Activ Plătitor TVA

LILI & DEA COMPANY SRL

CUI: 36617750
CIF: RO36617750
Reg. Com.: J2016001884161
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 octombrie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:50

Despre LILI & DEA COMPANY SRL

LILI & DEA COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Unirea Com. Unirea, judetul DOLJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LILI & DEA COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.757.016 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.4%). Profitul net inregistrat a fost de 241.124 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.757.016 RON
Venituri totale
5.757.264 RON
Cheltuieli totale
5.459.730 RON
Profit brut
297.534 RON
Profit net
241.124 RON
Marja profit net
4,19%
Active imobilizate
823.468 RON
Active circulante
1.372.566 RON
Stocuri
800.487 RON
Creanțe
401.796 RON
Casa & conturi bănci
170.283 RON
Capital propriu
469.164 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Unirea Com. Unirea, 207595
Telefon0751884222

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Unirea Com. Unirea, 207595
Cod poștal: 207595
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Unirea Com. Unirea, 207595
Cod postal
207595
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.10.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.757.016 RON
Rezultat net
241.124 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.757.016 RON 8.269.201 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.757.264 RON 8.269.307 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.459.730 RON 7.875.687 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 297.534 RON 393.620 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 241.124 RON 324.106 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 823.468 RON 772.282 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.372.566 RON 1.398.957 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.196.034 RON 2.171.239 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 800.487 RON 925.148 RON
CreanțeSume de încasat 401.796 RON 404.365 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 170.283 RON 69.444 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.735.565 RON 1.798.893 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 469.164 RON 372.346 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.196.034RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.196.034 RON
Datorii totale1.735.565 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,0 %Profit net / active totale
ROE
51,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.757.016 -30,4% față de anul precedent 5.757.264 5.459.730 297.534 -24,4% față de anul precedent 241.124 -25,6% față de anul precedent 0 0
2023 8.269.201 +52,5% față de anul precedent 8.269.307 7.875.687 393.620 +31,1% față de anul precedent 324.106 +29,8% față de anul precedent 0 0
2022 5.421.281 +14,5% față de anul precedent 5.421.943 5.121.702 300.241 +2,2% față de anul precedent 249.751 +0,7% față de anul precedent 0 0
2021 4.736.030 +18,9% față de anul precedent 4.736.607 4.442.844 293.763 -39,1% față de anul precedent 248.066 -40,2% față de anul precedent 0 0
2020 3.984.843 +284,4% față de anul precedent 3.984.844 3.502.645 482.199 +703,9% față de anul precedent 415.019 +738,7% față de anul precedent 0 0
2019 1.036.764 1.036.764 976.782 59.982 49.483 0 0
2018 0 0 1.511 0 0 1.511 1.511

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 823.468 1.372.566 2.196.034 800.487 401.796 170.283
2023 772.282 1.398.957 2.171.239 925.148 404.365 69.444
2022 623.233 532.826 1.156.059 370.416 98.899 63.511
2021 740.096 640.833 1.380.929 184.534 437.404 18.895
2020 393.057 599.606 992.663 419.435 126.789 53.382
2019 300.305 184.563 484.868 110.487 10.667 63.409
2018 158.147 30.549 188.696 27.484 2.100 965

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.735.565 -3,5% față de anul precedent 469.164 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 1.798.893 +148,1% față de anul precedent 372.346 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 725.083 +16,8% față de anul precedent 430.976 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 620.985 +26,4% față de anul precedent 759.944 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 491.441 +12,0% față de anul precedent 501.222 Neraportat 4
2019 438.665 +130,4% față de anul precedent 46.203 Neraportat 0
2018 190.407 -1.711 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

56din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.757.016 RON. Profit: 241.124 RON

Cifra de afaceri: 5.757.016 RON. Profit: 241.124 RON

Cifra de afaceri
5.757.016 RON -30.38% față de anul precedent
Profit net
241.124 RON -25.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.735.565 RON -3.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.269.201 RON. Profit: 324.106 RON

Cifra de afaceri: 8.269.201 RON. Profit: 324.106 RON

Cifra de afaceri
8.269.201 RON +52.53% față de anul precedent
Profit net
324.106 RON +29.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.798.893 RON +148.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.421.281 RON. Profit: 249.751 RON

Cifra de afaceri: 5.421.281 RON. Profit: 249.751 RON

Cifra de afaceri
5.421.281 RON +14.47% față de anul precedent
Profit net
249.751 RON +0.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
725.083 RON +16.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.736.030 RON. Profit: 248.066 RON

