Activ

RAFAELZEN SRL

CUI: 36476006
CIF: 36476006
Reg. Com.: J22/1948/2016
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 august 2016 · 10 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:01

Despre RAFAELZEN SRL

RAFAELZEN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RAFAELZEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
14.862 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
3.222 RON
Active circulante
26.698 RON
Stocuri
18.148 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.550 RON
Capital propriu
-19.079 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Tudor Nicolae nr. 31, 707317

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Tudor Nicolae nr. 31, 707317
Cod poștal: 707317
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Tudor Nicolae nr. 31, 707317
Cod postal
707317
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-14.862 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.862 RON 3.985 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.862 RON 3.985 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.862 RON 3.985 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.222 RON 4.470 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.698 RON 26.698 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 29.920 RON 31.168 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.148 RON 18.148 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.550 RON 8.550 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.999 RON 35.384 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -19.079 RON -4.216 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active29.920RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

163,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale29.920 RON
Datorii totale48.999 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-63,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 14.862 0 0 14.862 14.862
2023 0 0 3.985 0 0 3.985 3.985

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.222 26.698 29.920 18.148 0 8.550
2023 4.470 26.698 31.168 18.148 0 8.550

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.999 +38,5% față de anul precedent -19.079 Neraportat 0
2023 35.384 -4.216 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.862 RON
Angajati
0
Datorii
48.999 RON +38.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.985 RON
Angajati
0
Datorii
35.384 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRAFAELZEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

RAFAELZEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Iaşi

TRAIN S GARDEN SRL
CUI: 36457683CAEN: 5610
Activ
IAŞI, Sat Moţca Com. Moţca2016-08-25
fara e-Factura
TAJO SRL
CUI: 36579451CAEN: 5610
Activ
IAŞI, Sat Ţuţora Com. Ţuţora2016-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.177 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SIBOAL SRL
CUI: 36078620CAEN: 5610
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-05-13
fara e-Factura

Alte firme din Iaşi

THEO CRISTIAN CONSULTING SRL
CUI: 36472306CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.064.490 RON
Profit
39.798 RON
Angajati
5
LZR INVEST SRL
CUI: 36476030CAEN: 6499
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.691 RON
Profit
24.062 RON
Angajati
0
ELISALI DOC SRL
CUI: 36467474CAEN: 8219
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-08-29
fara e-Factura
ALESIS INTERCAR SRL
CUI: 36490469CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.975 RON
Profit
10.831 RON
Angajati
0
AEROBIC FITNESS ACADEMY SRL
CUI: 36359804CAEN: 8559
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.750 RON
Profit
2.069 RON
Angajati
0
RALUDENT STOMATOLOGIE SRL
CUI: 36579559CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.971 RON
Profit
109.731 RON
Angajati
1
CONTA EXPERT LS SRL
CUI: 35306402CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2015-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.829 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SANODIGEST SRL
CUI: 37542159CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.532 RON
Profit
63.584 RON
Angajati
2
ROM UNIVERSAL SRL
CUI: 10513895CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Sineşti Com. Sineşti1998-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.992 RON
Profit
236.314 RON
Angajati
1
SELFWASH LEO S.R.L.
CUI: 45272048CAEN: 4520
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.062 RON
Profit
33.817 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RAFAELZEN SRL?

CUI-ul RAFAELZEN SRL este 36476006.

Unde este sediul RAFAELZEN SRL?

RAFAELZEN SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Tudor Nicolae nr. 31, 707317, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata RAFAELZEN SRL?

RAFAELZEN SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RAFAELZEN SRL in 2024?

In 2024, RAFAELZEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are RAFAELZEN SRL?

RAFAELZEN SRL are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat RAFAELZEN SRL in 2024?

RAFAELZEN SRL a inregistrat o pierdere neta de 14.862 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.