Activ

NED LAND P.M. SRL

CUI: 36829671
CIF: 36829671
Reg. Com.: J40/16281/2016
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:40

Despre NED LAND P.M. SRL

NED LAND P.M. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NED LAND P.M. SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.990 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 143.777 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 104.500 RON in 2017 la 233.990 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
233.990 RON
Venituri totale
233.990 RON
Cheltuieli totale
87.859 RON
Profit brut
146.131 RON
Profit net
143.777 RON
Marja profit net
61,45%
Active imobilizate
7.933 RON
Active circulante
148.724 RON
Stocuri
30 RON
Creanțe
121.952 RON
Casa & conturi bănci
26.742 RON
Capital propriu
144.017 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Amara nr. 2, 40794
Detalii adresaCAMERA 1, 29, 29 MP, C1 PARTER
Telefon0724543234

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Amara nr. 2, 40794
Cod poștal: 40794
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Amara nr. 2, 40794
Detalii
CAMERA 1, 29, 29 MP, C1 PARTER
Cod postal
40794
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.12.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
233.990 RON
Rezultat net
143.777 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 233.990 RON 269.405 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 233.990 RON 269.405 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 87.859 RON 91.552 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 146.131 RON 177.853 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 143.777 RON 175.159 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.933 RON 7.805 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 148.724 RON 173.915 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 156.657 RON 181.720 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30 RON 30 RON
CreanțeSume de încasat 121.952 RON 167.244 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.742 RON 6.641 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.640 RON 6.321 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 144.017 RON 175.399 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active156.657RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale156.657 RON
Datorii totale12.640 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,8 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 233.990 -13,2% față de anul precedent 233.990 87.859 146.131 -17,8% față de anul precedent 143.777 -17,9% față de anul precedent 0 0
2023 269.405 +27,7% față de anul precedent 269.405 91.552 177.853 +39,6% față de anul precedent 175.159 +39,8% față de anul precedent 0 0
2022 210.986 +34,1% față de anul precedent 210.986 83.554 127.432 +50,9% față de anul precedent 125.321 +51,3% față de anul precedent 0 0
2021 157.343 +27,7% față de anul precedent 157.343 72.916 84.427 +65,0% față de anul precedent 82.848 +65,8% față de anul precedent 0 0
2020 123.180 -52,3% față de anul precedent 123.180 72.026 51.154 -69,5% față de anul precedent 49.977 -69,8% față de anul precedent 0 0
2019 258.047 +85,7% față de anul precedent 258.047 90.119 167.928 +78,2% față de anul precedent 165.707 +78,4% față de anul precedent 0 0
2018 139.000 +33,0% față de anul precedent 139.000 44.738 94.262 +32,0% față de anul precedent 92.872 +36,1% față de anul precedent 0 0
2017 104.500 104.500 33.102 71.398 68.263 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.933 148.724 156.657 30 121.952 26.742
2023 7.805 173.915 181.720 30 167.244 6.641
2022 5.251 130.849 136.100 30 107.357 23.462
2021 8.557 79.336 87.893 30 35.677 43.629
2020 7.372 47.123 54.495 30 2.445 44.648
2019 12.051 158.589 170.640 30 115.775 42.784
2018 2.480 91.746 94.226 30 0 91.716
2017 3.094 66.697 69.791 30 0 66.667

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.640 +100,0% față de anul precedent 144.017 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.321 -40,0% față de anul precedent 175.399 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 10.539 +119,3% față de anul precedent 125.561 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.805 +12,3% față de anul precedent 83.088 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 4.278 -8,8% față de anul precedent 50.217 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 4.693 +321,3% față de anul precedent 165.947 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.114 -16,1% față de anul precedent 93.112 Neraportat 1
2017 1.328 68.463 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 233.990 RON. Profit: 143.777 RON

Cifra de afaceri: 233.990 RON. Profit: 143.777 RON

Cifra de afaceri
233.990 RON -13.15% față de anul precedent
Profit net
143.777 RON -17.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.640 RON +99.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 269.405 RON. Profit: 175.159 RON

Cifra de afaceri: 269.405 RON. Profit: 175.159 RON

Cifra de afaceri
269.405 RON +27.69% față de anul precedent
Profit net
175.159 RON +39.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.321 RON -40.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 210.986 RON. Profit: 125.321 RON

