Activ Plătitor TVAe‑Factură

DRMEDVET SRL

CUI: 36787975
CIF: RO36787975
Reg. Com.: J52/675/2016
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 noiembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:32

Despre DRMEDVET SRL

DRMEDVET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Clejani Com. Clejani, judetul GIURGIU, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DRMEDVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 438.394 RON, in crestere fata de anul precedent (+43.4%). Profitul net inregistrat a fost de 220.308 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
438.394 RON
Venituri totale
440.559 RON
Cheltuieli totale
212.587 RON
Profit brut
227.972 RON
Profit net
220.308 RON
Marja profit net
50,25%
Active imobilizate
77.090 RON
Active circulante
758.837 RON
Stocuri
64.061 RON
Creanțe
669.064 RON
Casa & conturi bănci
25.712 RON
Capital propriu
718.175 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Clejani Com. Clejani, Str. Primarului nr. 13, 87045
Telefon0766141064

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Clejani Com. Clejani, Str. Primarului nr. 13, 87045
Cod poștal: 87045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Clejani Com. Clejani, Str. Primarului nr. 13, 87045
Cod postal
87045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.11.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
438.394 RON
Rezultat net
220.308 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 438.394 RON 305.783 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 440.559 RON 308.371 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 212.587 RON 235.810 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 227.972 RON 72.561 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 220.308 RON 69.726 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 77.090 RON 96.025 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 758.837 RON 517.447 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 835.927 RON 613.472 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 64.061 RON 35.313 RON
CreanțeSume de încasat 669.064 RON 481.582 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.712 RON 552 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 106.413 RON 102.202 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 718.175 RON 497.867 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active835.927RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale835.927 RON
Datorii totale106.413 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,4 %Profit net / active totale
ROE
30,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 438.394 +43,4% față de anul precedent 440.559 212.587 227.972 +214,2% față de anul precedent 220.308 +216,0% față de anul precedent 0 0
2023 305.783 -0,1% față de anul precedent 308.371 235.810 72.561 -55,9% față de anul precedent 69.726 -56,9% față de anul precedent 0 0
2022 306.080 -27,8% față de anul precedent 306.623 142.152 164.471 -30,1% față de anul precedent 161.864 -30,1% față de anul precedent 0 0
2021 423.913 +46,8% față de anul precedent 423.970 188.768 235.202 +140,8% față de anul precedent 231.473 +144,2% față de anul precedent 0 0
2020 288.818 +149,2% față de anul precedent 292.987 195.293 97.694 94.792 0 0
2019 115.888 +32,7% față de anul precedent 115.888 129.051 0 0 13.163 15.954
2018 87.348 +1.333,8% față de anul precedent 87.348 117.499 0 0 30.151 31.014
2017 6.092 6.092 18.629 0 0 12.537 12.720
2016 0 0 504 0 0 504 504

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 77.090 758.837 835.927 64.061 669.064 25.712
2023 96.025 517.447 613.472 35.313 481.582 552
2022 115.595 450.329 565.924 84.192 346.754 19.383
2021 45.322 346.723 392.045 38.428 296.256 12.039
2020 41.330 39.347 80.677 9.505 22.223 7.619
2019 49.822 46.190 96.012 28.584 12.056 5.550
2018 41.099 29.014 70.113 28.375 0 639
2017 29.945 11.021 40.966 10.811 0 210
2016 707 1.989 2.696 0 0 1.989

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 106.413 +4,1% față de anul precedent 718.175 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 102.202 -16,3% față de anul precedent 497.867 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 122.124 -3,1% față de anul precedent 428.141 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 126.003 +174,7% față de anul precedent 266.277 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 45.874 -70,6% față de anul precedent 34.803 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 156.112 +36,8% față de anul precedent -59.989 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 114.150 +111,0% față de anul precedent -44.037 Neraportat 1
2017 54.097 +1.703,2% față de anul precedent -13.024 Neraportat 0
2016 3.000 -304 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 438.394 RON. Profit: 220.308 RON

Cifra de afaceri: 438.394 RON. Profit: 220.308 RON

Cifra de afaceri
438.394 RON +43.37% față de anul precedent
Profit net
220.308 RON +215.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
106.413 RON +4.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 305.783 RON. Profit: 69.726 RON

Cifra de afaceri: 305.783 RON. Profit: 69.726 RON

Cifra de afaceri
305.783 RON -0.1% față de anul precedent
Profit net
69.726 RON -56.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
102.202 RON -16.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 306.080 RON. Profit: 161.864 RON

