Activ Plătitor TVA

BLUE LINE AGRO SRL

CUI: 36317620
CIF: RO36317620
Reg. Com.: J2016000606061
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:09

Despre BLUE LINE AGRO SRL

BLUE LINE AGRO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLUE LINE AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.660 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (11.272.382 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.660 RON
Venituri totale
6.670 RON
Cheltuieli totale
1.009.214 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
9.774.884 RON
Active circulante
129.214 RON
Stocuri
3.561 RON
Creanțe
92.296 RON
Casa & conturi bănci
33.357 RON
Capital propriu
-1.368.284 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, PRINCIPALA nr. 1A, 427206
Detalii adresaCAMERA 3
Telefon0741234933

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, PRINCIPALA nr. 1A, 427206
Cod poștal: 427206
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, PRINCIPALA nr. 1A, 427206
Detalii
CAMERA 3
Cod postal
427206
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.07.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.660 RON
Rezultat net
-1.002.544 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.660 RON 11.129 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.670 RON 11.129 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.009.214 RON 394.243 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.002.544 RON 383.114 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.002.544 RON 383.114 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.774.884 RON 7.937.923 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 129.214 RON 59.301 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.904.098 RON 7.997.224 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.561 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 92.296 RON 33.317 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.357 RON 25.984 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.272.382 RON 8.362.963 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.368.284 RON -365.739 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.904.098RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

113,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.904.098 RON
Datorii totale11.272.382 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-13,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.660 -40,2% față de anul precedent 6.670 1.009.214 0 0 1.002.544 1.002.544
2023 11.129 -44,8% față de anul precedent 11.129 394.243 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 383.114 383.114
2022 20.161 +73,7% față de anul precedent 20.161 3.026 17.135 +100,2% față de anul precedent 17.135 +100,2% față de anul precedent 0 0
2021 11.606 -29,5% față de anul precedent 11.606 3.046 8.560 -37,2% față de anul precedent 8.560 -37,2% față de anul precedent 0 0
2020 16.454 +7,0% față de anul precedent 16.454 2.826 13.628 13.628 0 0
2019 15.380 -8,8% față de anul precedent 15.380 28.365 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.985 12.985
2018 16.868 16.868 13.903 2.965 +4.682,3% față de anul precedent 2.920 +4.609,7% față de anul precedent 0 0
2017 0 7.989 7.927 62 62 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.774.884 129.214 9.904.098 3.561 92.296 33.357
2023 7.937.923 59.301 7.997.224 0 33.317 25.984
2022 31.766 48.868 80.634 0 2.674 46.194
2021 32.510 29.870 62.380 0 2.598 27.272
2020 33.254 20.685 53.939 0 2.541 18.144
2019 33.192 6.312 39.504 0 2.464 3.848
2018 22.441 15.575 38.016 0 22 15.553
2017 20.333 218 20.551 0 0 218

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.272.382 +34,8% față de anul precedent -1.368.284 Neraportat 0
2023 8.362.963 +13.120,2% față de anul precedent -365.739 Neraportat 0
2022 63.259 +28,6% față de anul precedent 17.375 Neraportat 0
2021 49.189 -0,2% față de anul precedent 13.191 Neraportat 0
2020 49.308 0,0% față de anul precedent 4.631 Neraportat 0
2019 49.308 +41,6% față de anul precedent -9.804 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 34.834 +71,7% față de anul precedent 3.182 Neraportat 2
2017 20.289 262 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OCOFELIA CARMEN NATHadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16347/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.660 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.660 RON -40.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.002.544 RON
Angajati
0
Datorii
11.272.382 RON +34.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.129 RON -44.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
383.114 RON
Angajati
0
Datorii
8.362.963 RON +13120.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 20.161 RON. Profit: 17.135 RON

Cifra de afaceri: 20.161 RON. Profit: 17.135 RON

Cifra de afaceri
20.161 RON +73.71% față de anul precedent
Profit net
17.135 RON +100.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
63.259 RON +28.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 11.606 RON. Profit: 8.560 RON

