Activ e‑Factură

CONTA RINELI SRL

CUI: 36464990
CIF: 36464990
Reg. Com.: J02/1072/2016
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 august 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:02

Despre CONTA RINELI SRL

CONTA RINELI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONTA RINELI SRL a raportat o cifra de afaceri de 150.956 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.883 RON in 2016 la 150.956 RON in 2024. Datoriile raportate (292.870 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
150.956 RON
Venituri totale
150.956 RON
Cheltuieli totale
218.936 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
202.663 RON
Active circulante
23.802 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.968 RON
Casa & conturi bănci
14.834 RON
Capital propriu
-66.405 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Abatorului nr. 33, 310039

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Abatorului nr. 33, 310039
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Bld. Decebal nr. 2
Detalii
BIROU 105
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
150.956 RON
Rezultat net
-69.427 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 150.956 RON 158.236 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 150.956 RON 158.236 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 218.936 RON 106.113 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 52.123 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 50.747 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 67.980 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 69.427 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 202.663 RON 6.271 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.802 RON 148.583 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 226.465 RON 154.854 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.968 RON 119.130 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.834 RON 29.453 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 292.870 RON 97.279 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -66.405 RON 57.575 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active226.465RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

129,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale226.465 RON
Datorii totale292.870 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-29,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 150.956 -4,6% față de anul precedent 150.956 218.936 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 67.980 69.427
2023 158.236 -40,4% față de anul precedent 158.236 106.113 52.123 -65,0% față de anul precedent 50.747 -65,3% față de anul precedent 0 0
2022 265.460 +10,0% față de anul precedent 265.460 116.394 149.066 -4,8% față de anul precedent 146.412 -5,0% față de anul precedent 0 0
2021 241.333 -11,2% față de anul precedent 248.285 91.756 156.529 +36,3% față de anul precedent 154.116 +37,4% față de anul precedent 0 0
2020 271.697 -3,8% față de anul precedent 271.697 156.844 114.853 +266,0% față de anul precedent 112.136 +288,8% față de anul precedent 0 0
2019 282.486 +234,7% față de anul precedent 282.486 251.107 31.379 28.841 0 0
2018 84.408 +27,6% față de anul precedent 84.408 143.547 0 0 59.139 59.989
2017 66.161 +644,8% față de anul precedent 67.383 135.348 0 0 67.965 68.599
2016 8.883 8.883 16.899 0 0 8.016 8.140

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 202.663 23.802 226.465 0 8.968 14.834
2023 6.271 148.583 154.854 0 119.130 29.453
2022 -600 228.065 227.465 0 69.272 158.793
2021 4.996 180.559 185.555 0 15.525 165.034
2020 1 128.372 128.373 0 51.805 76.567
2019 1.792 29.620 31.412 0 27.295 2.325
2018 4.754 7.417 12.171 3.263 3.461 693
2017 2.400 11.401 13.801 1.232 7.961 2.208
2016 288 275 563 208 0 67

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 292.870 +201,1% față de anul precedent -66.405 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 97.279 +24,5% față de anul precedent 57.575 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 78.137 +48,4% față de anul precedent 149.328 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 52.639 -57,3% față de anul precedent 132.916 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 123.324 -10,8% față de anul precedent 5.049 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2019 138.299 -6,5% față de anul precedent -106.887 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2018 147.899 +65,2% față de anul precedent -135.728 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2017 89.540 +1.062,4% față de anul precedent -75.739 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 7.703 -7.140 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 150.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 150.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
150.956 RON -4.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.427 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
292.870 RON +201.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 158.236 RON. Profit: 50.747 RON

Cifra de afaceri: 158.236 RON. Profit: 50.747 RON

Cifra de afaceri
158.236 RON -40.39% față de anul precedent
Profit net
50.747 RON -65.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
97.279 RON +24.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 265.460 RON. Profit: 146.412 RON

