Activ

PARODONTAL-FIX S.R.L.

CUI: 36634610
CIF: 36634610
Reg. Com.: J15/1052/2016
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 octombrie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:51

Despre PARODONTAL-FIX S.R.L.

PARODONTAL-FIX S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PARODONTAL-FIX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 466.415 RON, in crestere fata de anul precedent (+36.0%). Profitul net inregistrat a fost de 283.415 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.310 RON in 2016 la 466.415 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
466.415 RON
Venituri totale
466.415 RON
Cheltuieli totale
169.008 RON
Profit brut
297.407 RON
Profit net
283.415 RON
Marja profit net
60,76%
Active imobilizate
102.135 RON
Active circulante
206.779 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
205.743 RON
Casa & conturi bănci
1.036 RON
Capital propriu
283.655 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Învăţător Scărlătescu nr. 17, 137436
Telefon0735362068

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Învăţător Scărlătescu nr. 17, 137436
Cod poștal: 137436
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Învăţător Scărlătescu nr. 17, 137436
Cod postal
137436
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.10.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
466.415 RON
Rezultat net
283.415 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 466.415 RON 342.823 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 466.415 RON 342.823 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 169.008 RON 134.349 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 297.407 RON 208.474 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 283.415 RON 205.046 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 102.135 RON 140.571 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 206.779 RON 166.424 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 308.914 RON 306.995 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 205.743 RON 157.500 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.036 RON 8.924 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 25.259 RON 101.709 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 283.655 RON 205.286 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active308.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale308.914 RON
Datorii totale25.259 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,7 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 466.415 +36,1% față de anul precedent 466.415 169.008 297.407 +42,7% față de anul precedent 283.415 +38,2% față de anul precedent 0 0
2023 342.823 +31,7% față de anul precedent 342.823 134.349 208.474 +20,9% față de anul precedent 205.046 +20,7% față de anul precedent 0 0
2022 260.379 +125,9% față de anul precedent 260.379 87.923 172.456 +115,3% față de anul precedent 169.852 +116,9% față de anul precedent 0 0
2021 115.270 +102,4% față de anul precedent 115.270 35.172 80.098 +541,9% față de anul precedent 78.309 +567,0% față de anul precedent 0 0
2020 56.955 -15,9% față de anul precedent 56.955 44.477 12.478 -73,3% față de anul precedent 11.741 -73,7% față de anul precedent 0 0
2019 67.723 +56,7% față de anul precedent 67.723 20.980 46.743 +224,7% față de anul precedent 44.711 +241,4% față de anul precedent 0 0
2018 43.227 -18,3% față de anul precedent 43.227 28.832 14.395 -25,3% față de anul precedent 13.098 -26,0% față de anul precedent 0 0
2017 52.920 +896,6% față de anul precedent 52.920 33.642 19.278 +265,1% față de anul precedent 17.690 +245,4% față de anul precedent 0 0
2016 5.310 5.310 30 5.280 5.121 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 102.135 206.779 308.914 0 205.743 1.036
2023 140.571 166.424 306.995 0 157.500 8.924
2022 173.900 70.761 244.661 0 0 70.761
2021 0 99.455 99.455 0 10.000 89.455
2020 0 44.969 44.969 724 5.508 38.737
2019 0 60.027 60.027 0 4.995 55.032
2018 0 13.488 13.488 0 127 13.361
2017 0 23.945 23.945 0 7.258 16.687
2016 0 5.510 5.510 0 1.803 3.707

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 25.259 -75,2% față de anul precedent 283.655 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 101.709 +1.434,8% față de anul precedent 205.286 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.627 +268,4% față de anul precedent 238.034 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.799 -7,2% față de anul precedent 97.656 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.938 -2,0% față de anul precedent 43.031 Neraportat 1
2019 1.978 +1.218,7% față de anul precedent 58.049 Neraportat 0
2018 150 -83,9% față de anul precedent 13.338 Neraportat 0
2017 934 +394,2% față de anul precedent 23.011 Neraportat 0
2016 189 5.321 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 466.415 RON. Profit: 283.415 RON

Cifra de afaceri: 466.415 RON. Profit: 283.415 RON

Cifra de afaceri
466.415 RON +36.05% față de anul precedent
Profit net
283.415 RON +38.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.259 RON -75.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 342.823 RON. Profit: 205.046 RON

Cifra de afaceri: 342.823 RON. Profit: 205.046 RON

Cifra de afaceri
342.823 RON +31.66% față de anul precedent
Profit net
205.046 RON +20.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
101.709 RON +1434.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 260.379 RON. Profit: 169.852 RON

