Activ e‑Factură

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL

CUI: 36417387
CIF: 36417387
Reg. Com.: J27/727/2016
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 august 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:02

Despre CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.988.108 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.5%). Profitul net inregistrat a fost de 502.320 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 81.446 RON in 2016 la 1.988.108 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.988.108 RON
Venituri totale
2.041.707 RON
Cheltuieli totale
1.520.145 RON
Profit brut
521.562 RON
Profit net
502.320 RON
Marja profit net
25,27%
Active imobilizate
506.635 RON
Active circulante
105.972 RON
Stocuri
4.618 RON
Creanțe
9.942 RON
Casa & conturi bănci
91.412 RON
Capital propriu
424.173 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Pţa. 22 Decembrie nr. 7, 610007
Telefon0747016162

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Pţa. 22 Decembrie nr. 7, 610007
Cod poștal: 610007
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Pţa. 22 Decembrie nr. 7, 610007
Cod postal
610007
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 29.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Stare inactivitate

Data inactivare
16 ianuarie 2018
Data reactivare
5 noiembrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.988.108 RON
Rezultat net
502.320 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.988.108 RON 2.195.907 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.041.707 RON 2.224.647 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.520.145 RON 810.605 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 521.562 RON 1.414.042 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 502.320 RON 1.394.753 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 506.635 RON 334.694 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 105.972 RON 1.530.573 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 612.607 RON 1.865.267 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.618 RON 292.766 RON
CreanțeSume de încasat 9.942 RON 1.018.268 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.412 RON 219.539 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.748 RON 470.274 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 424.173 RON 1.394.993 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active612.607RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale612.607 RON
Datorii totale19.748 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
82,0 %Profit net / active totale
ROE
118,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.988.108 -9,5% față de anul precedent 2.041.707 1.520.145 521.562 -63,1% față de anul precedent 502.320 -64,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.195.907 +51,2% față de anul precedent 2.224.647 810.605 1.414.042 +16,0% față de anul precedent 1.394.753 +15,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.452.145 +75,4% față de anul precedent 1.486.054 266.917 1.219.137 +106,7% față de anul precedent 1.207.708 +106,5% față de anul precedent 0 0
2021 827.972 +1.492,3% față de anul precedent 866.009 276.251 589.758 +1.188,8% față de anul precedent 584.870 +1.192,8% față de anul precedent 0 0
2020 52.000 52.000 6.238 45.762 45.242 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2017 166.947 +105,0% față de anul precedent 166.947 157.222 9.725 +223,2% față de anul precedent 8.021 +265,6% față de anul precedent 0 0
2016 81.446 81.446 78.437 3.009 2.194 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 506.635 105.972 612.607 4.618 9.942 91.412
2023 334.694 1.530.573 1.865.267 292.766 1.018.268 219.539
2022 87.385 1.267.737 1.355.122 123.875 454.126 689.736
2021 0 712.525 712.525 5.485 0 707.040
2020 0 56.043 56.043 0 52.000 4.043
2019 0 0 0 0 0 0
2018 0 14.931 14.931 0 0 14.931
2017 0 14.931 14.931 0 0 14.931
2016 0 41.033 41.033 35.479 0 5.554

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.748 -95,8% față de anul precedent 424.173 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2023 470.274 +219,5% față de anul precedent 1.394.993 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2022 147.174 +98,4% față de anul precedent 1.207.948 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 74.192 +2.775,7% față de anul precedent 638.333 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2020 2.580 53.463 Neraportat 1
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2018 6.710 0,0% față de anul precedent 8.221 Neraportat 0
2017 6.710 -82,6% față de anul precedent 8.221 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 38.639 2.394 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GMGHEORGHE MĂRIUŢAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37378/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.988.108 RON. Profit: 502.320 RON

Cifra de afaceri: 1.988.108 RON. Profit: 502.320 RON

Cifra de afaceri
1.988.108 RON -9.46% față de anul precedent
Profit net
502.320 RON -63.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
19.748 RON -95.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.195.907 RON. Profit: 1.394.753 RON

Cifra de afaceri: 2.195.907 RON. Profit: 1.394.753 RON

Cifra de afaceri
2.195.907 RON +51.22% față de anul precedent
Profit net
1.394.753 RON +15.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
470.274 RON +219.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.452.145 RON. Profit: 1.207.708 RON

