Activ Plătitor TVAe‑Factură

AMAZING LUXURY SRL

CUI: 36507439
CIF: RO36507439
Reg. Com.: J09/499/2016
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 septembrie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:26

Despre AMAZING LUXURY SRL

AMAZING LUXURY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMAZING LUXURY SRL a raportat o cifra de afaceri de 110.473 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-69.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.989 RON in 2016 la 110.473 RON in 2024. Datoriile raportate (706.596 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
110.473 RON
Venituri totale
110.707 RON
Cheltuieli totale
292.400 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.986 RON
Active circulante
69.980 RON
Stocuri
10.512 RON
Creanțe
44.293 RON
Casa & conturi bănci
15.175 RON
Capital propriu
-627.145 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Decebal nr. 22, 810151
Detalii adresaConstructia C1

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Decebal nr. 22, 810151
Cod poștal: 810151
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Decebal nr. 22, 810151
Detalii
Constructia C1
Cod postal
810151
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.09.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
110.473 RON
Rezultat net
-181.693 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 110.473 RON 367.518 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 110.707 RON 367.731 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 292.400 RON 361.800 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 5.931 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.219 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 181.693 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 181.693 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.986 RON -29.139 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 69.980 RON 882.290 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 74.966 RON 853.151 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.512 RON 777.516 RON
CreanțeSume de încasat 44.293 RON 49.376 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.175 RON 55.398 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 706.596 RON 787.588 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -627.145 RON 70.048 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active74.966RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

942,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale74.966 RON
Datorii totale706.596 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-836,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 110.473 -69,9% față de anul precedent 110.707 292.400 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 181.693 181.693
2023 367.518 +18,7% față de anul precedent 367.731 361.800 5.931 -85,1% față de anul precedent 2.219 -94,0% față de anul precedent 0 0
2022 309.644 -19,7% față de anul precedent 314.914 275.145 39.769 +66,9% față de anul precedent 36.668 +83,7% față de anul precedent 0 0
2021 385.617 +67,9% față de anul precedent 395.446 371.623 23.823 +698,9% față de anul precedent 19.966 +1.277,9% față de anul precedent 0 0
2020 229.707 -47,0% față de anul precedent 231.177 228.195 2.982 -91,6% față de anul precedent 1.449 -95,1% față de anul precedent 0 0
2019 433.548 -14,2% față de anul precedent 433.548 398.156 35.392 -55,1% față de anul precedent 29.763 -59,6% față de anul precedent 0 0
2018 505.526 +137,7% față de anul precedent 505.526 426.727 78.799 +2.209,5% față de anul precedent 73.752 +7.018,9% față de anul precedent 0 0
2017 212.679 +2.029,1% față de anul precedent 212.679 209.267 3.412 +270,9% față de anul precedent 1.036 +67,1% față de anul precedent 0 0
2016 9.989 9.989 9.069 920 620 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.986 69.980 74.966 10.512 44.293 15.175
2023 -29.139 882.290 853.151 777.516 49.376 55.398
2022 29.361 742.452 771.813 641.319 84.636 16.497
2021 87.861 481.874 569.735 375.170 81.826 24.878
2020 231.086 171.062 402.148 110.491 43.064 17.507
2019 225.490 198.749 424.239 112.850 63.714 22.185
2018 1.690 117.231 118.921 97.621 10.322 9.288
2017 1.690 45.794 47.484 21.750 0 24.044
2016 486 17.483 17.969 11.889 0 5.594

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 706.596 -10,3% față de anul precedent -627.145 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 787.588 +11,2% față de anul precedent 70.048 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 708.594 +30,5% față de anul precedent 67.829 Neraportat 1
2021 543.059 +81,7% față de anul precedent 31.161 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 298.807 -6,3% față de anul precedent 106.820 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 318.868 +594,4% față de anul precedent 105.371 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 45.922 +0,6% față de anul precedent 75.608 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 45.628 +166,1% față de anul precedent 1.856 Neraportat 2
2016 17.149 820 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 110.473 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.473 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.473 RON -69.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
181.693 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
706.596 RON -10.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 367.518 RON. Profit: 2.219 RON

Cifra de afaceri: 367.518 RON. Profit: 2.219 RON

Cifra de afaceri
367.518 RON +18.69% față de anul precedent
Profit net
2.219 RON -93.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
787.588 RON +11.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 309.644 RON. Profit: 36.668 RON