Cifra de afaceri: 306.080 RON. Profit: 161.864 RON

Cifra de afaceri
306.080 RON -27.8% față de anul precedent
Profit net
161.864 RON -30.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
122.124 RON -3.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 423.913 RON. Profit: 231.473 RON

Cifra de afaceri: 423.913 RON. Profit: 231.473 RON

Cifra de afaceri
423.913 RON +46.78% față de anul precedent
Profit net
231.473 RON +144.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
126.003 RON +174.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 288.818 RON. Profit: 94.792 RON

Cifra de afaceri: 288.818 RON. Profit: 94.792 RON

Cifra de afaceri
288.818 RON +149.22% față de anul precedent
Profit net
94.792 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.874 RON -70.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 115.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.888 RON +32.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.954 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
156.112 RON +36.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 87.348 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 87.348 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
87.348 RON +1333.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.014 RON
Angajati
1
Datorii
114.150 RON +111.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 6.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.092 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.720 RON
Angajati
0
Datorii
54.097 RON +1703.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
504 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDRMEDVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Clejani Com. Clejani (GIURGIU)

DRMEDVET SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Clejani Com. Clejani (GIURGIU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Giurgiu

ELVET SRL
CUI: 7582852CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Com. Călugăreni1995-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.702 RON
Profit
12.469 RON
Angajati
1
DARIVET MEDICAL S.R.L.
CUI: 41452496CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2019-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.366 RON
Profit
34.088 RON
Angajati
2
CARISA VET MEDICAL S.R.L.
CUI: 39557342CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Slobozia Com. Slobozia2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.300 RON
Profit
78.340 RON
Angajati
2
DUTZY VET FARM SRL
CUI: 16283841CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2004-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.714 RON
Profit
53.905 RON
Angajati
1
RONA S.R.L.
CUI: 6279118CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1994-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.215.155 RON
Profit
66.019 RON
Angajati
3
AUGUSTMAR CONSULTING SRL
CUI: 20722422CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2007-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.340 RON
Profit
131.572 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Giurgiu

ANDI CRIS VET TOTAL S.R.L.
CUI: 36663802CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.056 RON
Profit
467 RON
Angajati
2
ECO HORTI VET SRL
CUI: 37268887CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Colibaşi Com. Colibaşi2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRESUFARMVET SRL
CUI: 36248806CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Daia Com. Daia2016-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.508 RON
Profit
5.754 RON
Angajati
1
Activ
GIURGIU, Sat Crevedia Mare Com. Crevedia Mare2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.546 RON
Profit
99.106 RON
Angajati
3

Alte firme din Giurgiu

MACRIU MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 36783680CAEN: 6619
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2016-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
866.546 RON
Profit
523.048 RON
Angajati
3
S.G.F. BUILDING SRL
CUI: 36787983CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Vânătorii Mari Com. Vânătorii Mici2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
210 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MATVIL-CON SRL-D
CUI: 36742809CAEN: 4334
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2016-11-15
fara e-Factura
CRYSDOR PROIECT SRL
CUI: 36829302CAEN: 5231
Activ
GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLAMAR FOOD SRL
CUI: 37259986CAEN: 4775
Activ
GIURGIU, Sat Remuş Com. Frăteşti2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.501 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AQUATERA ADUNAŢII COPĂCENI SRL
CUI: 31178661CAEN: 3600
Activ
GIURGIU, Sat Adunaţii-Copăceni Com. Adunaţii-Copăceni2013-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
757.292 RON
Profit
13.589 RON
Angajati
9
RIP DISTRICARS S.R.L.
CUI: 40430066CAEN: 4520
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.454 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRMEDVET SRL?

CUI-ul DRMEDVET SRL este 36787975.

Unde este sediul DRMEDVET SRL?

DRMEDVET SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Clejani Com. Clejani, Str. Primarului nr. 13, 87045, Sat Clejani Com. Clejani, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata DRMEDVET SRL?

DRMEDVET SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DRMEDVET SRL in 2024?

In 2024, DRMEDVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 438.394 RON.

Cati angajati are DRMEDVET SRL?

DRMEDVET SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DRMEDVET SRL?

DRMEDVET SRL are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat DRMEDVET SRL in 2024?

DRMEDVET SRL a inregistrat un profit net de 220.308 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.