Cifra de afaceri: 265.460 RON. Profit: 146.412 RON

Cifra de afaceri
265.460 RON +10% față de anul precedent
Profit net
146.412 RON -5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
78.137 RON +48.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 241.333 RON. Profit: 154.116 RON

Cifra de afaceri: 241.333 RON. Profit: 154.116 RON

Cifra de afaceri
241.333 RON -11.18% față de anul precedent
Profit net
154.116 RON +37.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
52.639 RON -57.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 271.697 RON. Profit: 112.136 RON

Cifra de afaceri: 271.697 RON. Profit: 112.136 RON

Cifra de afaceri
271.697 RON -3.82% față de anul precedent
Profit net
112.136 RON +288.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
123.324 RON -10.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 282.486 RON. Profit: 28.841 RON

Cifra de afaceri: 282.486 RON. Profit: 28.841 RON

Cifra de afaceri
282.486 RON +234.67% față de anul precedent
Profit net
28.841 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
138.299 RON -6.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 84.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.408 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.408 RON +27.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
59.989 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
147.899 RON +65.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 66.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.161 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.161 RON +644.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
68.599 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
89.540 RON +1062.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 8.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.883 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.140 RON
Angajati
2
Datorii
7.703 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONTA RINELI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Arad (ARAD)

CONTA RINELI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Arad (ARAD)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Arad

ACCOUNT TIME EXPERT M&C SRL
CUI: 29489941CAEN: 6920
Activ
ARAD, Mun. Arad2011-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.300 RON
Profit
21.034 RON
Angajati
0
ERICSIM MOG CONTAB S.R.L.
CUI: 38769835CAEN: 6920
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.150 RON
Profit
69.297 RON
Angajati
1
LEADER CONSULTING SRL
CUI: 18508460CAEN: 6920
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2006-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.500 RON
Profit
12.175 RON
Angajati
1
BBC AUDIT SI ASOCIATII SRL
CUI: 27754383CAEN: 6920
Activ
ARAD, Mun. Arad2010-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.898 RON
Profit
112.574 RON
Angajati
1
AMM TAX & CONSULTING SRL
CUI: 32233470CAEN: 6920
Activ
ARAD, Mun. Arad2013-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.150 RON
Profit
80.004 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Arad

TOLAN MARIA CONTABIL SRL
CUI: 36390230CAEN: 6920
Activ
ARAD, Sat Bârzava Com. Bârzava2016-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.100 RON
Profit
168.049 RON
Angajati
1
CGI CONSULTING S.R.L.
CUI: 36296919CAEN: 6920
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.060 RON
Profit
818 RON
Angajati
0

Alte firme din Arad

DOMINIC LOGISTIC LINE SRL
CUI: 36460654CAEN: 4941
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.528.811 RON
Profit
396.516 RON
Angajati
12
CINE-CITTA RISTORANTE SRL
CUI: 36449940CAEN: 5610
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.726.040 RON
Profit
100.084 RON
Angajati
8
BLUM & ALMA SRL
CUI: 36281640CAEN: 4711
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.731 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INSTAL PÂRV CONS 2017 SRL
CUI: 38031918CAEN: 4321
Activ
ARAD, Sat Cermei Com. Cermei2017-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
OVER DYNASTIA S.R.L.
CUI: 51047512CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2024-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONTA RINELI SRL?

CUI-ul CONTA RINELI SRL este 36464990.

Unde este sediul CONTA RINELI SRL?

CONTA RINELI SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Abatorului nr. 33, 310039, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata CONTA RINELI SRL?

CONTA RINELI SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONTA RINELI SRL in 2024?

In 2024, CONTA RINELI SRL a raportat o cifra de afaceri de 150.956 RON.

Cati angajati are CONTA RINELI SRL?

CONTA RINELI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CONTA RINELI SRL?

CONTA RINELI SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat CONTA RINELI SRL in 2024?

CONTA RINELI SRL a inregistrat o pierdere neta de 69.427 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.