Cifra de afaceri: 11.606 RON. Profit: 8.560 RON

Cifra de afaceri
11.606 RON -29.46% față de anul precedent
Profit net
8.560 RON -37.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.189 RON -0.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 16.454 RON. Profit: 13.628 RON

Cifra de afaceri: 16.454 RON. Profit: 13.628 RON

Cifra de afaceri
16.454 RON +6.98% față de anul precedent
Profit net
13.628 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.308 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.380 RON -8.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.985 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
49.308 RON +41.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.868 RON. Profit: 2.920 RON

Cifra de afaceri: 16.868 RON. Profit: 2.920 RON

Cifra de afaceri
16.868 RON
Profit net
2.920 RON +4609.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
34.834 RON +71.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 62 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 62 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
62 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.289 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLUE LINE AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

BLUE LINE AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.042026Mentiune · Buletin 16347/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
BLUE LINE AGRO SRL
CUI
36317620
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.04.2026
Registrul Comerțului
J6/606/2016
EUID
ROONRC.J6/606/2016
Sediu
Jud. Bistriţa-Năsăud, Sat Rusu de Sus, Comuna Nuseni, PRINCIPALA, Nr. 1A, CAMERA 3
Județ
Bistriţa-Năsăud
Număr încheiere
350374
Data încheierii
29.04.2026
Număr dosar
1680529
Data dosarului
23.04.2026
Tribunal
Bistrita
Registrator
Raluca Adriana Dumitrescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1680529 din 23.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 16347/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Bistriţa-Năsăud

VICTORITA M SRL
CUI: 566140CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1993-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CMV IMOBIL BISTRIŢA S.R.L.
CUI: 49027912CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
3.681 RON
Angajati
0
LUMISMONY SRL
CUI: 15423360CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2003-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.550 RON
Profit
5.657 RON
Angajati
0
BULEVARD SRL
CUI: 564069CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1993-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.000 RON
Profit
4.124 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Bistriţa-Năsăud

TENC-ZEN TRUST SRL
CUI: 36148220CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2016-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.669 RON
Profit
9.133 RON
Angajati
1
DRACULA MOTORS S.R.L.
CUI: 36341297CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Unirea Mun. Bistriţa2016-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.220 RON
Profit
32.910 RON
Angajati
0
BLOOM RENT IMOBIL S.R.L.
CUI: 36148173CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.063.530 RON
Profit
486.354 RON
Angajati
2
RIVER BET ONLINE SRL
CUI: 36415033CAEN: 6820
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-08-11
fara e-Factura

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

FERODAV ART SRL
CUI: 36317582CAEN: 2511
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Dumitra Com. Dumitra2016-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.658 RON
Profit
2.315 RON
Angajati
1
ROSALY EXCONT S.R.L.
CUI: 36317639CAEN: 6920
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2016-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.410 RON
Profit
8.101 RON
Angajati
1
ASCONA CRIS SRL
CUI: 36301330CAEN: 1071
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-07-11
fara e-Factura
VENUS SPA SRL
CUI: 36331153CAEN: 9602
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Agrieş Com. Târlişua2016-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SERV-MA-CON SRL
CUI: 36074009CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Maieru Com. Maieru2016-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO DEN FOREST SRL
CUI: 36551051CAEN: 0220
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
IONEMAR STYLE S.R.L.
CUI: 32804704CAEN: 4771
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Cuşma Com. Livezile2014-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.074 RON
Profit
11.179 RON
Angajati
1
BURJAN CONTEXPERT-BN S.R.L.
CUI: 38625104CAEN: 6920
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Sărata Mun. Bistriţa2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.131 RON
Profit
110.263 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLUE LINE AGRO SRL?

CUI-ul BLUE LINE AGRO SRL este 36317620.

Unde este sediul BLUE LINE AGRO SRL?

BLUE LINE AGRO SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, PRINCIPALA nr. 1A, 427206, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata BLUE LINE AGRO SRL?

BLUE LINE AGRO SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLUE LINE AGRO SRL in 2024?

In 2024, BLUE LINE AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.660 RON.

Ce activitate are BLUE LINE AGRO SRL?

BLUE LINE AGRO SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat BLUE LINE AGRO SRL in 2024?

BLUE LINE AGRO SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.002.544 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.