Activ e‑Factură

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.

CUI: 36801956
CIF: 36801956
Reg. Com.: J52/680/2016
CAEN: 4221
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:33

Despre GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ghionea Com. Ulmi, judetul GIURGIU, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide" (cod CAEN 4221), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
70.222 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
23.000 RON
Casa & conturi bănci
47.222 RON
Capital propriu
56.982 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 125, 87233

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 125, 87233
Cod poștal: 87233
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 125, 87233
Cod postal
87233
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.11.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 2.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 2.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 350 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.650 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.410 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 70.222 RON 70.222 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.222 RON 70.222 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 23.000 RON 23.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.222 RON 47.222 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.240 RON 13.240 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 56.982 RON 56.982 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.222RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.222 RON
Datorii totale13.240 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.000 -76,5% față de anul precedent 2.000 350 1.650 -74,9% față de anul precedent 1.410 -77,7% față de anul precedent 0 0
2022 8.500 -88,7% față de anul precedent 8.500 1.917 6.583 -74,8% față de anul precedent 6.333 -73,2% față de anul precedent 0 0
2021 75.000 75.000 48.879 26.121 23.661 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 6.011 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.011 6.011
2019 72.000 -10,0% față de anul precedent 72.000 39.910 32.090 -57,6% față de anul precedent 31.370 -57,9% față de anul precedent 0 0
2018 80.000 +1.500,0% față de anul precedent 80.000 4.350 75.650 +1.440,4% față de anul precedent 74.450 +1.463,8% față de anul precedent 0 0
2017 5.000 5.000 89 4.911 4.761 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 70.222 70.222 0 23.000 47.222
2023 0 70.222 70.222 0 23.000 47.222
2022 0 68.572 68.572 0 21.000 47.572
2021 0 80.280 80.280 0 33.000 47.280
2020 0 112.012 112.012 0 29.300 82.712
2019 0 123.242 123.242 0 37.500 85.742
2018 0 81.620 81.620 0 40.000 41.620
2017 0 4.911 4.911 0 0 4.911

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.240 0,0% față de anul precedent 56.982 Neraportat 0
2023 13.240 +1,9% față de anul precedent 56.982 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 13.000 -58,1% față de anul precedent 55.572 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 31.041 +328,6% față de anul precedent 49.239 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.242 -41,9% față de anul precedent 104.770 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 12.461 +464,1% față de anul precedent 110.781 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.209 +1.372,7% față de anul precedent 79.411 Neraportat 1
2017 150 4.761 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.240 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.410 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 1.410 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON -76.47% față de anul precedent
Profit net
1.410 RON -77.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
13.240 RON +1.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 6.333 RON

Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 6.333 RON

Cifra de afaceri
8.500 RON -88.67% față de anul precedent
Profit net
6.333 RON -73.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.000 RON -58.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 75.000 RON. Profit: 23.661 RON

Cifra de afaceri: 75.000 RON. Profit: 23.661 RON

Cifra de afaceri
75.000 RON
Profit net
23.661 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.041 RON +328.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.011 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.242 RON -41.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 31.370 RON

Cifra de afaceri: 72.000 RON. Profit: 31.370 RON

Cifra de afaceri
72.000 RON -10% față de anul precedent
Profit net
31.370 RON -57.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.461 RON +464.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 74.450 RON

Cifra de afaceri: 80.000 RON. Profit: 74.450 RON

Cifra de afaceri
80.000 RON +1500% față de anul precedent
Profit net
74.450 RON +1463.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.209 RON +1372.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 4.761 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 4.761 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON
Profit net
4.761 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
150 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4221 in Sat Ghionea Com. Ulmi (GIURGIU)

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4221 in Sat Ghionea Com. Ulmi (GIURGIU)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4221, Giurgiu

MIHSOR INSTAL SRL
CUI: 32710502CAEN: 4221
Activ
GIURGIU, Orş. Mihăileşti2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOGLAND TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 40232875CAEN: 4221
Activ
GIURGIU, Sat Chiriacu Com. Izvoarele2018-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CTC EDIL CONSTRUCT SRL
CUI: 24520132CAEN: 4221
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2008-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOBY WATER INSTAL S.R.L.
CUI: 46909514CAEN: 4221
Activ
GIURGIU, Sat Chiriacu Com. Izvoarele2022-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.834.957 RON
Profit
727.434 RON
Angajati
10

Alte firme din Giurgiu

CROPMARKET SRL
CUI: 36793144CAEN: 4791
Activ
GIURGIU, Sat Colibaşi Com. Colibaşi2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
850.701 RON
Profit
26.762 RON
Angajati
2
DENTTAGLIO VISION SRL
CUI: 36804383CAEN: 8623
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2016-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.543.357 RON
Profit
7.387 RON
Angajati
4
BUMBY TRANSCOM SRL
CUI: 36772214CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2016-11-23
fara e-Factura
LUIZMAR SRL
CUI: 36882454CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Slobozia Com. Slobozia2016-12-30
fara e-Factura
STEMIRA ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 36363775CAEN: 6920
Activ
GIURGIU, Sat Săbăreni Com. Săbăreni2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.268 RON
Profit
1.204.962 RON
Angajati
1
ECO HORTI VET SRL
CUI: 37268887CAEN: 7500
Activ
GIURGIU, Sat Colibaşi Com. Colibaşi2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.270 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDORA INSTAL-CONSTRUCT SRL
CUI: 31207465CAEN: 4673
Activ
GIURGIU, Sat Greaca Com. Greaca2013-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
338.805 RON
Profit
9.138 RON
Angajati
1
Activ
GIURGIU, Sat Vânătorii Mari Com. Vânătorii Mici2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.500 RON
Profit
28.403 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.?

CUI-ul GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. este 36801956.

Unde este sediul GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.?

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi, Str. Principală nr. 125, 87233, Sat Ghionea Com. Ulmi, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.?

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. in 2024?

In 2024, GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L.?

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. are codul CAEN principal 4221 (Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide).

Ce profit a inregistrat GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. in 2024?

GODO CONSTRUCTII SI REFACERI S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.