Activ Plătitor TVA

LOGISTICA RENTALS SRL

CUI: 36395734
CIF: RO36395734
Reg. Com.: J2016010472401
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 august 2016 · 10 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:36

Despre LOGISTICA RENTALS SRL

LOGISTICA RENTALS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LOGISTICA RENTALS SRL a raportat o cifra de afaceri de 609.880 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 500 RON in 2016 la 609.880 RON in 2024. Datoriile raportate (618.505 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
609.880 RON
Venituri totale
610.250 RON
Cheltuieli totale
657.475 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.095.076 RON
Active circulante
79.656 RON
Stocuri
10.304 RON
Creanțe
50.170 RON
Casa & conturi bănci
19.182 RON
Capital propriu
567.439 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Bucur nr. 4-6, 40292
Telefon0213351591

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Bucur nr. 4-6, 40292
Cod poștal: 40292
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Bucur nr. 4-6, 40292
Cod postal
40292
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 30.08.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
609.880 RON
Rezultat net
-48.628 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 609.880 RON 409.872 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 610.250 RON 607.183 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 657.475 RON 487.836 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 119.347 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 114.725 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 47.225 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 48.628 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.095.076 RON 1.192.666 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 79.656 RON 95.289 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.174.732 RON 1.287.955 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.304 RON 10.304 RON
CreanțeSume de încasat 50.170 RON 25.938 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.182 RON 59.047 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 618.505 RON 678.076 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 567.439 RON 615.927 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.174.732RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.174.732 RON
Datorii totale618.505 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 609.880 +48,8% față de anul precedent 610.250 657.475 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 47.225 48.628
2023 409.872 +4,7% față de anul precedent 607.183 487.836 119.347 -12,0% față de anul precedent 114.725 -12,2% față de anul precedent 0 0
2022 391.505 +11,0% față de anul precedent 554.323 418.727 135.596 +522,2% față de anul precedent 130.612 +600,2% față de anul precedent 0 0
2021 352.663 +8,1% față de anul precedent 352.663 330.870 21.793 -65,6% față de anul precedent 18.654 -69,1% față de anul precedent 0 0
2020 326.348 +8,9% față de anul precedent 326.348 262.938 63.410 -57,5% față de anul precedent 60.317 -58,8% față de anul precedent 0 0
2019 299.687 +8,4% față de anul precedent 299.768 150.502 149.266 +28,8% față de anul precedent 146.268 +36,0% față de anul precedent 0 0
2018 276.410 +171,6% față de anul precedent 276.482 160.627 115.855 +180,0% față de anul precedent 107.560 +180,7% față de anul precedent 0 0
2017 101.784 +20.256,8% față de anul precedent 101.803 60.429 41.374 38.320 0 0
2016 500 500 1.289 0 0 789 789

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.095.076 79.656 1.174.732 10.304 50.170 19.182
2023 1.192.666 95.289 1.287.955 10.304 25.938 59.047
2022 1.066.388 119.782 1.186.170 10.304 53.740 55.738
2021 1.211.659 84.171 1.295.830 10.304 16.352 57.515
2020 1.066.623 202.626 1.269.249 0 35.600 167.026
2019 889.389 126.591 1.015.980 0 68.319 58.272
2018 932.576 105.169 1.037.745 198 0 104.971
2017 976.113 34.361 1.010.474 0 0 34.361
2016 702 675 1.377 0 500 175

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 618.505 -8,8% față de anul precedent 567.439 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 678.076 -1,0% față de anul precedent 615.927 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 684.968 -26,0% față de anul precedent 501.202 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 925.239 +0,9% față de anul precedent 370.591 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 917.312 +26,6% față de anul precedent 351.937 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 724.360 -18,8% față de anul precedent 291.620 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 892.393 -8,3% față de anul precedent 145.352 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 972.683 +49.375,2% față de anul precedent 37.791 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.966 -589 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

56din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 609.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 609.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
609.880 RON +48.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
48.628 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
618.505 RON -8.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 409.872 RON. Profit: 114.725 RON

Cifra de afaceri: 409.872 RON. Profit: 114.725 RON

Cifra de afaceri
409.872 RON +4.69% față de anul precedent
Profit net
114.725 RON -12.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
678.076 RON -1.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 391.505 RON. Profit: 130.612 RON

