Activ Plătitor TVAe‑Factură

HARA GOLD CATERING SRL

CUI: 36321850
CIF: RO36321850
Reg. Com.: J2016002702127
CAEN: 1085
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Fabricarea de mâncărururi preparate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:41

Despre HARA GOLD CATERING SRL

HARA GOLD CATERING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corneni Com. Aluniş, judetul CLUJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mâncărururi preparate" (cod CAEN 1085), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HARA GOLD CATERING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.059.286 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+71.8%). Profitul net inregistrat a fost de 29.920 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 18, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.059.286 RON
Venituri totale
2.075.565 RON
Cheltuieli totale
2.040.244 RON
Profit brut
35.321 RON
Profit net
29.920 RON
Marja profit net
1,45%
Active imobilizate
1.939.372 RON
Active circulante
639.538 RON
Stocuri
239.749 RON
Creanțe
343.359 RON
Casa & conturi bănci
56.430 RON
Capital propriu
218.084 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Corneni Com. Aluniş, CORNENI nr. 49, 407031
Telefon0743902597

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Corneni Com. Aluniş, CORNENI nr. 49, 407031
Cod poștal: 407031
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Corneni Com. Aluniş, CORNENI nr. 49, 407031
Cod postal
407031
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.059.286 RON
Rezultat net
29.920 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.059.286 RON 1.198.525 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.075.565 RON 1.220.630 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.040.244 RON 1.134.561 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 35.321 RON 86.069 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.920 RON 75.490 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.939.372 RON 1.998.763 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 639.538 RON 1.564.748 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.578.910 RON 3.563.511 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 239.749 RON 49.939 RON
CreanțeSume de încasat 343.359 RON 1.408.633 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.430 RON 106.176 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.598.672 RON 2.393.351 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 218.084 RON 188.164 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 18 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.578.910RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.578.910 RON
Datorii totale1.598.672 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,2 %Profit net / active totale
ROE
13,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
8,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.059.286 +71,8% față de anul precedent 2.075.565 2.040.244 35.321 -59,0% față de anul precedent 29.920 -60,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.198.525 +31,1% față de anul precedent 1.220.630 1.134.561 86.069 +64,8% față de anul precedent 75.490 +62,6% față de anul precedent 0 0
2022 914.536 +33,4% față de anul precedent 941.317 889.081 52.236 -60,9% față de anul precedent 46.435 -63,7% față de anul precedent 0 0
2021 685.366 +122,7% față de anul precedent 714.538 580.994 133.544 127.917 0 0
2020 307.821 -47,5% față de anul precedent 342.408 406.980 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 64.572 67.464
2019 586.024 +33,2% față de anul precedent 615.731 536.508 79.223 74.535 0 0
2018 440.051 -3,9% față de anul precedent 469.746 486.922 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.176 20.776
2017 458.089 467.554 413.531 54.023 49.442 0 0
2016 0 6 15.836 0 0 15.830 15.830

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.939.372 639.538 2.578.910 239.749 343.359 56.430
2023 1.998.763 1.564.748 3.563.511 49.939 1.408.633 106.176
2022 38.411 226.593 265.004 48.995 155.149 22.449
2021 4.598 228.237 232.835 77.699 49.656 100.882
2020 42.592 70.366 112.958 6.377 32.951 31.038
2019 93.249 131.201 224.450 1.124 101.727 28.350
2018 143.907 83.991 227.898 31.047 15.000 37.944
2017 161.281 166.018 327.299 14.704 119.180 32.134
2016 7.954 64.902 72.856 0 60.457 4.445

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.598.672 -33,2% față de anul precedent 218.084 Neraportat 18 +38,5% față de anul precedent
2023 2.393.351 +2.448,7% față de anul precedent 188.164 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2022 93.906 +59,9% față de anul precedent 115.458 Neraportat 15
2021 58.734 -19,1% față de anul precedent 148.023 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 72.582 -16,5% față de anul precedent 20.106 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2019 86.919 -35,7% față de anul precedent 87.570 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2018 135.210 -26,6% față de anul precedent 13.036 Neraportat 15 +36,4% față de anul precedent
2017 184.143 +108,1% față de anul precedent 33.812 Neraportat 11 +450,0% față de anul precedent
2016 88.486 -15.630 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

43din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IBIOANA BIANCA ŞTIRadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7950/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.059.286 RON. Profit: 29.920 RON

Cifra de afaceri: 2.059.286 RON. Profit: 29.920 RON

Cifra de afaceri
2.059.286 RON +71.82% față de anul precedent
Profit net
29.920 RON -60.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +38.46% față de anul precedent
Datorii
1.598.672 RON -33.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.198.525 RON. Profit: 75.490 RON

Cifra de afaceri: 1.198.525 RON. Profit: 75.490 RON

Cifra de afaceri
1.198.525 RON +31.05% față de anul precedent
Profit net
75.490 RON +62.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
2.393.351 RON +2448.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 914.536 RON. Profit: 46.435 RON