Cifra de afaceri: 260.379 RON. Profit: 169.852 RON

Cifra de afaceri
260.379 RON +125.89% față de anul precedent
Profit net
169.852 RON +116.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.627 RON +268.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 115.270 RON. Profit: 78.309 RON

Cifra de afaceri: 115.270 RON. Profit: 78.309 RON

Cifra de afaceri
115.270 RON +102.39% față de anul precedent
Profit net
78.309 RON +566.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.799 RON -7.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 56.955 RON. Profit: 11.741 RON

Cifra de afaceri: 56.955 RON. Profit: 11.741 RON

Cifra de afaceri
56.955 RON -15.9% față de anul precedent
Profit net
11.741 RON -73.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.938 RON -2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 67.723 RON. Profit: 44.711 RON

Cifra de afaceri: 67.723 RON. Profit: 44.711 RON

Cifra de afaceri
67.723 RON +56.67% față de anul precedent
Profit net
44.711 RON +241.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.978 RON +1218.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 43.227 RON. Profit: 13.098 RON

Cifra de afaceri: 43.227 RON. Profit: 13.098 RON

Cifra de afaceri
43.227 RON -18.32% față de anul precedent
Profit net
13.098 RON -25.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
150 RON -83.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 52.920 RON. Profit: 17.690 RON

Cifra de afaceri: 52.920 RON. Profit: 17.690 RON

Cifra de afaceri
52.920 RON +896.61% față de anul precedent
Profit net
17.690 RON +245.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
934 RON +394.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.310 RON. Profit: 5.121 RON

Cifra de afaceri: 5.310 RON. Profit: 5.121 RON

Cifra de afaceri
5.310 RON
Profit net
5.121 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
189 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPARODONTAL-FIX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

PARODONTAL-FIX S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Dâmboviţa

SSDENT S.R.L.
CUI: 37027544CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.064 RON
Profit
12.977 RON
Angajati
2
INVEST DENT ALTERNATIV S.R.L.
CUI: 36791585CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.541 RON
Profit
369.622 RON
Angajati
1
EMPA DENT CARE S.R.L.
CUI: 48699320CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.899 RON
Profit
75.757 RON
Angajati
2
GEA DENTA CLINIC S.R.L.
CUI: 30625311CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Doiceşti Com. Doiceşti2012-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
662.352 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TENDER DENT S.R.L.
CUI: 36224580CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vulcana de Sus Com. Vulcana-Băi2016-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.167 RON
Profit
12.109 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Dâmboviţa

DENTORA S.R.L.
CUI: 36490841CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2016-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
882.624 RON
Profit
79.580 RON
Angajati
2
TOTAL SMILE DENT S.R.L.
CUI: 36694590CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Urseiu Com. Vişineşti2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.790 RON
Profit
92.915 RON
Angajati
1
MATEESCU DENT S.R.L.
CUI: 36378369CAEN: 8623
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.093.480 RON
Profit
431.131 RON
Angajati
3

Alte firme din Dâmboviţa

ALIGRIMA BEAUTY SRL
CUI: 36634106CAEN: 9621
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia2016-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.610 RON
Profit
51.183 RON
Angajati
3
INSTAL SPRINKLER DMG S.R.L.
CUI: 36640086CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2016-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.200.954 RON
Profit
23.527 RON
Angajati
14
EXPERT CRISNIC S.R.L.
CUI: 36612159CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2016-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.759.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
PATISERIA YANNIS S.R.L.
CUI: 36676705CAEN: 1071
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2016-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.204 RON
Profit
19.818 RON
Angajati
3
CUPCAKES STREET S.R.L.
CUI: 36406710CAEN: 1082
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIVARON EXPRESS S.R.L.
CUI: 36899197CAEN: 5320
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Vulcana-Băi Com. Vulcana-Băi2017-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.150 RON
Profit
12.973 RON
Angajati
1
NIIA X-PRO S.R.L.
CUI: 38719047CAEN: 7020
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2018-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.992 RON
Profit
60.639 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PARODONTAL-FIX S.R.L.?

CUI-ul PARODONTAL-FIX S.R.L. este 36634610.

Unde este sediul PARODONTAL-FIX S.R.L.?

PARODONTAL-FIX S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Învăţător Scărlătescu nr. 17, 137436, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata PARODONTAL-FIX S.R.L.?

PARODONTAL-FIX S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PARODONTAL-FIX S.R.L. in 2024?

In 2024, PARODONTAL-FIX S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 466.415 RON.

Cati angajati are PARODONTAL-FIX S.R.L.?

PARODONTAL-FIX S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PARODONTAL-FIX S.R.L.?

PARODONTAL-FIX S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat PARODONTAL-FIX S.R.L. in 2024?

PARODONTAL-FIX S.R.L. a inregistrat un profit net de 283.415 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.