Activ Plătitor TVA

BEST OFTALMO MEDICAL SRL

CUI: 36677050
CIF: RO36677050
Reg. Com.: J2016000946271
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 19:04

Despre BEST OFTALMO MEDICAL SRL

BEST OFTALMO MEDICAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Roman, judetul NEAMŢ, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEST OFTALMO MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 454.003 RON, in crestere fata de anul precedent (+26.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.627 RON in 2016 la 454.003 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
454.003 RON
Venituri totale
469.424 RON
Cheltuieli totale
576.170 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
50.363 RON
Active circulante
81.933 RON
Stocuri
7.246 RON
Creanțe
9.822 RON
Casa & conturi bănci
64.865 RON
Capital propriu
116.047 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Roman, Bld. Roman Muşat
Telefon0766321698

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Bld. Roman Muşat
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Bld. Roman Muşat
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
454.003 RON
Rezultat net
-115.057 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 454.003 RON 358.362 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 469.424 RON 361.131 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 576.170 RON 342.906 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 18.225 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 15.120 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 106.746 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 115.057 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 50.363 RON 58.169 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 81.933 RON 232.282 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 132.296 RON 290.451 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.246 RON 205.917 RON
CreanțeSume de încasat 9.822 RON 5.950 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 64.865 RON 20.415 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.249 RON 59.347 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 116.047 RON 231.104 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active132.296RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale132.296 RON
Datorii totale16.249 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 454.003 +26,7% față de anul precedent 469.424 576.170 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 106.746 115.057
2023 358.362 +25,9% față de anul precedent 361.131 342.906 18.225 -59,1% față de anul precedent 15.120 -63,7% față de anul precedent 0 0
2022 284.586 -4,1% față de anul precedent 335.794 291.277 44.517 -15,3% față de anul precedent 41.664 -17,2% față de anul precedent 0 0
2021 296.600 +9,9% față de anul precedent 300.748 248.221 52.527 -0,4% față de anul precedent 50.321 -0,5% față de anul precedent 0 0
2020 269.902 +2,4% față de anul precedent 278.053 225.342 52.711 +76,9% față de anul precedent 50.553 +86,3% față de anul precedent 0 0
2019 263.571 -10,5% față de anul precedent 266.038 236.240 29.798 -18,4% față de anul precedent 27.139 -19,2% față de anul precedent 0 0
2018 294.421 +51,4% față de anul precedent 295.522 258.996 36.526 +27,9% față de anul precedent 33.571 +26,1% față de anul precedent 0 0
2017 194.493 +891,0% față de anul precedent 194.746 166.181 28.565 26.617 0 0
2016 19.627 20.552 34.017 0 0 13.465 14.082

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 50.363 81.933 132.296 7.246 9.822 64.865
2023 58.169 232.282 290.451 205.917 5.950 20.415
2022 62.034 219.316 281.350 208.776 4.874 5.666
2021 6.249 173.100 179.349 146.592 4.924 21.584
2020 14.606 114.241 128.847 81.350 209 32.682
2019 10.534 72.665 83.199 64.030 5.314 3.321
2018 12.676 58.036 70.712 51.964 5.306 766
2017 14.818 32.278 47.096 26.443 4.874 961
2016 17.480 16.333 33.813 10.870 4.874 589

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 16.249 -72,6% față de anul precedent 116.047 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 59.347 -9,2% față de anul precedent 231.104 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 65.366 +1.199,8% față de anul precedent 215.984 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 5.029 +3,7% față de anul precedent 174.320 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 4.849 -50,3% față de anul precedent 123.998 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 9.754 -60,0% față de anul precedent 73.445 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 24.406 -29,0% față de anul precedent 46.306 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 34.361 -28,0% față de anul precedent 12.735 Neraportat 1
2016 47.695 -13.882 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AMANDREEA MIRELA DIACONUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31983/2026sedii secundare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29227/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 454.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 454.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
454.003 RON +26.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
115.057 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
16.249 RON -72.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 358.362 RON. Profit: 15.120 RON

Cifra de afaceri: 358.362 RON. Profit: 15.120 RON

Cifra de afaceri
358.362 RON +25.92% față de anul precedent
Profit net
15.120 RON -63.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
59.347 RON -9.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 284.586 RON. Profit: 41.664 RON

Cifra de afaceri: 284.586 RON. Profit: 41.664 RON

Cifra de afaceri
284.586 RON -4.05% față de anul precedent
Profit net
41.664 RON -17.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
65.366 RON +1199.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 296.600 RON. Profit: 50.321 RON

Cifra de afaceri: 296.600 RON. Profit: 50.321 RON

Cifra de afaceri
296.600 RON +9.89% față de anul precedent
Profit net
50.321 RON -0.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.029 RON +3.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 269.902 RON. Profit: 50.553 RON

Cifra de afaceri: 269.902 RON. Profit: 50.553 RON

Cifra de afaceri
269.902 RON +2.4% față de anul precedent
Profit net
50.553 RON +86.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.849 RON -50.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 263.571 RON. Profit: 27.139 RON

Cifra de afaceri: 263.571 RON. Profit: 27.139 RON

Cifra de afaceri
263.571 RON -10.48% față de anul precedent
Profit net
27.139 RON -19.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.754 RON -60.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 294.421 RON. Profit: 33.571 RON