Cifra de afaceri: 309.644 RON. Profit: 36.668 RON

Cifra de afaceri
309.644 RON -19.7% față de anul precedent
Profit net
36.668 RON +83.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
708.594 RON +30.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 385.617 RON. Profit: 19.966 RON

Cifra de afaceri: 385.617 RON. Profit: 19.966 RON

Cifra de afaceri
385.617 RON +67.87% față de anul precedent
Profit net
19.966 RON +1277.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
543.059 RON +81.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 229.707 RON. Profit: 1.449 RON

Cifra de afaceri: 229.707 RON. Profit: 1.449 RON

Cifra de afaceri
229.707 RON -47.02% față de anul precedent
Profit net
1.449 RON -95.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
298.807 RON -6.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 433.548 RON. Profit: 29.763 RON

Cifra de afaceri: 433.548 RON. Profit: 29.763 RON

Cifra de afaceri
433.548 RON -14.24% față de anul precedent
Profit net
29.763 RON -59.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
318.868 RON +594.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 505.526 RON. Profit: 73.752 RON

Cifra de afaceri: 505.526 RON. Profit: 73.752 RON

Cifra de afaceri
505.526 RON +137.69% față de anul precedent
Profit net
73.752 RON +7018.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
45.922 RON +0.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 212.679 RON. Profit: 1.036 RON

Cifra de afaceri: 212.679 RON. Profit: 1.036 RON

Cifra de afaceri
212.679 RON +2029.13% față de anul precedent
Profit net
1.036 RON +67.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
45.628 RON +166.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.989 RON. Profit: 620 RON

Cifra de afaceri: 9.989 RON. Profit: 620 RON

Cifra de afaceri
9.989 RON
Profit net
620 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.149 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMAZING LUXURY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Brăila (BRĂILA)

AMAZING LUXURY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Brăila (BRĂILA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Brăila

APN OPTIC SRL
CUI: 31186311CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2013-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.621 RON
Profit
11.968 RON
Angajati
0
DECORAMDECO SRL
CUI: 36293394CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Orş. Ianca2016-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PACK WISE S.R.L.
CUI: 48365869CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Sat Lacu Sărat Com. Chiscani2023-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.053 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GALA BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 48973653CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2023-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.294 RON
Profit
2.518 RON
Angajati
2
LIBOBOJAD SRL
CUI: 35785160CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.371 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZENICOLEVI S.R.L.
CUI: 44465920CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Sat Bărăganul Com. Bărăganul2021-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.123 RON
Profit
9.152 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Brăila

OFTALMODENT SRL
CUI: 36739617CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000.835 RON
Profit
1.005.958 RON
Angajati
9
MASMUN STAR SRL
CUI: 36755205CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.745.733 RON
Profit
166.875 RON
Angajati
10

Alte firme din Brăila

SICSIC TRANS SRL
CUI: 36501304CAEN: 4931
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.986 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DEBRĂILA PRESS SRL
CUI: 36024426CAEN: 7312
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.350 RON
Profit
168.260 RON
Angajati
2
MOGARA STYLE SRL
CUI: 36915470CAEN: 9699
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.018 RON
Profit
6.394 RON
Angajati
0
CRIMONIJAN SRL
CUI: 30882021CAEN: 4782
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.953 RON
Profit
73.587 RON
Angajati
3
AL CUOCO CATERING S.R.L.
CUI: 40257330CAEN: 5612
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMAZING LUXURY SRL?

CUI-ul AMAZING LUXURY SRL este 36507439.

Unde este sediul AMAZING LUXURY SRL?

AMAZING LUXURY SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Decebal nr. 22, 810151, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata AMAZING LUXURY SRL?

AMAZING LUXURY SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMAZING LUXURY SRL in 2024?

In 2024, AMAZING LUXURY SRL a raportat o cifra de afaceri de 110.473 RON.

Cati angajati are AMAZING LUXURY SRL?

AMAZING LUXURY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AMAZING LUXURY SRL?

AMAZING LUXURY SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat AMAZING LUXURY SRL in 2024?

AMAZING LUXURY SRL a inregistrat o pierdere neta de 181.693 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.