Activ Plătitor TVAe‑Factură

KEOPS FASHION SRL

CUI: 36655001
CIF: RO36655001
Reg. Com.: J2016002289228
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 octombrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 19:25

Despre KEOPS FASHION SRL

KEOPS FASHION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KEOPS FASHION SRL a raportat o cifra de afaceri de 500.294 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.3%). Profitul net inregistrat a fost de 3.094 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut de la 393.769 RON in 2017 la 500.294 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
500.294 RON
Venituri totale
500.294 RON
Cheltuieli totale
496.635 RON
Profit brut
3.659 RON
Profit net
3.094 RON
Marja profit net
0,62%
Active imobilizate
189.514 RON
Active circulante
184.835 RON
Stocuri
97.793 RON
Creanțe
36.074 RON
Casa & conturi bănci
50.968 RON
Capital propriu
159.523 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Std. Canta nr. 5, 700527
Detalii adresacamera 2

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Std. Canta nr. 5, 700527
Cod poștal: 700527
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Std. Canta nr. 5, 700527
Detalii
camera 2
Cod postal
700527
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.10.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
500.294 RON
Rezultat net
3.094 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 500.294 RON 437.588 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 500.294 RON 437.588 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 496.635 RON 384.670 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.659 RON 52.918 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.094 RON 49.067 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 189.514 RON 1.248 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 184.835 RON 276.799 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 374.349 RON 278.047 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 97.793 RON 188.569 RON
CreanțeSume de încasat 36.074 RON 37.474 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 50.968 RON 50.756 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 231.718 RON 121.618 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 159.523 RON 156.429 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active374.349RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale374.349 RON
Datorii totale231.718 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
1,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 500.294 +14,3% față de anul precedent 500.294 496.635 3.659 -93,1% față de anul precedent 3.094 -93,7% față de anul precedent 0 0
2023 437.588 +7,8% față de anul precedent 437.588 384.670 52.918 +54,1% față de anul precedent 49.067 +62,1% față de anul precedent 0 0
2022 405.811 +74,3% față de anul precedent 405.881 371.545 34.336 +1.119,3% față de anul precedent 30.277 +4.326,5% față de anul precedent 0 0
2021 232.782 +75,5% față de anul precedent 232.822 230.006 2.816 684 0 0
2020 132.613 -51,9% față de anul precedent 145.677 201.896 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 56.219 57.541
2019 275.739 -16,7% față de anul precedent 275.922 268.453 7.469 -69,5% față de anul precedent 4.710 -77,4% față de anul precedent 0 0
2018 330.881 -16,0% față de anul precedent 330.881 306.423 24.458 -78,2% față de anul precedent 20.807 -80,8% față de anul precedent 0 0
2017 393.769 393.769 281.607 112.162 108.223 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 189.514 184.835 374.349 97.793 36.074 50.968
2023 1.248 276.799 278.047 188.569 37.474 50.756
2022 0 182.873 182.873 123.980 32.478 26.415
2021 0 204.236 204.236 114.225 34.052 55.959
2020 0 154.083 154.083 119.081 15.128 19.874
2019 0 158.959 158.959 118.852 17.831 22.276
2018 0 271.872 271.872 175.425 399 96.048
2017 0 221.422 221.422 136.105 2.410 82.907

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 231.718 +90,5% față de anul precedent 159.523 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 121.618 +61,1% față de anul precedent 156.429 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 75.512 -48,0% față de anul precedent 107.361 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 145.152 +40,0% față de anul precedent 77.084 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 103.683 +103,2% față de anul precedent 76.400 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 51.018 -64,2% față de anul precedent 133.941 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 142.642 +26,2% față de anul precedent 129.230 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2017 112.999 108.423 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMARIAN MANTUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6072/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 500.294 RON. Profit: 3.094 RON

Cifra de afaceri: 500.294 RON. Profit: 3.094 RON

Cifra de afaceri
500.294 RON +14.33% față de anul precedent
Profit net
3.094 RON -93.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
231.718 RON +90.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 437.588 RON. Profit: 49.067 RON

Cifra de afaceri: 437.588 RON. Profit: 49.067 RON

Cifra de afaceri
437.588 RON +7.83% față de anul precedent
Profit net
49.067 RON +62.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
121.618 RON +61.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 405.811 RON. Profit: 30.277 RON