Cifra de afaceri: 914.536 RON. Profit: 46.435 RON

Cifra de afaceri
914.536 RON +33.44% față de anul precedent
Profit net
46.435 RON -63.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
93.906 RON +59.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 685.366 RON. Profit: 127.917 RON

Cifra de afaceri: 685.366 RON. Profit: 127.917 RON

Cifra de afaceri
685.366 RON +122.65% față de anul precedent
Profit net
127.917 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
58.734 RON -19.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 307.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 307.821 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
307.821 RON -47.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.464 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
72.582 RON -16.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 586.024 RON. Profit: 74.535 RON

Cifra de afaceri: 586.024 RON. Profit: 74.535 RON

Cifra de afaceri
586.024 RON +33.17% față de anul precedent
Profit net
74.535 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
86.919 RON -35.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 440.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 440.051 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
440.051 RON -3.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.776 RON
Angajati
15 +36.36% față de anul precedent
Datorii
135.210 RON -26.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 458.089 RON. Profit: 49.442 RON

Cifra de afaceri: 458.089 RON. Profit: 49.442 RON

Cifra de afaceri
458.089 RON
Profit net
49.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +450% față de anul precedent
Datorii
184.143 RON +108.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.830 RON
Angajati
2
Datorii
88.486 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHARA GOLD CATERING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Sat Corneni Com. Aluniş (CLUJ)

HARA GOLD CATERING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Sat Corneni Com. Aluniş (CLUJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.022026Mentiune · Buletin 7950/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
HARA GOLD CATERING SRL
CUI
36321850
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.02.2026
Registrul Comerțului
J12/2702/2016
EUID
ROONRC.J12/2702/2016
Sediu
Jud. Cluj, Sat Corneni, Comuna Aluniş, Nr. 49
Județ
Cluj
Număr încheiere
169752
Data încheierii
27.02.2026
Număr dosar
822050
Data dosarului
23.02.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Alicia Valeria Oltean

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 822050 din 23.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 7950/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1085, Cluj

ZNOB PIZZA S.R.L.
CUI: 40203128CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.142.629 RON
Profit
1.087 RON
Angajati
6
HOMI MARCOS 96 S.R.L.
CUI: 39848830CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.752.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FEL BUN PROD SRL
CUI: 37287900CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.384.369 RON
Profit
395.574 RON
Angajati
9
ELEONOR IMPEX SRL
CUI: 4930995CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Sus Com. Jucu1993-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.345.251 RON
Profit
25.956 RON
Angajati
5
DAR DHC PROD SRL
CUI: 36368268CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1085, Cluj

GOLD PERSPECTIVE S.R.L.
CUI: 34441370CAEN: 1085
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.795 RON
Profit
27.053 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

TTR INSTINEX SRL
CUI: 36321834CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Sat Guga Com. Căşeiu2016-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
931.384 RON
Profit
224.857 RON
Angajati
7
CATERING MIHAELA & CO SRL
CUI: 36321923CAEN: 5621
Activ
CLUJ, Sat Călăraşi-Gara Com. Călăraşi2016-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.707 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CROSSWORLDS SRL
CUI: 36315654CAEN: 7430
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-14
fara e-Factura
CANESTMED S.R.L.
CUI: 36325348CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2016-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.131 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEW COFFEE BRAND S.R.L.
CUI: 36373957CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.713.536 RON
Profit
260.338 RON
Angajati
0
GEO SPEED LOGISTIC SRL
CUI: 35738915CAEN: 5226
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.260.368 RON
Profit
709.502 RON
Angajati
3
CSI VENDOR SRL
CUI: 36855301CAEN: 4618
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.496 RON
Profit
49.158 RON
Angajati
1
SANTA SPEEDY SRL
CUI: 27703932CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CODE SAIL IT S.R.L.
CUI: 41408920CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
593.756 RON
Profit
492.202 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HARA GOLD CATERING SRL?

CUI-ul HARA GOLD CATERING SRL este 36321850.

Unde este sediul HARA GOLD CATERING SRL?

HARA GOLD CATERING SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Corneni Com. Aluniş, CORNENI nr. 49, 407031, Sat Corneni Com. Aluniş, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata HARA GOLD CATERING SRL?

HARA GOLD CATERING SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HARA GOLD CATERING SRL in 2024?

In 2024, HARA GOLD CATERING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.059.286 RON.

Cati angajati are HARA GOLD CATERING SRL?

HARA GOLD CATERING SRL a raportat un numar mediu de 18 salariati in 2024.

Ce activitate are HARA GOLD CATERING SRL?

HARA GOLD CATERING SRL are codul CAEN principal 1085 (Fabricarea de mâncărururi preparate).

Ce profit a inregistrat HARA GOLD CATERING SRL in 2024?

HARA GOLD CATERING SRL a inregistrat un profit net de 29.920 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.