Activ

CLEAN PRINT SRL

CUI: 36728065
CIF: 36728065
Reg. Com.: J22/2423/2016
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 noiembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:02

Despre CLEAN PRINT SRL

CLEAN PRINT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CLEAN PRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.790 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+57.8%). Profitul net inregistrat a fost de 5.591 RON. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 15.590 RON in 2016 la 14.790 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.790 RON
Venituri totale
17.210 RON
Cheltuieli totale
11.329 RON
Profit brut
5.881 RON
Profit net
5.591 RON
Marja profit net
37,80%
Active imobilizate
4.411 RON
Active circulante
32.398 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.868 RON
Casa & conturi bănci
11.530 RON
Capital propriu
35.924 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Naţională nr. 49, 700237
Detalii adresaparter, camera nr. 1

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Naţională nr. 49, 700237
Cod poștal: 700237
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Naţională nr. 49, 700237
Detalii
parter, camera nr. 1
Cod postal
700237
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.11.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.790 RON
Rezultat net
5.591 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.790 RON 9.374 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.210 RON 14.215 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.329 RON 21.763 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.881 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.591 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 7.548 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 7.548 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.411 RON 8.134 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.398 RON 27.000 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 36.809 RON 35.134 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 20.868 RON 15.860 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.530 RON 11.140 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 885 RON 910 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.924 RON 30.334 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active36.809RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale36.809 RON
Datorii totale885 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,2 %Profit net / active totale
ROE
15,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
36,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.790 +57,8% față de anul precedent 17.210 11.329 5.881 5.591 0 0
2023 9.374 -17,7% față de anul precedent 14.215 21.763 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.548 7.548
2022 11.395 -39,9% față de anul precedent 15.454 13.689 1.765 1.558 0 0
2021 18.970 -64,2% față de anul precedent 18.971 27.394 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.423 8.423
2020 53.023 +11,2% față de anul precedent 53.030 39.605 13.425 +198,7% față de anul precedent 12.095 +294,8% față de anul precedent 0 0
2019 47.687 +53,1% față de anul precedent 47.704 43.209 4.495 -58,2% față de anul precedent 3.064 -68,8% față de anul precedent 0 0
2018 31.152 -1,4% față de anul precedent 31.152 20.403 10.749 -37,4% față de anul precedent 9.814 -39,5% față de anul precedent 0 0
2017 31.592 +102,6% față de anul precedent 31.592 14.428 17.164 +19,6% față de anul precedent 16.216 +16,8% față de anul precedent 0 0
2016 15.590 15.590 1.237 14.353 13.885 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.411 32.398 36.809 0 20.868 11.530
2023 8.134 27.000 35.134 0 15.860 11.140
2022 11.535 35.283 46.818 0 23.211 12.072
2021 8.697 30.869 39.566 0 16.601 14.268
2020 6.304 41.102 47.406 0 14.449 26.653
2019 16.032 17.781 33.813 0 3.100 14.681
2018 19.391 23.205 42.596 0 4.721 18.484
2017 28.140 2.368 30.508 0 0 2.368
2016 15.549 16.304 31.853 0 15.440 864

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 885 -2,8% față de anul precedent 35.924 Neraportat 0
2023 910 +339,6% față de anul precedent 30.334 Neraportat 0
2022 207 -88,3% față de anul precedent 37.882 Neraportat 0
2021 1.772 +49,2% față de anul precedent 36.324 Neraportat 0
2020 1.188 +2,4% față de anul precedent 44.748 Neraportat 0
2019 1.160 -53,2% față de anul precedent 32.653 Neraportat 0
2018 2.480 +1.098,1% față de anul precedent 40.116 Neraportat 0
2017 207 -98,8% față de anul precedent 30.301 Neraportat 0
2016 17.768 14.085 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.790 RON. Profit: 5.591 RON

Cifra de afaceri: 14.790 RON. Profit: 5.591 RON

Cifra de afaceri
14.790 RON +57.78% față de anul precedent
Profit net
5.591 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
885 RON -2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.374 RON -17.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.548 RON
Angajati
0
Datorii
910 RON +339.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.395 RON. Profit: 1.558 RON

