Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 17:37
Despre BEBE TOYS STORE SRL
BEBE TOYS STORE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BEBE TOYS STORE SRL a raportat o cifra de afaceri de 628.376 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 159.472 RON in 2016 la 628.376 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 628.376 RON
- Venituri totale
- 628.439 RON
- Cheltuieli totale
- 658.777 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 196.149 RON
- Stocuri
- 2.327 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 53.822 RON
- Capital propriu
- 188.021 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Victoriei nr. 12, 77086
- Detalii
- tarla 25, parcela 92/1/14, Lot 1, camera 1
- Cod postal
- 77086
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 31.08.2016
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 628.376 RON
- Rezultat net
- -45.022 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 628.376 RON | 791.869 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 628.439 RON | 791.869 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 658.777 RON | 899.184 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 30.338 RON | 107.315 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 45.022 RON | 113.334 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 196.149 RON | 249.699 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 196.149 RON | 249.699 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.327 RON | 2.327 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 91.516 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 53.822 RON | 155.856 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 8.128 RON | 16.656 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 188.021 RON | 233.043 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 24,13 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 95,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 628.376 -20,7% față de anul precedent | 628.439 | 658.777 | 0 | 0 | 30.338 | 45.022 |
| 2023 | 791.869 -34,8% față de anul precedent | 791.869 | 899.184 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 107.315 | 113.334 |
| 2022 | 1.215.064 +23,0% față de anul precedent | 1.215.064 | 1.093.614 | 121.450 -78,6% față de anul precedent | 112.939 -79,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 987.942 +459,5% față de anul precedent | 987.942 | 420.172 | 567.770 +457,1% față de anul precedent | 557.854 +477,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 176.593 | 176.593 | 74.681 | 101.912 | 96.614 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2018 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 180.040 +12,9% față de anul precedent | 180.040 | 173.401 | 6.639 -76,3% față de anul precedent | 1.238 -95,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 159.472 | 159.436 | 131.448 | 27.988 | 27.960 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 196.149 | 196.149 | 2.327 | 0 | 53.822 |
| 2023 | 0 | 249.699 | 249.699 | 2.327 | 91.516 | 155.856 |
| 2022 | 0 | 379.199 | 379.199 | 2.327 | 177.500 | 199.372 |
| 2021 | 330 | 805.910 | 806.240 | 77.772 | 700.000 | 28.138 |
| 2020 | 420 | 130.462 | 130.882 | 1.300 | 0 | 129.162 |
| 2019 | 420 | 28.550 | 28.970 | 8.786 | 0 | 19.764 |
| 2018 | 420 | 28.550 | 28.970 | 8.786 | 0 | 19.764 |
| 2017 | 420 | 28.978 | 29.398 | 9.214 | 0 | 19.764 |
| 2016 | 420 | 27.741 | 28.161 | 100 | 0 | 27.641 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.128 -51,2% față de anul precedent | 188.021 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2023 | 16.656 -53,4% față de anul precedent | 233.043 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 35.748 +56,8% față de anul precedent | 346.377 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 22.802 +330,4% față de anul precedent | 783.438 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 5.298 | 125.584 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 0 | 28.970 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 0 | 28.970 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 29.398 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 1 | 28.160 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 628.376 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 628.376 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 628.376 RON -20.65% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.022 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 8.128 RON -51.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 791.869 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 791.869 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 791.869 RON -34.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 113.334 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 16.656 RON -53.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.215.064 RON. Profit: 112.939 RON
Cifra de afaceri: 1.215.064 RON. Profit: 112.939 RON
- Cifra de afaceri
- 1.215.064 RON +22.99% față de anul precedent
- Profit net
- 112.939 RON -79.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 35.748 RON +56.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 987.942 RON. Profit: 557.854 RON
Cifra de afaceri: 987.942 RON. Profit: 557.854 RON
- Cifra de afaceri
- 987.942 RON +459.45% față de anul precedent
- Profit net
- 557.854 RON +477.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 22.802 RON +330.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 176.593 RON. Profit: 96.614 RON
Cifra de afaceri: 176.593 RON. Profit: 96.614 RON
- Cifra de afaceri
- 176.593 RON
- Profit net
- 96.614 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.298 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 180.040 RON. Profit: 1.238 RON
Cifra de afaceri: 180.040 RON. Profit: 1.238 RON
- Cifra de afaceri
- 180.040 RON +12.9% față de anul precedent
- Profit net
- 1.238 RON -95.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 159.472 RON. Profit: 27.960 RON
Cifra de afaceri: 159.472 RON. Profit: 27.960 RON
- Cifra de afaceri
- 159.472 RON
- Profit net
- 27.960 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEBE TOYS STORE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)
BEBE TOYS STORE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BEBE TOYS STORE SRL?
CUI-ul BEBE TOYS STORE SRL este 36478503.
Unde este sediul BEBE TOYS STORE SRL?
BEBE TOYS STORE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Victoriei nr. 12, 77086, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata BEBE TOYS STORE SRL?
BEBE TOYS STORE SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BEBE TOYS STORE SRL in 2024?
In 2024, BEBE TOYS STORE SRL a raportat o cifra de afaceri de 628.376 RON.
Cati angajati are BEBE TOYS STORE SRL?
BEBE TOYS STORE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are BEBE TOYS STORE SRL?
BEBE TOYS STORE SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).
Ce profit a inregistrat BEBE TOYS STORE SRL in 2024?
BEBE TOYS STORE SRL a inregistrat o pierdere neta de 45.022 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.