Cifra de afaceri: 294.421 RON. Profit: 33.571 RON

Cifra de afaceri
294.421 RON +51.38% față de anul precedent
Profit net
33.571 RON +26.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
24.406 RON -28.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 194.493 RON. Profit: 26.617 RON

Cifra de afaceri: 194.493 RON. Profit: 26.617 RON

Cifra de afaceri
194.493 RON +890.95% față de anul precedent
Profit net
26.617 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
34.361 RON -27.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 19.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.627 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.627 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.082 RON
Angajati
0
Datorii
47.695 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST OFTALMO MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Roman (NEAMŢ)

BEST OFTALMO MEDICAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Mun. Roman (NEAMŢ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.082026Mentiune · Buletin 31983/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
BEST OFTALMO MEDICAL SRL
CUI
36677050
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.08.2026
Registrul Comerțului
J2016000946271
EUID
ROONRC.J2016000946271
Sediu
Municipiul Roman, Jud. Neamţ, Bulevardul Roman Muşat, Bl. 33, Scara H, Etaj 6, Ap. 268
Județ
Neamţ
Număr încheiere
673280
Data încheierii
26.08.2026
Număr dosar
3174656
Data dosarului
12.08.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Mariana-Agnes Ciobanu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 11.08.2026
  • Cerere de înregistrare nr. 3174656 din 12.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31983/2026 (PDF)
04.082026Mentiune · Buletin 29227/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 02 din data: 15.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BEST OFTALMO MEDICAL SRL
CUI
36677050
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.08.2026
Registrul Comerțului
J27/946/2016
EUID
ROONRC.J27/946/2016
Sediu
Municipiul Roman, Jud. Neamţ, Strada CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, Bl. 10,
Județ
Neamţ
Număr încheiere
614035
Data încheierii
03.08.2026
Număr dosar
2901370
Data dosarului
22.07.2026
Tribunal
Neamt
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1246 din 10.12.2024 la contract de închiriere nr. 1 din 24.10.2016, Decizie asociat unic nr. 1 din 15.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3020713 din 31.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 29227/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Neamţ

AMA NICO TAB S.R.L.
CUI: 43761900CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Sat Başta Com. Secuieni2021-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEAGU SEZON S.R.L.
CUI: 4676863CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman1993-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
433.527 RON
Profit
53.367 RON
Angajati
1
ISOMEG COMPANY SRL
CUI: 19068546CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2006-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
524.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LARIANA OPTIC S.R.L.
CUI: 48753186CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.828 RON
Profit
21.088 RON
Angajati
1
TIKA BLUE SRL
CUI: 18321470CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2006-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
959.105 RON
Profit
92.333 RON
Angajati
6
ARTINVEST S.R.L.
CUI: 16852645CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.299 RON
Profit
75.340 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Neamţ

FIDADIN MIT SRL
CUI: 36587659CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Sat Cordun Com. Cordun2016-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.555 RON
Profit
10.320 RON
Angajati
1
OPTICONSULT VISION S.R.L.
CUI: 36731036CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.110.298 RON
Profit
528.426 RON
Angajati
4
LUCAS ACTIV SRL
CUI: 35593261CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2016-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.610 RON
Profit
192 RON
Angajati
0
OPTICONSULT CARMEN & VILI SRL
CUI: 36736050CAEN: 4778
Activ
NEAMŢ, Sat Bistriţa Com. Alexandru cel Bun2016-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.727 RON
Profit
7.003 RON
Angajati
2

Alte firme din Neamţ

SERGIU AGRO TRANS SRL
CUI: 36633259CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Trifeşti Com. Trifeşti2016-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.486 RON
Profit
51.958 RON
Angajati
4
DANISI S.R.L.
CUI: 36731010CAEN: 2522
Activ
NEAMŢ, Sat Girov Com. Girov2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.535.622 RON
Profit
393.696 RON
Angajati
7
ALFA-BERKUT SRL
CUI: 36421701CAEN: 1721
Activ
NEAMŢ, Orş. Bicaz2016-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.710 RON
Profit
13.679 RON
Angajati
1
ELECTRO STRATU COMPANY SRL
CUI: 36977392CAEN: 4321
Activ
NEAMŢ, Sat Poiana Teiului Com. Poiana Teiului2017-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.659 RON
Profit
77.984 RON
Angajati
3
UNIPREST SERV SRL
CUI: 33005918CAEN: 7820
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.364.655 RON
Profit
124.202 RON
Angajati
77

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST OFTALMO MEDICAL SRL?

CUI-ul BEST OFTALMO MEDICAL SRL este 36677050.

Unde este sediul BEST OFTALMO MEDICAL SRL?

BEST OFTALMO MEDICAL SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Bld. Roman Muşat, Mun. Roman, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata BEST OFTALMO MEDICAL SRL?

BEST OFTALMO MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEST OFTALMO MEDICAL SRL in 2024?

In 2024, BEST OFTALMO MEDICAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 454.003 RON.

Cati angajati are BEST OFTALMO MEDICAL SRL?

BEST OFTALMO MEDICAL SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are BEST OFTALMO MEDICAL SRL?

BEST OFTALMO MEDICAL SRL are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat BEST OFTALMO MEDICAL SRL in 2024?

BEST OFTALMO MEDICAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 115.057 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.