Cifra de afaceri: 210.986 RON. Profit: 125.321 RON

Cifra de afaceri
210.986 RON +34.09% față de anul precedent
Profit net
125.321 RON +51.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.539 RON +119.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 157.343 RON. Profit: 82.848 RON

Cifra de afaceri: 157.343 RON. Profit: 82.848 RON

Cifra de afaceri
157.343 RON +27.73% față de anul precedent
Profit net
82.848 RON +65.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.805 RON +12.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 123.180 RON. Profit: 49.977 RON

Cifra de afaceri: 123.180 RON. Profit: 49.977 RON

Cifra de afaceri
123.180 RON -52.26% față de anul precedent
Profit net
49.977 RON -69.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.278 RON -8.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 258.047 RON. Profit: 165.707 RON

Cifra de afaceri: 258.047 RON. Profit: 165.707 RON

Cifra de afaceri
258.047 RON +85.65% față de anul precedent
Profit net
165.707 RON +78.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.693 RON +321.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 139.000 RON. Profit: 92.872 RON

Cifra de afaceri: 139.000 RON. Profit: 92.872 RON

Cifra de afaceri
139.000 RON +33.01% față de anul precedent
Profit net
92.872 RON +36.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.114 RON -16.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 104.500 RON. Profit: 68.263 RON

Cifra de afaceri: 104.500 RON. Profit: 68.263 RON

Cifra de afaceri
104.500 RON
Profit net
68.263 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.328 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNED LAND P.M. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NED LAND P.M. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Municipiul Bucureşti

PICADORA TRADING S.R.L.
CUI: 22338291CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2007-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.050 RON
Profit
83.810 RON
Angajati
1
EURO INEX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 19939496CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.728 RON
Profit
7.248 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.261 RON
Profit
73.521 RON
Angajati
2
TANDRE BUILDING S.R.L.
CUI: 50668562CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.851 RON
Profit
187.482 RON
Angajati
4
GREEN SYS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40703794CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.756 RON
Profit
2.927 RON
Angajati
4
TUDI & DARIA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39333701CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.025 RON
Profit
82.150 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Municipiul Bucureşti

CIPRIANTC CONSTRUCT SRL
CUI: 36820508CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.913 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INOVATIE ART CONSTRUCT SRL
CUI: 36834740CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.224 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BLADE CONSTRUCT IMPLY SRL
CUI: 36791917CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CONMET SOLUTIONS CONSTRUCT SRL
CUI: 36848908CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.764.655 RON
Profit
36.842 RON
Angajati
19

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.976 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AXEL BUSINESS INTELLIGENCE SRL
CUI: 36829680CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
559.604 RON
Profit
480.481 RON
Angajati
1
DRON AND ARDELEAN ARCHITECTS SRL
CUI: 36832774CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.801 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRUCKS RECOVERY SRL
CUI: 36815587CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.596 RON
Profit
907 RON
Angajati
2
ZIMBA SOLUTIONS SRL
CUI: 36848010CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
779.922 RON
Profit
91.716 RON
Angajati
1
BEAUTY ELEMENTS S.R.L.
CUI: 36657177CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.595 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
A2Z SPORT SRL
CUI: 37038527CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.563 RON
Profit
8.611 RON
Angajati
0
BLD PIXIDE SRL
CUI: 34647908CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-15
fara e-Factura
JOULE PROJECT S.R.L.
CUI: 38772059CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
645.415 RON
Profit
88.983 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NED LAND P.M. SRL?

CUI-ul NED LAND P.M. SRL este 36829671.

Unde este sediul NED LAND P.M. SRL?

NED LAND P.M. SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Int. Amara nr. 2, 40794, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NED LAND P.M. SRL?

NED LAND P.M. SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NED LAND P.M. SRL in 2024?

In 2024, NED LAND P.M. SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.990 RON.

Cati angajati are NED LAND P.M. SRL?

NED LAND P.M. SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NED LAND P.M. SRL?

NED LAND P.M. SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat NED LAND P.M. SRL in 2024?

NED LAND P.M. SRL a inregistrat un profit net de 143.777 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.