Cifra de afaceri: 4.736.030 RON. Profit: 248.066 RON

Cifra de afaceri
4.736.030 RON +18.85% față de anul precedent
Profit net
248.066 RON -40.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
620.985 RON +26.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.984.843 RON. Profit: 415.019 RON

Cifra de afaceri: 3.984.843 RON. Profit: 415.019 RON

Cifra de afaceri
3.984.843 RON +284.35% față de anul precedent
Profit net
415.019 RON +738.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
491.441 RON +12.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.036.764 RON. Profit: 49.483 RON

Cifra de afaceri: 1.036.764 RON. Profit: 49.483 RON

Cifra de afaceri
1.036.764 RON
Profit net
49.483 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
438.665 RON +130.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.511 RON
Angajati
0
Datorii
190.407 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLILI & DEA COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Unirea Com. Unirea (DOLJ)

LILI & DEA COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sat Unirea Com. Unirea (DOLJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Dolj

CRANMI IMPEX SRL
CUI: 9904245CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1997-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.353.739 RON
Profit
1.748.876 RON
Angajati
17
TAIDAN SRL
CUI: 23181577CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Işalniţa Com. Işalniţa2008-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.634.797 RON
Profit
684.003 RON
Angajati
12
CRIS & ANDA SRL
CUI: 22809763CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Sărata Com. Călăraşi2007-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.646.747 RON
Profit
379.418 RON
Angajati
4
ADICONS-COM SRL
CUI: 2300306CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.901.491 RON
Profit
356.563 RON
Angajati
5
NIDE COM-SERV SRL
CUI: 2290067CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Com. Ostroveni1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.533.117 RON
Profit
193.644 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Dolj

C & G ORIGINAL FASHION SRL
CUI: 36543849CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Podari Com. Podari2016-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAYALI SRL
CUI: 36765322CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.024 RON
Profit
5.309 RON
Angajati
1
SOFT WEAR S.R.L.
CUI: 36359073CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.611 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADV STORE S.R.L.
CUI: 36796809CAEN: 4712
Activ
DOLJ, Sat Bulzeşti Com. Bulzeşti2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.551 RON
Profit
50.139 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

DONNA LATINA SRL
CUI: 36617733CAEN: 1721
Activ
DOLJ, Sat Işalniţa Com. Işalniţa2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.688.717 RON
Profit
12.439 RON
Angajati
15
GIM TRANS COMPANY SRL
CUI: 36617768CAEN: 4621
Activ
DOLJ, Sat Unirea Com. Unirea2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.107 RON
Profit
75.738 RON
Angajati
1
INTER ROUT LUCK SRL
CUI: 36603789CAEN: 4941
Activ
DOLJ, Sat Seculeşti Com. Bulzeşti2016-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.048.802 RON
Profit
257.803 RON
Angajati
3
ENERGO-MECAGRO SRL
CUI: 36484122CAEN: 0111
Activ
DOLJ, Sat Breasta Com. Breasta2016-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.500 RON
Profit
66.874 RON
Angajati
1
PREDA DĂB SRL
CUI: 35188935CAEN: 4776
Activ
DOLJ, Sat Dăbuleni Orş. Dăbuleni2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.682 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVENIMENTE FERMECATE SRL
CUI: 37789680CAEN: 9329
Activ
DOLJ, Sat Goieşti Com. Goieşti2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SWEET SOL BUTIC S.R.L.
CUI: 47233479CAEN: 4775
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2022-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.042.218 RON
Profit
15.713 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LILI & DEA COMPANY SRL?

CUI-ul LILI & DEA COMPANY SRL este 36617750.

Unde este sediul LILI & DEA COMPANY SRL?

LILI & DEA COMPANY SRL are sediul in Romania, DOLJ, Sat Unirea Com. Unirea, 207595, Sat Unirea Com. Unirea, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata LILI & DEA COMPANY SRL?

LILI & DEA COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LILI & DEA COMPANY SRL in 2024?

In 2024, LILI & DEA COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.757.016 RON.

Cati angajati are LILI & DEA COMPANY SRL?

LILI & DEA COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are LILI & DEA COMPANY SRL?

LILI & DEA COMPANY SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat LILI & DEA COMPANY SRL in 2024?

LILI & DEA COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 241.124 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.