Cifra de afaceri: 11.395 RON. Profit: 1.558 RON

Cifra de afaceri
11.395 RON -39.93% față de anul precedent
Profit net
1.558 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
207 RON -88.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.970 RON -64.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.423 RON
Angajati
0
Datorii
1.772 RON +49.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 53.023 RON. Profit: 12.095 RON

Cifra de afaceri: 53.023 RON. Profit: 12.095 RON

Cifra de afaceri
53.023 RON +11.19% față de anul precedent
Profit net
12.095 RON +294.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.188 RON +2.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 47.687 RON. Profit: 3.064 RON

Cifra de afaceri: 47.687 RON. Profit: 3.064 RON

Cifra de afaceri
47.687 RON +53.08% față de anul precedent
Profit net
3.064 RON -68.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.160 RON -53.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 31.152 RON. Profit: 9.814 RON

Cifra de afaceri: 31.152 RON. Profit: 9.814 RON

Cifra de afaceri
31.152 RON -1.39% față de anul precedent
Profit net
9.814 RON -39.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.480 RON +1098.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 31.592 RON. Profit: 16.216 RON

Cifra de afaceri: 31.592 RON. Profit: 16.216 RON

Cifra de afaceri
31.592 RON +102.64% față de anul precedent
Profit net
16.216 RON +16.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
207 RON -98.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 15.590 RON. Profit: 13.885 RON

Cifra de afaceri: 15.590 RON. Profit: 13.885 RON

Cifra de afaceri
15.590 RON
Profit net
13.885 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.768 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLEAN PRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Iaşi (IAŞI)

CLEAN PRINT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Iaşi (IAŞI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Iaşi

PIXEL CREATOR S.R.L.
CUI: 46224626CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.600 RON
Profit
4.645 RON
Angajati
0
ZOOM ART SRL
CUI: 17351375CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.463 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAGIC ME S.R.L.
CUI: 41094096CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.293 RON
Profit
4.029 RON
Angajati
0
PHOTOSMART AGENCY S.R.L.
CUI: 40828607CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.450 RON
Profit
919 RON
Angajati
0
MY-WEDDING CONCEPT SRL
CUI: 37909914CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WE SHOOT WEDDINGS S.R.L.
CUI: 43425633CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Iaşi

FUNBOOTH SRL
CUI: 36703206CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2016-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WORTHY OF ELEGANCE SRL-D
CUI: 37233919CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.641 RON
Profit
33.878 RON
Angajati
0
AB LIFETIME EVENTS INC SRL
CUI: 36693587CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.810 RON
Profit
28.007 RON
Angajati
0
FABRICA DE ALBUME SRL
CUI: 37612629CAEN: 7420
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.369 RON
Profit
7.783 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

PREMIER LIFT SRL
CUI: 36728049CAEN: 9522
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALBILIVMAT SRL
CUI: 36728073CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
792.109 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EKY DEPOZIT SRL
CUI: 36718665CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.195.602 RON
Profit
510.626 RON
Angajati
13
NEC GROUP DEVELOPMENT SRL
CUI: 36744648CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.015.530 RON
Profit
20.364 RON
Angajati
11
LIMISS TRADING TRANS SRL
CUI: 36630546CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Brăteşti Com. Stolniceni-Prăjescu2016-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.804.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MIRUNA SID CONSTRUCTION SRL
CUI: 36850037CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2016-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.326.191 RON
Profit
448.287 RON
Angajati
3
PAVIOV SRL
CUI: 35580563CAEN: 4724
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUVIRO COMPANY SRL
CUI: 37766784CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Cotnari Com. Cotnari2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.797 RON
Profit
10.449 RON
Angajati
2
PRO DEXAL S.R.L.
CUI: 45431569CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.807 RON
Profit
58.449 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLEAN PRINT SRL?

CUI-ul CLEAN PRINT SRL este 36728065.

Unde este sediul CLEAN PRINT SRL?

CLEAN PRINT SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Şos. Naţională nr. 49, 700237, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CLEAN PRINT SRL?

CLEAN PRINT SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLEAN PRINT SRL in 2024?

In 2024, CLEAN PRINT SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.790 RON.

Ce activitate are CLEAN PRINT SRL?

CLEAN PRINT SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat CLEAN PRINT SRL in 2024?

CLEAN PRINT SRL a inregistrat un profit net de 5.591 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.