Activ Plătitor TVAe‑Factură

REY MEDIA PUBLICITY SRL

CUI: 36661364
CIF: RO36661364
Reg. Com.: J2016001763033
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:51

Despre REY MEDIA PUBLICITY SRL

REY MEDIA PUBLICITY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bradu Com. Bradu, judetul ARGEŞ, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, REY MEDIA PUBLICITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.684 RON, in scadere fata de anul precedent (-35.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.684 RON
Venituri totale
39.684 RON
Cheltuieli totale
57.367 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
117.253 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.321 RON
Casa & conturi bănci
113.932 RON
Capital propriu
117.253 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu, Str. Brânduşei nr. 1, 117140
Detalii adresaCamera nr.1

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu, Str. Brânduşei nr. 1, 117140
Cod poștal: 117140
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu, Str. Brânduşei nr. 1, 117140
Detalii
Camera nr.1
Cod postal
117140
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.10.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
39.684 RON
Rezultat net
-17.683 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.684 RON 61.031 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 39.684 RON 61.031 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 57.367 RON 54.366 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 6.665 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 6.147 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.683 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.683 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 117.253 RON 141.928 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 117.253 RON 141.928 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.321 RON 3.020 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.932 RON 138.908 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 5.796 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 117.253 RON 136.132 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active117.253RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale117.253 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 39.684 -35,0% față de anul precedent 39.684 57.367 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.683 17.683
2023 61.031 -78,6% față de anul precedent 61.031 54.366 6.665 -96,7% față de anul precedent 6.147 -96,9% față de anul precedent 0 0
2022 285.733 +8,0% față de anul precedent 285.733 85.418 200.315 -11,0% față de anul precedent 197.458 -11,4% față de anul precedent 0 0
2021 264.664 +199,7% față de anul precedent 264.664 39.695 224.969 +213,7% față de anul precedent 222.805 +214,1% față de anul precedent 0 0
2020 88.298 -71,5% față de anul precedent 88.298 16.572 71.726 -58,6% față de anul precedent 70.925 -58,2% față de anul precedent 0 0
2019 309.459 +3,4% față de anul precedent 309.459 136.290 173.169 -1,4% față de anul precedent 169.797 +1,9% față de anul precedent 0 0
2018 299.328 +198,0% față de anul precedent 299.328 123.727 175.601 +3.318,4% față de anul precedent 166.621 +7.748,4% față de anul precedent 0 0
2017 100.445 100.445 95.308 5.137 2.123 0 0
2016 0 0 9.777 0 0 9.777 9.777

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 117.253 117.253 0 3.321 113.932
2023 0 141.928 141.928 0 3.020 138.908
2022 0 211.456 211.456 0 38.722 172.734
2021 0 293.258 293.258 0 127.630 165.628
2020 0 176.564 176.564 0 1 176.563
2019 0 186.384 186.384 0 1 186.383
2018 1.333 170.182 171.515 0 0 170.182
2017 0 13.603 13.603 4.190 0 9.413
2016 420 684 1.104 0 200 484

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 117.253 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.796 -57,9% față de anul precedent 136.132 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 13.758 +84,8% față de anul precedent 197.698 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 7.447 +2.627,8% față de anul precedent 285.811 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 273 176.291 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 0 -100,0% față de anul precedent 186.384 Neraportat 1
2018 12.348 -41,4% față de anul precedent 159.167 Neraportat 0
2017 21.057 +97,1% față de anul precedent -7.454 Neraportat 0
2016 10.681 -9.577 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.684 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.684 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.684 RON -34.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.683 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 61.031 RON. Profit: 6.147 RON

Cifra de afaceri: 61.031 RON. Profit: 6.147 RON

Cifra de afaceri
61.031 RON -78.64% față de anul precedent
Profit net
6.147 RON -96.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.796 RON -57.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 285.733 RON. Profit: 197.458 RON

Cifra de afaceri: 285.733 RON. Profit: 197.458 RON

Cifra de afaceri
285.733 RON +7.96% față de anul precedent
Profit net
197.458 RON -11.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.758 RON +84.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 264.664 RON. Profit: 222.805 RON

Cifra de afaceri: 264.664 RON. Profit: 222.805 RON

Cifra de afaceri
264.664 RON +199.74% față de anul precedent
Profit net
222.805 RON +214.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.447 RON +2627.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 88.298 RON. Profit: 70.925 RON

Cifra de afaceri: 88.298 RON. Profit: 70.925 RON

Cifra de afaceri
88.298 RON -71.47% față de anul precedent
Profit net
70.925 RON -58.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
273 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 309.459 RON. Profit: 169.797 RON