Cifra de afaceri: 391.505 RON. Profit: 130.612 RON

Cifra de afaceri
391.505 RON +11.01% față de anul precedent
Profit net
130.612 RON +600.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
684.968 RON -25.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 352.663 RON. Profit: 18.654 RON

Cifra de afaceri: 352.663 RON. Profit: 18.654 RON

Cifra de afaceri
352.663 RON +8.06% față de anul precedent
Profit net
18.654 RON -69.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
925.239 RON +0.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 326.348 RON. Profit: 60.317 RON

Cifra de afaceri: 326.348 RON. Profit: 60.317 RON

Cifra de afaceri
326.348 RON +8.9% față de anul precedent
Profit net
60.317 RON -58.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
917.312 RON +26.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 299.687 RON. Profit: 146.268 RON

Cifra de afaceri: 299.687 RON. Profit: 146.268 RON

Cifra de afaceri
299.687 RON +8.42% față de anul precedent
Profit net
146.268 RON +35.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
724.360 RON -18.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 276.410 RON. Profit: 107.560 RON

Cifra de afaceri: 276.410 RON. Profit: 107.560 RON

Cifra de afaceri
276.410 RON +171.57% față de anul precedent
Profit net
107.560 RON +180.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
892.393 RON -8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 101.784 RON. Profit: 38.320 RON

Cifra de afaceri: 101.784 RON. Profit: 38.320 RON

Cifra de afaceri
101.784 RON +20256.8% față de anul precedent
Profit net
38.320 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
972.683 RON +49375.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
500 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
789 RON
Angajati
1
Datorii
1.966 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLOGISTICA RENTALS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LOGISTICA RENTALS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

DUNIC AMBIENT CONSTRUCT SRL
CUI: 38346193CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
610.921 RON
Profit
351.080 RON
Angajati
1
S.G.E. CONSTRUCT PROIECT S.R.L.
CUI: 39091462CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
607.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARC DESIGN RESIDENCE S.R.L.
CUI: 38545641CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.605 RON
Profit
309.942 RON
Angajati
1
FUTURE ZATA EVOLUTION S.R.L.
CUI: 43461741CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
605.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARDIO DARDARI S.R.L.
CUI: 40361314CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.634 RON
Profit
271.411 RON
Angajati
1
BETTER CITY DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 31897039CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.836 RON
Profit
493.948 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

MENUETULUI OFFICES S.R.L.
CUI: 36389759CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.542.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
MO BUSINESS-CA S.R.L.
CUI: 36401925CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.596.717 RON
Profit
15.526 RON
Angajati
1
DVD RESIDENTIAL IMOBILIARE SRL
CUI: 36385633CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.365.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPECTRUM IMOB INVEST SRL
CUI: 36492869CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.336.594 RON
Profit
3.003.332 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MEDIA TV ORIZONT REALITATEA SRL
CUI: 36395718CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WEIGEL SOFTWARE SRL
CUI: 36395750CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.125 RON
Profit
352.010 RON
Angajati
1
THE ARCH DEPARTMENT SRL
CUI: 36394011CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.200 RON
Profit
17.257 RON
Angajati
0
QUANTON ESTATE S.R.L.
CUI: 36398862CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YIN YANG MEDICAL SRL
CUI: 36374804CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.910 RON
Profit
323.846 RON
Angajati
2
RE-BALANCED WELLNESS SRL
CUI: 36418510CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OLEA DACICA SRL
CUI: 36170740CAEN: 0240
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.044 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MOUSE INSTAL SRL
CUI: 38311098CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.020 RON
Profit
4.259 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LOGISTICA RENTALS SRL?

CUI-ul LOGISTICA RENTALS SRL este 36395734.

Unde este sediul LOGISTICA RENTALS SRL?

LOGISTICA RENTALS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Bucur nr. 4-6, 40292, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LOGISTICA RENTALS SRL?

LOGISTICA RENTALS SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LOGISTICA RENTALS SRL in 2024?

In 2024, LOGISTICA RENTALS SRL a raportat o cifra de afaceri de 609.880 RON.

Cati angajati are LOGISTICA RENTALS SRL?

LOGISTICA RENTALS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LOGISTICA RENTALS SRL?

LOGISTICA RENTALS SRL are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat LOGISTICA RENTALS SRL in 2024?

LOGISTICA RENTALS SRL a inregistrat o pierdere neta de 48.628 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.