Activ Plătitor TVA

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.

CUI: 36733371
CIF: RO36733371
Reg. Com.: J2016001133157
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 noiembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:50

Despre FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 283.861 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 76.983 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.846 RON in 2016 la 283.861 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
283.861 RON
Venituri totale
283.861 RON
Cheltuieli totale
204.465 RON
Profit brut
79.396 RON
Profit net
76.983 RON
Marja profit net
27,12%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
261.914 RON
Stocuri
186.068 RON
Creanțe
57 RON
Casa & conturi bănci
75.789 RON
Capital propriu
255.732 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. 1 Mai nr. 2 Bis
Telefon0763682421

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. 1 Mai nr. 2 Bis
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. 1 Mai nr. 2 Bis
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.11.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
283.861 RON
Rezultat net
76.983 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 283.861 RON 279.352 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 283.861 RON 279.352 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 204.465 RON 184.915 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 79.396 RON 94.437 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 76.983 RON 92.064 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 261.914 RON 221.664 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 261.914 RON 221.664 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 186.068 RON 204.624 RON
CreanțeSume de încasat 57 RON 2.389 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 75.789 RON 14.651 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.182 RON 42.915 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 255.732 RON 178.749 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active261.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale261.914 RON
Datorii totale6.182 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,4 %Profit net / active totale
ROE
30,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
42,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 283.861 +1,6% față de anul precedent 283.861 204.465 79.396 -15,9% față de anul precedent 76.983 -16,4% față de anul precedent 0 0
2023 279.352 +23,6% față de anul precedent 279.352 184.915 94.437 +39,2% față de anul precedent 92.064 +39,9% față de anul precedent 0 0
2022 225.998 +78,6% față de anul precedent 225.998 158.140 67.858 +41,4% față de anul precedent 65.825 +40,8% față de anul precedent 0 0
2021 126.549 +10,1% față de anul precedent 151.299 103.293 48.006 +210,2% față de anul precedent 46.740 +225,1% față de anul precedent 0 0
2020 114.896 -22,2% față de anul precedent 117.146 101.671 15.475 14.377 0 0
2019 147.608 +16,8% față de anul precedent 147.608 150.356 0 0 2.748 4.224
2018 126.390 -13,1% față de anul precedent 126.390 135.476 0 0 9.086 10.350
2017 145.476 +3.682,5% față de anul precedent 145.476 166.491 0 0 21.015 22.470
2016 3.846 3.846 7.221 0 0 3.375 3.413

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 261.914 261.914 186.068 57 75.789
2023 0 221.664 221.664 204.624 2.389 14.651
2022 0 114.560 114.560 107.363 337 6.860
2021 0 76.601 76.601 69.412 502 6.687
2020 0 24.570 24.570 20.757 98 3.715
2019 0 55.682 55.682 52.304 0 3.378
2018 0 26.330 26.330 23.452 0 2.878
2017 0 60.450 60.450 57.093 78 3.279
2016 0 50.585 50.585 49.904 0 681

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.182 -85,6% față de anul precedent 255.732 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 42.915 +54,0% față de anul precedent 178.749 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 27.875 -50,0% față de anul precedent 86.685 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 55.741 +10,5% față de anul precedent 20.860 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 50.450 -47,4% față de anul precedent -25.880 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 95.939 +53,8% față de anul precedent -40.257 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 62.363 -27,6% față de anul precedent -36.033 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 86.133 +60,1% față de anul precedent -25.683 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 53.798 -3.213 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 283.861 RON. Profit: 76.983 RON

Cifra de afaceri: 283.861 RON. Profit: 76.983 RON

Cifra de afaceri
283.861 RON +1.61% față de anul precedent
Profit net
76.983 RON -16.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.182 RON -85.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 279.352 RON. Profit: 92.064 RON

Cifra de afaceri: 279.352 RON. Profit: 92.064 RON

Cifra de afaceri
279.352 RON +23.61% față de anul precedent
Profit net
92.064 RON +39.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.915 RON +53.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 225.998 RON. Profit: 65.825 RON

Cifra de afaceri: 225.998 RON. Profit: 65.825 RON

Cifra de afaceri
225.998 RON +78.59% față de anul precedent
Profit net
65.825 RON +40.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.875 RON -49.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 126.549 RON. Profit: 46.740 RON

Cifra de afaceri: 126.549 RON. Profit: 46.740 RON

Cifra de afaceri
126.549 RON +10.14% față de anul precedent
Profit net
46.740 RON +225.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.741 RON +10.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 114.896 RON. Profit: 14.377 RON

Cifra de afaceri: 114.896 RON. Profit: 14.377 RON

Cifra de afaceri
114.896 RON -22.16% față de anul precedent
Profit net
14.377 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.450 RON -47.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 147.608 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.608 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.608 RON +16.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.224 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.939 RON +53.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 126.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 126.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
126.390 RON -13.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.350 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
62.363 RON -27.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 145.476 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.476 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.476 RON +3682.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.470 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
86.133 RON +60.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.846 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.846 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.413 RON
Angajati
1
Datorii
53.798 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Dâmboviţa

RARITY FASHION STYLE S.R.L.
CUI: 45897942CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.822 RON
Profit
46.519 RON
Angajati
1
SHARIF LUX S.R.L.
CUI: 44096113CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Petreşti Com. Petreşti2021-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.741 RON
Profit
3.458 RON
Angajati
1
PETITE COQUETTE S.R.L.
CUI: 45318137CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
VALEDA EXTRA S.R.L.
CUI: 36388486CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mogoşani Com. Mogoşani2016-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.860 RON
Profit
16.597 RON
Angajati
1
CACTUS COM SRL
CUI: 10179206CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1998-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
877.957 RON
Profit
11.570 RON
Angajati
6
MANDGAB SRL
CUI: 25170191CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Drăgăeşti Pământeni Com. Măneşti2009-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.403 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Dâmboviţa

LENJERIE FAME S.R.L.
CUI: 35732742CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi2016-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
566.128 RON
Profit
47.143 RON
Angajati
2
VERFASHION 76 S.R.L.
CUI: 36860707CAEN: 4771
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Braniştea Com. Braniştea2016-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.865 RON
Profit
1.075 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

PUCK INTERNATIONAL SRL
CUI: 36731761CAEN: 9011
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Scheiu de Jos Com. Ludeşti2016-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STYLE OF GEDOTEAM S.R.L.
CUI: 36709195CAEN: 9313
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Niculeşti Com. Niculeşti2016-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.334 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
EURONEVMAD S.R.L.
CUI: 36780268CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Cojasca Com. Cojasca2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.486.902 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
CREATIVE DATA EXPERT S.R.L.
CUI: 36518020CAEN: 6920
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.538 RON
Profit
332.957 RON
Angajati
3
KATMAR WINDOORS S.R.L.
CUI: 36994202CAEN: 4619
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bungetu Com. Văcăreşti2017-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.055 RON
Profit
145.930 RON
Angajati
1
AGROBION & PRECESCON S.R.L.
CUI: 33847398CAEN: 4675
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Butimanu Com. Butimanu2014-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.564 RON
Profit
134.144 RON
Angajati
0
ZAPSERVELECTRO S.R.L.
CUI: 38826876CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti2018-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NLX ELITE S.R.L.
CUI: 53400938CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2026-01-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.?

CUI-ul FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. este 36733371.

Unde este sediul FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.?

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. 1 Mai nr. 2 Bis, Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.?

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. in 2024?

In 2024, FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 283.861 RON.

Cati angajati are FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.?

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L.?

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. in 2024?

FOXY BOUTIQUE 13 S.R.L. a inregistrat un profit net de 76.983 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.