Activ Plătitor TVAe‑Factură

CRIS STN SRL

CUI: 36663497
CIF: RO36663497
Reg. Com.: J40/13945/2016
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 octombrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:19

Despre CRIS STN SRL

CRIS STN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CRIS STN SRL a raportat o cifra de afaceri de 203.895 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.547 RON in 2016 la 203.895 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
203.895 RON
Venituri totale
203.903 RON
Cheltuieli totale
249.500 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
84.789 RON
Stocuri
41.820 RON
Creanțe
160 RON
Casa & conturi bănci
42.809 RON
Capital propriu
61.325 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 233, 21603
Telefon0761411601

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 233, 21603
Cod poștal: 21603
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 233, 21603
Cod postal
21603
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.10.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
203.895 RON
Rezultat net
-45.597 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 203.895 RON 202.310 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 203.903 RON 202.310 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 249.500 RON 206.679 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 45.597 RON 4.369 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 45.597 RON 4.369 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 84.789 RON 106.922 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 84.789 RON 106.922 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 41.820 RON 96.224 RON
CreanțeSume de încasat 160 RON 1.270 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.809 RON 9.428 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.464 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 61.325 RON 106.922 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active84.789RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale84.789 RON
Datorii totale23.464 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 203.895 +0,8% față de anul precedent 203.903 249.500 0 0 45.597 45.597
2023 202.310 +17.492,2% față de anul precedent 202.310 206.679 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.369 4.369
2022 1.150 10.829 2.882 7.947 7.912 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2020 5.473 -86,0% față de anul precedent 5.473 7.992 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.519 2.558
2019 38.962 -81,0% față de anul precedent 38.962 30.991 7.971 -6,2% față de anul precedent 6.803 +5,1% față de anul precedent 0 0
2018 205.181 -5,9% față de anul precedent 205.181 196.684 8.497 -84,4% față de anul precedent 6.473 -87,2% față de anul precedent 0 0
2017 218.000 +1.217,5% față de anul precedent 218.000 163.686 54.314 +504,9% față de anul precedent 50.509 +495,4% față de anul precedent 0 0
2016 16.547 16.547 7.568 8.979 8.483 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 84.789 84.789 41.820 160 42.809
2023 0 106.922 106.922 96.224 1.270 9.428
2022 0 111.291 111.291 13.309 0 97.982
2021 0 103.379 103.379 6.254 0 97.125
2020 0 103.379 103.379 4.806 0 98.573
2019 0 106.298 106.298 12.798 0 93.500
2018 140 105.400 105.540 21.653 0 83.747
2017 308 149.141 149.449 148.237 0 904
2016 476 24.804 25.280 24.398 0 406

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.464 61.325 Neraportat 0
2023 0 106.922 Neraportat 0
2022 0 111.291 Neraportat 0
2021 0 103.379 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 103.379 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 361 -86,4% față de anul precedent 105.937 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.648 -97,2% față de anul precedent 105.607 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 92.972 +460,2% față de anul precedent 59.192 Neraportat 1
2016 16.597 8.683 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 203.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.895 RON +0.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.597 RON
Angajati
0
Datorii
23.464 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 202.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.310 RON +17492.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.369 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.150 RON. Profit: 7.912 RON

Cifra de afaceri: 1.150 RON. Profit: 7.912 RON

Cifra de afaceri
1.150 RON
Profit net
7.912 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.473 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.473 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.473 RON -85.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.558 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 38.962 RON. Profit: 6.803 RON

Cifra de afaceri: 38.962 RON. Profit: 6.803 RON

Cifra de afaceri
38.962 RON -81.01% față de anul precedent
Profit net
6.803 RON +5.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
361 RON -86.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 205.181 RON. Profit: 6.473 RON

Cifra de afaceri: 205.181 RON. Profit: 6.473 RON

Cifra de afaceri
205.181 RON -5.88% față de anul precedent
Profit net
6.473 RON -87.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.648 RON -97.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 218.000 RON. Profit: 50.509 RON

Cifra de afaceri: 218.000 RON. Profit: 50.509 RON

Cifra de afaceri
218.000 RON +1217.46% față de anul precedent
Profit net
50.509 RON +495.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
92.972 RON +460.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 16.547 RON. Profit: 8.483 RON

Cifra de afaceri: 16.547 RON. Profit: 8.483 RON

Cifra de afaceri
16.547 RON
Profit net
8.483 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.597 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRIS STN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CRIS STN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

LEVY COMEXPROD SRL
CUI: 12820888CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.022 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KABALA RAMA IMPORT - EXPORT SRL
CUI: 12332151CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1999-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HD PROMO CONSULT S.R.L.
CUI: 47017548CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.434 RON
Profit
67.342 RON
Angajati
1
HASO 2000 SRL
CUI: 14413430CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
KARAANTONIO FASHION S.R.L.
CUI: 49026070CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.261 RON
Profit
21.831 RON
Angajati
0
EMY MARKO FASHION S.R.L.
CUI: 45861990CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.259 RON
Profit
2.755 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

FASHION LIVE STYLE SRL
CUI: 36653990CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HOA BINH COMERT SRL
CUI: 36666485CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-24
fara e-Factura
OPTIMUS INTERMED IMPEX SRL
CUI: 36647920CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.608 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JUN LING INTERNATIONAL SRL
CUI: 36702294CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
805.921 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BARRE FITNESS SRL
CUI: 36663470CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-10-24
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.197.688 RON
Profit
801.022 RON
Angajati
3
PRJ TRANSPEED SRL
CUI: 36663152CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.132 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TUSA DEVELOPMENT SRL
CUI: 36667251CAEN: 4212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.034 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALITEO BROTHERS SRL-D
CUI: 36648179CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-10-19
fara e-Factura
CHAMPIONS RELOCATION SRL
CUI: 36682901CAEN: 4942
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.615 RON
Profit
246.690 RON
Angajati
1
TOTAL ANTHEIM SRL
CUI: 34368717CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.381 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECOEON S.R.L.
CUI: 38573196CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.038.480 RON
Profit
841.897 RON
Angajati
25

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRIS STN SRL?

CUI-ul CRIS STN SRL este 36663497.

Unde este sediul CRIS STN SRL?

CRIS STN SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 233, 21603, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CRIS STN SRL?

CRIS STN SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CRIS STN SRL in 2024?

In 2024, CRIS STN SRL a raportat o cifra de afaceri de 203.895 RON.

Ce activitate are CRIS STN SRL?

CRIS STN SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat CRIS STN SRL in 2024?

CRIS STN SRL a inregistrat o pierdere neta de 45.597 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.