Cifra de afaceri: 309.459 RON. Profit: 169.797 RON

Cifra de afaceri
309.459 RON +3.38% față de anul precedent
Profit net
169.797 RON +1.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 299.328 RON. Profit: 166.621 RON

Cifra de afaceri: 299.328 RON. Profit: 166.621 RON

Cifra de afaceri
299.328 RON +198% față de anul precedent
Profit net
166.621 RON +7748.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.348 RON -41.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 100.445 RON. Profit: 2.123 RON

Cifra de afaceri: 100.445 RON. Profit: 2.123 RON

Cifra de afaceri
100.445 RON
Profit net
2.123 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.057 RON +97.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.777 RON
Angajati
0
Datorii
10.681 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataREY MEDIA PUBLICITY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Bradu Com. Bradu (ARGEŞ)

REY MEDIA PUBLICITY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Bradu Com. Bradu (ARGEŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş

URSU TRANS COM FLORI SRL
CUI: 18861577CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Gămăceşti Com. Berevoeşti2006-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.968 RON
Profit
605 RON
Angajati
0
IMPACT LD SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 18722196CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Budeasa Mare Com. Budeasa2006-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.297 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YNY TRANS S.R.L.
CUI: 50725404CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Bughea de Jos Com. Bughea de Jos2024-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.570 RON
Profit
8.460 RON
Angajati
0
ALEXANDRA TOP RAPID S.R.L.
CUI: 29374097CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus2011-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.137 RON
Profit
5.638 RON
Angajati
0
HIDRO TRUCK LOGISTIK SRL
CUI: 38068496CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Corbeni Com. Corbeni2017-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANS LOYAL SCV 2020 S.R.L.
CUI: 43493425CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.798 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş

ANIO THEO TRANS SRL
CUI: 36655516CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
691.736 RON
Profit
26.413 RON
Angajati
4
GRAND TOP GLOBAL NGU SRL
CUI: 36661410CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Râncăciov Com. Călineşti2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.857 RON
Profit
508 RON
Angajati
1
MYC DELIVERY LOGISTIC S.R.L.
CUI: 36605950CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Popii Com. Priboieni2016-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
684.756 RON
Profit
10.202 RON
Angajati
2
JOE NATY SPEED SRL
CUI: 36666809CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Capu Piscului Com. Godeni2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.018 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

MARIAL ŞIC COLECTION SRL
CUI: 36661330CAEN: 4719
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.051 RON
Profit
6.723 RON
Angajati
2
PERFECT ARGBUILD SRL
CUI: 36661372CAEN: 4120
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.441.853 RON
Profit
429.451 RON
Angajati
4
SELECT FAST EQUIPMENT S.R.L.
CUI: 36650110CAEN: 5611
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2016-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.423.019 RON
Profit
530.367 RON
Angajati
14
MAYALEX TOP CONCEPT SRL
CUI: 36523280CAEN: 2223
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.230 RON
Profit
14.227 RON
Angajati
1
TEAMCRYS EXPRESS S.R.L.
CUI: 36800659CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.129 RON
Profit
17.242 RON
Angajati
0
ERKA ASIG CONSULT SRL
CUI: 35193168CAEN: 6621
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2015-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.754 RON
Profit
218.453 RON
Angajati
3
LACTATE BRADET S.R.L.
CUI: 37836219CAEN: 5621
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.107.643 RON
Profit
1.435.467 RON
Angajati
2
DUROM & COMP SRL
CUI: 5975464CAEN: 8299
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1994-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.529 RON
Profit
190 RON
Angajati
0
LYS CARE TRADE S.R.L.
CUI: 47312297CAEN: 4791
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul REY MEDIA PUBLICITY SRL?

CUI-ul REY MEDIA PUBLICITY SRL este 36661364.

Unde este sediul REY MEDIA PUBLICITY SRL?

REY MEDIA PUBLICITY SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu, Str. Brânduşei nr. 1, 117140, Sat Bradu Com. Bradu, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata REY MEDIA PUBLICITY SRL?

REY MEDIA PUBLICITY SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a REY MEDIA PUBLICITY SRL in 2024?

In 2024, REY MEDIA PUBLICITY SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.684 RON.

Cati angajati are REY MEDIA PUBLICITY SRL?

REY MEDIA PUBLICITY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are REY MEDIA PUBLICITY SRL?

REY MEDIA PUBLICITY SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat REY MEDIA PUBLICITY SRL in 2024?

REY MEDIA PUBLICITY SRL a inregistrat o pierdere neta de 17.683 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.