Activ e‑Factură

UPU SERVICE MOTORS SRL

CUI: 36821805
CIF: 36821805
Reg. Com.: J29/2125/2016
CAEN: 3312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mașinilor

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 15:39

Despre UPU SERVICE MOTORS SRL

UPU SERVICE MOTORS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, judetul PRAHOVA, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mașinilor" (cod CAEN 3312), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UPU SERVICE MOTORS SRL a raportat o cifra de afaceri de 259.192 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.4%). Profitul net inregistrat a fost de 36.283 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
259.192 RON
Venituri totale
259.196 RON
Cheltuieli totale
220.371 RON
Profit brut
38.825 RON
Profit net
36.283 RON
Marja profit net
14,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
51.164 RON
Stocuri
21.772 RON
Creanțe
10.600 RON
Casa & conturi bănci
18.792 RON
Capital propriu
36.583 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, PROVIŢA DE SUS nr. 703, 107480

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, PROVIŢA DE SUS nr. 703, 107480
Cod poștal: 107480
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, PROVIŢA DE SUS nr. 703, 107480
Cod postal
107480
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.12.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
259.192 RON
Rezultat net
36.283 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 259.192 RON 234.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 259.196 RON 234.704 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 220.371 RON 198.876 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 38.825 RON 35.828 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.283 RON 33.764 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 51.164 RON 77.468 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 51.164 RON 77.468 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 21.772 RON 24.854 RON
CreanțeSume de încasat 10.600 RON 3.148 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.792 RON 49.466 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.581 RON 15.859 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 36.583 RON 61.609 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active51.164RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale51.164 RON
Datorii totale14.581 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
70,9 %Profit net / active totale
ROE
99,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,51 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 259.192 +10,4% față de anul precedent 259.196 220.371 38.825 +8,4% față de anul precedent 36.283 +7,5% față de anul precedent 0 0
2023 234.700 +14,2% față de anul precedent 234.704 198.876 35.828 +21,2% față de anul precedent 33.764 +22,6% față de anul precedent 0 0
2022 205.522 -12,4% față de anul precedent 205.526 175.967 29.559 -37,4% față de anul precedent 27.545 -38,9% față de anul precedent 0 0
2021 234.566 +87,0% față de anul precedent 234.568 187.335 47.233 +975,4% față de anul precedent 45.075 +1.315,7% față de anul precedent 0 0
2020 125.431 -27,0% față de anul precedent 125.433 121.041 4.392 -85,9% față de anul precedent 3.184 -89,2% față de anul precedent 0 0
2019 171.895 +965,6% față de anul precedent 171.895 140.716 31.179 +344,8% față de anul precedent 29.460 +351,4% față de anul precedent 0 0
2018 16.132 +57,9% față de anul precedent 16.132 9.122 7.010 6.527 0 0
2017 10.217 10.217 12.650 0 0 2.433 2.739
2016 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 51.164 51.164 21.772 10.600 18.792
2023 0 77.468 77.468 24.854 3.148 49.466
2022 758 67.574 68.332 36.761 9.748 21.065
2021 1.584 120.465 122.049 27.271 1.200 91.994
2020 2.411 60.539 62.950 6.652 4.300 49.587
2019 3.261 36.309 39.570 0 4.300 32.009
2018 24 5.599 5.623 0 0 5.599
2017 24 2.243 2.267 0 0 2.243
2016 748 300 1.048 30 0 270

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.581 -8,1% față de anul precedent 36.583 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 15.859 -60,8% față de anul precedent 61.609 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 40.487 +0,5% față de anul precedent 27.845 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 40.292 +53,4% față de anul precedent 81.757 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 26.268 +332,6% față de anul precedent 36.682 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 6.072 +283,1% față de anul precedent 33.498 Neraportat 1
2018 1.585 -66,7% față de anul precedent 4.038 Neraportat 0
2017 4.756 +460,9% față de anul precedent -2.489 Neraportat 0
2016 848 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCONSTANTIN CĂCIULĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 38269/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 259.192 RON. Profit: 36.283 RON

Cifra de afaceri: 259.192 RON. Profit: 36.283 RON

Cifra de afaceri
259.192 RON +10.44% față de anul precedent
Profit net
36.283 RON +7.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.581 RON -8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 234.700 RON. Profit: 33.764 RON

Cifra de afaceri: 234.700 RON. Profit: 33.764 RON

Cifra de afaceri
234.700 RON +14.2% față de anul precedent
Profit net
33.764 RON +22.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.859 RON -60.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 205.522 RON. Profit: 27.545 RON

Cifra de afaceri: 205.522 RON. Profit: 27.545 RON

Cifra de afaceri
205.522 RON -12.38% față de anul precedent
Profit net
27.545 RON -38.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.487 RON +0.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 234.566 RON. Profit: 45.075 RON

Cifra de afaceri: 234.566 RON. Profit: 45.075 RON

Cifra de afaceri
234.566 RON +87.01% față de anul precedent
Profit net
45.075 RON +1315.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.292 RON +53.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 125.431 RON. Profit: 3.184 RON