Cifra de afaceri: 405.811 RON. Profit: 30.277 RON

Cifra de afaceri
405.811 RON +74.33% față de anul precedent
Profit net
30.277 RON +4326.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
75.512 RON -47.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 232.782 RON. Profit: 684 RON

Cifra de afaceri: 232.782 RON. Profit: 684 RON

Cifra de afaceri
232.782 RON +75.53% față de anul precedent
Profit net
684 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
145.152 RON +40% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 132.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.613 RON -51.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
57.541 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
103.683 RON +103.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 275.739 RON. Profit: 4.710 RON

Cifra de afaceri: 275.739 RON. Profit: 4.710 RON

Cifra de afaceri
275.739 RON -16.67% față de anul precedent
Profit net
4.710 RON -77.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
51.018 RON -64.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 330.881 RON. Profit: 20.807 RON

Cifra de afaceri: 330.881 RON. Profit: 20.807 RON

Cifra de afaceri
330.881 RON -15.97% față de anul precedent
Profit net
20.807 RON -80.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
142.642 RON +26.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 393.769 RON. Profit: 108.223 RON

Cifra de afaceri: 393.769 RON. Profit: 108.223 RON

Cifra de afaceri
393.769 RON
Profit net
108.223 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
112.999 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKEOPS FASHION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Iaşi (IAŞI)

KEOPS FASHION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Iaşi (IAŞI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.022026Mentiune · Buletin 6072/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 4377 din data: 11.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
KEOPS FASHION SRL
CUI
36655001
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.02.2026
Registrul Comerțului
J2016002289228
EUID
ROONRC.J2016002289228
Sediu
Jud. Iaşi, Municipiul Iaşi, Stradela CANTA, Nr. 5, camera 2, Bl. 459, Scara A, Etaj 3, Ap. 2
Județ
Iaşi
Număr încheiere
128279
Data încheierii
16.02.2026
Număr dosar
628277
Data dosarului
11.02.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Nicoleta BENŢA

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 4378 din 11.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 628277 din 11.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6072/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Iaşi

PETROSHOP SRL
CUI: 32535720CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TITMAN SHOES S.R.L.
CUI: 42892142CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.034 RON
Profit
38.767 RON
Angajati
3
FASHION BRAND STORE S.R.L.
CUI: 39046240CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
564.564 RON
Profit
43.734 RON
Angajati
3
ROM BIG COM SRL
CUI: 15812227CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2003-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.780 RON
Profit
84.966 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Iaşi

RADI FLOREA SRL
CUI: 36557232CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-23
fara e-Factura
FARNAS FASHION SRL
CUI: 36660350CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.223 RON
Profit
7.159 RON
Angajati
2
LADY & MAN SRL
CUI: 36240110CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-06-24
fara e-Factura
ALLE CONCEPT BOUTIQUE SRL
CUI: 36679566CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

SMIG IDEAS SRL
CUI: 36654979CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.130 RON
Profit
21.470 RON
Angajati
2
AMCON TRADE INVEST SRL
CUI: 36670680CAEN: 7020
Activ
IAŞI, Sat Şorogari Com. Aroneanu2016-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.562 RON
Profit
1.177 RON
Angajati
0
BERNIE & PARTNERS SRL
CUI: 36552804CAEN: 6310
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.405 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DREI FOR US SRL
CUI: 36763402CAEN: 4771
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.969 RON
Profit
215.695 RON
Angajati
1
MASTRAS TEACOFF SRL
CUI: 37699758CAEN: 4791
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.621 RON
Profit
328 RON
Angajati
1
TEREZA IMPEX S.R.L.
CUI: 11933277CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.403.484 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MFV CONSTRUCT METAL S.R.L.
CUI: 45390051CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2021-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.865 RON
Profit
52.960 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KEOPS FASHION SRL?

CUI-ul KEOPS FASHION SRL este 36655001.

Unde este sediul KEOPS FASHION SRL?

KEOPS FASHION SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Std. Canta nr. 5, 700527, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata KEOPS FASHION SRL?

KEOPS FASHION SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KEOPS FASHION SRL in 2024?

In 2024, KEOPS FASHION SRL a raportat o cifra de afaceri de 500.294 RON.

Cati angajati are KEOPS FASHION SRL?

KEOPS FASHION SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are KEOPS FASHION SRL?

KEOPS FASHION SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat KEOPS FASHION SRL in 2024?

KEOPS FASHION SRL a inregistrat un profit net de 3.094 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.