaceri: 13.251 RON. Profit: 61 RON

Cifra de afaceri
13.251 RON +33.46% față de anul precedent
Profit net
61 RON -85.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.761 RON +3532.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 9.929 RON. Profit: 433 RON

Cifra de afaceri: 9.929 RON. Profit: 433 RON

Cifra de afaceri
9.929 RON +254.61% față de anul precedent
Profit net
433 RON +365.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
76 RON -9.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.800 RON. Profit: 93 RON

Cifra de afaceri: 2.800 RON. Profit: 93 RON

Cifra de afaceri
2.800 RON
Profit net
93 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
84 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sat Chişoda Com. Giroc (TIMIŞ)

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Sat Chişoda Com. Giroc (TIMIŞ)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.062026Mentiune · Buletin 21293/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.
CUI
36306184
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.06.2026
Registrul Comerțului
J2016002028353
EUID
ROONRC.J2016002028353
Sediu
Sat Chişoda, Comuna Giroc, Jud. Timiş, Strada ALEEA CU PLOPI, Nr. 18, ET. ETAJ
Județ
Timiş
Număr încheiere
448801
Data încheierii
03.06.2026
Număr dosar
2056975
Data dosarului
20.05.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Cristina Feier

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 11.05.2026 la contract de comodat nr. 1 din 12.05.2021
Vezi Buletinul ONRC nr. 21293/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Timiş

GOAT CRAFT TORMENT S.R.L.
CUI: 42590993CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Sat Parţa Com. Parţa2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.451 RON
Profit
242 RON
Angajati
0
3D PYN TECH S.R.L.
CUI: 44051138CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.011 RON
Profit
7.298 RON
Angajati
0
FABIX S.R.L.
CUI: 49357660CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2024-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LSR DESIGN S.R.L.
CUI: 47616245CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.000 RON
Profit
11.173 RON
Angajati
0
ATELIERUL TIPOGRAFIC SRL
CUI: 25282985CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2009-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.561 RON
Profit
7.231 RON
Angajati
0
EVOLUTION ADA PRINT SRL
CUI: 37686081CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
440 RON
Profit
379 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Timiş

REDS TEK ELEMENT SRL
CUI: 36279411CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2016-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.873 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INKTASTIC PRINT SRL
CUI: 37510912CAEN: 1812
Activ
TIMIŞ, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.892 RON
Profit
25.851 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

BAUBEJ ADRIAN SRL
CUI: 36306206CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Oloşag Com. Ştiuca2016-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
774.038 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
GENERAL MSU COMPANY SRL
CUI: 36296188CAEN: 4611
Activ
TIMIŞ, Sat Dudeştii Vechi Com. Dudeştii Vechi2016-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.714 RON
Profit
167.251 RON
Angajati
0
IDEACOGNITSOL SRL
CUI: 36311148CAEN: 7021
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-07-13
fara e-Factura
FOTO LAU LL S.R.L.
CUI: 36224505CAEN: 7420
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2016-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.699 RON
Profit
5.107 RON
Angajati
1
CAR CLINIC TM SRL
CUI: 36385013CAEN: 9531
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.552.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CASA DECO LOGISTICS S.R.L.
CUI: 35388445CAEN: 4751
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.001.442 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AA-PROD SRL
CUI: 18822411CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Ghilad Com. Ghilad2006-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.059 RON
Profit
9.163 RON
Angajati
1
JETRIDE CARS S.R.L.
CUI: 43424310CAEN: 4939
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2020-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
253 RON
Profit
1.551 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.?

CUI-ul FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. este 36306184.

Unde este sediul FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.?

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc, Str. Aleea cu plopi nr. 18, 307221, Sat Chişoda Com. Giroc, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.?

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. in 2024?

In 2024, FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.122 RON.

Ce activitate are FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L.?

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. in 2024?

FĂBRICUŢA CU SOLUŢII S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 34.776 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.