Cifra de afaceri: 125.431 RON. Profit: 3.184 RON

Cifra de afaceri
125.431 RON -27.03% față de anul precedent
Profit net
3.184 RON -89.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.268 RON +332.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 171.895 RON. Profit: 29.460 RON

Cifra de afaceri: 171.895 RON. Profit: 29.460 RON

Cifra de afaceri
171.895 RON +965.55% față de anul precedent
Profit net
29.460 RON +351.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.072 RON +283.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.132 RON. Profit: 6.527 RON

Cifra de afaceri: 16.132 RON. Profit: 6.527 RON

Cifra de afaceri
16.132 RON +57.89% față de anul precedent
Profit net
6.527 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.585 RON -66.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.217 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.217 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.739 RON
Angajati
0
Datorii
4.756 RON +460.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
848 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUPU SERVICE MOTORS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus (PRAHOVA)

UPU SERVICE MOTORS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus (PRAHOVA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.102026Mentiune · Buletin 38269/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
UPU SERVICE MOTORS SRL
CUI
36821805
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.10.2026
Registrul Comerțului
J29/2125/2016
EUID
ROONRC.J29/2125/2016
Sediu
Sat Proviţa de Sus, Comuna Proviţa de Sus, Jud. Prahova, Nr. 703
Județ
Prahova
Număr încheiere
817537
Data încheierii
15.10.2026
Număr dosar
3635824
Data dosarului
09.09.2026
Tribunal
Prahova
Registrator
Emil Zgondoiu
Vezi Buletinul ONRC nr. 38269/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3312, Prahova

QIEM MAINTENANCE S.R.L.
CUI: 47645739CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Proviţa de Jos Com. Proviţa de Jos2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.135 RON
Profit
150.700 RON
Angajati
1
FLORIANDRA BUSINESS S.R.L.
CUI: 43104226CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2020-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.160 RON
Profit
166.221 RON
Angajati
1
BARG SERVICE TRUCK & BUS S.R.L.
CUI: 44416501CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărăi Com. Poienarii Burchii2021-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.130 RON
Profit
13.340 RON
Angajati
2
GHI MACHINERY PARTS S.R.L.
CUI: 47751080CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
406.061 RON
Profit
38.364 RON
Angajati
2
XENON TOTAL SERVICE SRL
CUI: 15999177CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.936 RON
Profit
84.453 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3312, Prahova

LAVNICO TRAC LIFT SRL
CUI: 36168588CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SEMAKON S.R.L.
CUI: 37160060CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2017-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
422.227 RON
Profit
27.147 RON
Angajati
1
GIMVIOCRIS SERV SRL
CUI: 35827753CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Drajna de Jos Com. Drajna2016-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.573 RON
Profit
12.431 RON
Angajati
2
RIGS & EQUIPMENTS SRL
CUI: 37217921CAEN: 3312
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2017-03-16
fara e-Factura

Alte firme din Prahova

GELID WINERY SRL
CUI: 36821783CAEN: 0121
Activ
PRAHOVA, Sat Gâlmeia Com. Plopu2016-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
784.363 RON
Profit
4.435 RON
Angajati
7
DAVELI SERV SRL
CUI: 36821813CAEN: 8219
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.901 RON
Profit
74.622 RON
Angajati
1
TIMAB CHOICE S.R.L.
CUI: 36806490CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2016-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
POLIALFA SRL
CUI: 36693943CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.926.375 RON
Profit
528.216 RON
Angajati
2
PROD NEXT DAY SRL
CUI: 36928152CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.556 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CRAFTCONSINSTAL SRL
CUI: 35508673CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.502 RON
Profit
76.819 RON
Angajati
2
RADUŢĂ BIOFARM PREST SRL
CUI: 37895673CAEN: 1011
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.662.103 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
WAM ROMANIA SRL
CUI: 13852268CAEN: 2829
Activ
PRAHOVA, Sat Urleta Com. Băneşti2001-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.788.242 RON
Profit
1.905.850 RON
Angajati
107
EVA DECOTEX S.R.L.
CUI: 46585124CAEN: 4641
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.764 RON
Profit
31.471 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UPU SERVICE MOTORS SRL?

CUI-ul UPU SERVICE MOTORS SRL este 36821805.

Unde este sediul UPU SERVICE MOTORS SRL?

UPU SERVICE MOTORS SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, PROVIŢA DE SUS nr. 703, 107480, Sat Proviţa de Sus Com. Proviţa de Sus, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata UPU SERVICE MOTORS SRL?

UPU SERVICE MOTORS SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UPU SERVICE MOTORS SRL in 2024?

In 2024, UPU SERVICE MOTORS SRL a raportat o cifra de afaceri de 259.192 RON.

Cati angajati are UPU SERVICE MOTORS SRL?

UPU SERVICE MOTORS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are UPU SERVICE MOTORS SRL?

UPU SERVICE MOTORS SRL are codul CAEN principal 3312 (Repararea și întreținerea mașinilor).

Ce profit a inregistrat UPU SERVICE MOTORS SRL in 2024?

UPU SERVICE MOTORS SRL a inregistrat un profit net de 36.283 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.