Cifra de afaceri: 1.452.145 RON. Profit: 1.207.708 RON

Cifra de afaceri
1.452.145 RON +75.39% față de anul precedent
Profit net
1.207.708 RON +106.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
147.174 RON +98.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 827.972 RON. Profit: 584.870 RON

Cifra de afaceri: 827.972 RON. Profit: 584.870 RON

Cifra de afaceri
827.972 RON +1492.25% față de anul precedent
Profit net
584.870 RON +1192.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
74.192 RON +2775.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 52.000 RON. Profit: 45.242 RON

Cifra de afaceri: 52.000 RON. Profit: 45.242 RON

Cifra de afaceri
52.000 RON
Profit net
45.242 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.580 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.710 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 166.947 RON. Profit: 8.021 RON

Cifra de afaceri: 166.947 RON. Profit: 8.021 RON

Cifra de afaceri
166.947 RON +104.98% față de anul precedent
Profit net
8.021 RON +265.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
6.710 RON -82.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 81.446 RON. Profit: 2.194 RON

Cifra de afaceri: 81.446 RON. Profit: 2.194 RON

Cifra de afaceri
81.446 RON
Profit net
2.194 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
38.639 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLINICA DR. MĂRIUŢA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.102026Mentiune · Buletin 37378/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 03 din data: 28.08.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL
CUI
36417387
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.10.2026
Registrul Comerțului
J27/727/2016
EUID
ROONRC.J27/727/2016
Sediu
Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, Piaţa 22 DECEMBRIE, Nr. 7, Bl. 7, Scara A, Ap. 7O
Județ
Neamţ
Număr încheiere
797198
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
3430799
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Vezi Buletinul ONRC nr. 37378/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Neamţ

CLINICA DARIASMILE S.R.L.
CUI: 46679768CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.045.958 RON
Profit
1.057.391 RON
Angajati
3
SEPADENT SRL
CUI: 19164713CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.957.498 RON
Profit
525.258 RON
Angajati
8
ZLAVOGDENT S.R.L.
CUI: 40855709CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.875.850 RON
Profit
860.212 RON
Angajati
3
MITA DENT S.R.L.
CUI: 26576580CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2010-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.019.289 RON
Profit
531.335 RON
Angajati
11
IULIA DENT SRL
CUI: 16062166CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.297.687 RON
Profit
503.329 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Neamţ

ENDOVIT SRL
CUI: 36220074CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.208 RON
Profit
126.525 RON
Angajati
1
IMPLANTOLOGIKS A.T. SRL
CUI: 36429721CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.689 RON
Profit
215.032 RON
Angajati
1
CRISDENT CLINIC SRL
CUI: 35988563CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.094.040 RON
Profit
1.991.895 RON
Angajati
12
AMBASADOR DENT S.R.L.
CUI: 36479665CAEN: 8623
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
814.950 RON
Profit
7.601 RON
Angajati
2

Alte firme din Neamţ

AERIAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 36412800CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2016-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
K NEAMŢ MEDIA SRL
CUI: 36417395CAEN: 7312
Activ
NEAMŢ, Sat Dobreni Com. Dobreni2016-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.519 RON
Profit
90.532 RON
Angajati
1
AFED PROIECT SRL
CUI: 36394712CAEN: 7020
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.876 RON
Profit
10.579 RON
Angajati
0
XRAY DENTAL EXPERT SRL
CUI: 36440363CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2016-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.210.915 RON
Profit
1.373.142 RON
Angajati
8
EUROFIDEX CAPITAL SRL
CUI: 36143281CAEN: 4110
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
961.210 RON
Profit
55.522 RON
Angajati
1
ATELIER KIKU S.R.L.
CUI: 36658555CAEN: 9003
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.234 RON
Profit
3.395 RON
Angajati
0
KESSELRING SRL
CUI: 32477556CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Roznov Orş. Roznov2013-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.533.357 RON
Profit
404.822 RON
Angajati
33
TRANS RAPID LEBADA S.R.L.
CUI: 39142701CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2018-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.413 RON
Profit
76.888 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL?

CUI-ul CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL este 36417387.

Unde este sediul CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL?

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Pţa. 22 Decembrie nr. 7, 610007, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL?

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL in 2024?

In 2024, CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.988.108 RON.

Cati angajati are CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL?

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL?

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL in 2024?

CLINICA DR. MĂRIUŢA SRL a inregistrat un profit net de 502.320 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.