Activ

STELIAN DRIVE SRL

CUI: 36802218
CIF: 36802218
Reg. Com.: J23/4830/2016
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:47

Despre STELIAN DRIVE SRL

STELIAN DRIVE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STELIAN DRIVE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.249 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-55.2%). Profitul net inregistrat a fost de 365 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 21.287 RON in 2017 la 22.249 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.249 RON
Venituri totale
22.249 RON
Cheltuieli totale
21.762 RON
Profit brut
487 RON
Profit net
365 RON
Marja profit net
1,64%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
4.954 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
385 RON
Casa & conturi bănci
4.569 RON
Capital propriu
-8.462 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Magheranului nr. 1A, 77145
Detalii adresaCAMERA NR.1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Magheranului nr. 1A, 77145
Cod poștal: 77145
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Magheranului nr. 1A, 77145
Detalii
CAMERA NR.1
Cod postal
77145
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.12.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.249 RON
Rezultat net
365 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.249 RON 49.674 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 22.249 RON 49.674 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 21.762 RON 69.275 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 487 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 365 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 19.601 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 20.096 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 4.954 RON 6.212 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.954 RON 6.212 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 385 RON 314 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.569 RON 5.898 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.416 RON 15.039 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -8.462 RON -8.827 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.954RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

270,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.954 RON
Datorii totale13.416 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,4 %Profit net / active totale
ROE
-4,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-170,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.249 -55,2% față de anul precedent 22.249 21.762 487 365 0 0
2023 49.674 +1,3% față de anul precedent 49.674 69.275 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.601 20.096
2022 49.020 +34,0% față de anul precedent 49.020 39.555 9.465 +35,9% față de anul precedent 8.448 +43,4% față de anul precedent 0 0
2021 36.577 +167,6% față de anul precedent 36.577 29.610 6.967 +117,7% față de anul precedent 5.891 +109,5% față de anul precedent 0 0
2020 13.670 13.670 10.470 3.200 2.812 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.002 0 0 2.002 2.002
2017 21.287 21.287 24.728 0 0 3.441 4.080

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 4.954 4.954 0 385 4.569
2023 0 6.212 6.212 0 314 5.898
2022 0 11.638 11.638 0 343 11.295
2021 0 11.900 11.900 0 255 11.645
2020 0 6.479 6.479 0 2.373 4.106
2019 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0
2017 0 2.135 2.135 0 0 2.135

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 13.416 -10,8% față de anul precedent -8.462 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 15.039 +3.212,6% față de anul precedent -8.827 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 454 -95,0% față de anul precedent 11.269 Neraportat 1
2021 9.079 -4,9% față de anul precedent 2.821 Neraportat 0
2020 9.549 +62,3% față de anul precedent -3.070 Neraportat 0
2019 5.882 0,0% față de anul precedent -5.882 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 5.882 -2,2% față de anul precedent -5.882 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 6.015 -3.880 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.249 RON. Profit: 365 RON

Cifra de afaceri: 22.249 RON. Profit: 365 RON

Cifra de afaceri
22.249 RON -55.21% față de anul precedent
Profit net
365 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.416 RON -10.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 49.674 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.674 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.674 RON +1.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.096 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.039 RON +3212.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 49.020 RON. Profit: 8.448 RON

Cifra de afaceri: 49.020 RON. Profit: 8.448 RON

Cifra de afaceri
49.020 RON +34.02% față de anul precedent
Profit net
8.448 RON +43.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
454 RON -95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 36.577 RON. Profit: 5.891 RON

Cifra de afaceri: 36.577 RON. Profit: 5.891 RON

Cifra de afaceri
36.577 RON +167.57% față de anul precedent
Profit net
5.891 RON +109.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.079 RON -4.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.670 RON. Profit: 2.812 RON

Cifra de afaceri: 13.670 RON. Profit: 2.812 RON

Cifra de afaceri
13.670 RON
Profit net
2.812 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.549 RON +62.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.882 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.002 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.882 RON -2.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 21.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.287 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.287 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.080 RON
Angajati
1
Datorii
6.015 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTELIAN DRIVE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

STELIAN DRIVE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Orş. Pantelimon (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Ilfov

DACERODA S.R.L.
CUI: 46193228CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.665 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TAXI-GÂJ 2019 S.R.L.
CUI: 50025079CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2024-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.341 RON
Profit
5.458 RON
Angajati
0
A&B DRIVE EXPERT S.R.L.
CUI: 38606927CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RALU TAXI IMPEX 2017 SRL
CUI: 37103064CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Dârvari Com. Ciorogârla2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.162 RON
Profit
7.462 RON
Angajati
0
KENAN TAXI S.R.L.
CUI: 48257816CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Petrăchioaia Com. Petrăchioaia2023-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.381 RON
Profit
644 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Ilfov

BIDAIL FAMILY SRL
CUI: 36791488CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.267 RON
Profit
5.518 RON
Angajati
1
KAMBIASO-TRANS CLASS SRL
CUI: 36856862CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KYMMY STAR TRANS SRL
CUI: 36714701CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.880 RON
Profit
30.507 RON
Angajati
1
LIV AUTO TOP SRL
CUI: 37014650CAEN: 4932
Activ
ILFOV, Sat Tânganu Com. Cernica2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.329 RON
Profit
7.024 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

JORDAN EXPRESS TRANSPORT SRL
CUI: 36802200CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Com. Petrăchioaia2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.617 RON
Profit
6.946 RON
Angajati
4
AL MERKET SRL
CUI: 36803043CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2016-12-05
fara e-Factura
CHRISTINE VISION DESIGN SRL
CUI: 36798524CAEN: 7410
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2016-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.898 RON
Profit
8.599 RON
Angajati
0
SYSTEM TUNEUP SRL
CUI: 36748526CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Com. Ştefăneştii de Jos2016-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.039 RON
Profit
356.903 RON
Angajati
1
AGELIS BETA SRL
CUI: 36856196CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Sat Periş Com. Periş2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.518 RON
Profit
45.166 RON
Angajati
1
LUCA SARAFOGLU SRL
CUI: 36236828CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.233 RON
Profit
5.383 RON
Angajati
0
BUNCIU CONSTRUCTII S.R.L.
CUI: 37413995CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Cornetu Com. Cornetu2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GREEN AGROPLANT SRL
CUI: 26618952CAEN: 0113
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2010-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.250 RON
Profit
20.853 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STELIAN DRIVE SRL?

CUI-ul STELIAN DRIVE SRL este 36802218.

Unde este sediul STELIAN DRIVE SRL?

STELIAN DRIVE SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Int. Magheranului nr. 1A, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata STELIAN DRIVE SRL?

STELIAN DRIVE SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STELIAN DRIVE SRL in 2024?

In 2024, STELIAN DRIVE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.249 RON.

Cati angajati are STELIAN DRIVE SRL?

STELIAN DRIVE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are STELIAN DRIVE SRL?

STELIAN DRIVE SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat STELIAN DRIVE SRL in 2024?

STELIAN DRIVE SRL a inregistrat un profit net de 365 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.